Skip to main content

Poll

Tko je najbolje izradio i podesio za let mali FF klizač?

  • Modernwarfare
    8 (53.3%)
  • Flyfreakuser
    1 (6.7%)
  • Backspin
    6 (40%)

Total Members Voted: 14

Voting closed: December 08, 2013, 10:12:14 am

Topic: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći ! (Read 25908 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #90
čestitke pobjedniku,
Šteta što više ljudi nije sudjelovalo, bar u izradi. Al kaj možemo tak je kak je.

Lp

Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #91
Hvala svima koji su glasali za mene a i tebi diogen sto si mi s ovom nagradnom igrom vratio sjecanje na pocetke mog doticaja s modelarstvom  :) kad stigne model bit ce snimke i slike objavljene u ovoj temi lp mario
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #92
Također se zahvaljujem na nagradi. Akcija je bila hvale vrijedna i šteta što se od toga nije napravila dobra zafrkancija.
Kako bilo da bilo naši nogometaši da dobiju broncu (3mjesto) na slijedećem svjetskom prvenstvu imali bi debelog razloga za slavlje.
Hvala Diogenu!

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #93
tnx ljudi na glasovima i naravno veliko hvala Damiru opce za ideju i nagrade ! ;)

Meni osobno ovo je bila zafrkancija i super nacin za prisjetit se kak je to letit s komarcima..  zabava je naravno zagarantirana, a nagrada iskreno pada u drugi plan...
Kako je vrijeme darivanja, vjerujem da bi se nekom kikaču sigurno jako dopao Falke i da bi guštao s njim.
Danas ću preuzet nagradu od Damira pa ako znate nekog kome bi dobro došlo ili nekog koga FF jedrilice fakat zanimaju javite mi se pa ćemo se dogovorit oko preuzimanja.

DAKLE MODEL DOBIVEN NA NAGRADNOJ IGRI POKLANJAM U PAŽLJIVE RUKE uz obaveznu snimku leta ;)))))


Tomo

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #94
Diogen stvarno sam vam neizmjerno zahvalan za ovo,model je predivan a ako bude lijepo vrijeme sutra cemo snimit kako leti.Jos jednom hvala najveca. Btw imam jedno pitanje zasto po cijelom modelu pise toster? :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #95
Diogen stvarno sam vam neizmjerno zahvalan za ovo,model je predivan a ako bude lijepo vrijeme sutra cemo snimit kako leti.Jos jednom hvala najveca. Btw imam jedno pitanje zasto po cijelom modelu pise toster? :D
:D :D
Kada radiš više istih modela, moraš ih nekako razlikovati, tj. na svaki dio koji se rastavlja napišeš neku zajedničku oznaku. Ako bi pomiješao dijelove, nije sigurno da bi novonastali model letio OK.

Zašto se ovaj zove 'Toster' ?
Pojavio nam se problem, tajmeri za prekidanje leta firme Graupner postali su smeće proizvedeno..zna se već gdje i imali smo nekoliko gubitaka.
Nisam znao kako da napravim DIY tajmer, a onda sam išao gricnuti tost .... sljedeći dan dolazim u Končarev servis i kupujem 10 rezervnih tajmera za toster...tip me gleda u čudu 'kaj bu vam to gospon'? ... odgovaram 'za prekidanje leta aviona' ! Sretan sam što mi nije zvao policiju :D
Prerada nije teška i svi toster-tajmeri rade i danas , nikad nas nisu izdali, svi modeli saćuvani!
NA slici je jedan takav toster-timer.
Kasnije smo izradili tajmer sa mikriprocesorom i dodali još nekoliko funkcija...
Damir

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #96
hahahaha :D Od sad ovo za mene nije f1h nimbus nego toster :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #97
Pa i jeste Toster ! :D ž
Evo i slika tostera na jednom drugom modelu:
[attach=1]
 

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #98
bas je neko zajebano ime pa si ga pricrto? -.^  :D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #99
Ime i mobitel vlasnika... :D


Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #101
Damira -Diogena nikako ne bi trebalo uzeti za kuma. On daje opaka imena:
Franjo Tahy, Pero Bakalar, Toster....
Zamislite da on mora odrediti ime  :D :D :D
Damire, šala-mala, nema ljutnje!

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #102
Damira -Diogena nikako ne bi trebalo uzeti za kuma. On daje opaka imena:
Franjo Tahy, Pero Bakalar, Toster....
Zamislite da on mora odrediti ime  :D :D :D
Damire, šala-mala, nema ljutnje!
:D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #103
F1H-Nimbus evo je i obecana snimka,probao sam par puta s sajlom al mi ne ide tako dobro kao iz ruke hvala jos jednom diogenu  ;D
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: ANKETA - Nagradna igra: izradi mali FF model i osvoji malo veći !

Reply #104
Pakiranje od skrinje+bambus stapic+malo epoksija=6,5 grama cistog uzitka :)
Moj prvi vijun iz glave. Nije nesto ali
kako ovo leti, ljudi moji...
Kad bi barem mogla ponijeti RC opremu...



Sent from my iPhone using Tapatalk