Skip to main content

Topic: Evo bacio se i ja u gradnju gimbala (Read 3509 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Evo bacio se i ja u gradnju gimbala

MAK Zapad

Odg: Evo bacio se i ja u gradnju gimbala

Reply #1
Trebaš samo riješiti kako ga okretati oko osi
Mislim da bi tu Mario mogao pomoći, a isto tako on je adut i za nabavu gimbala, dobro je kaj ne troši nikakve batke nego prije snimanja mu daš malo šrota


Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Evo bacio se i ja u gradnju gimbala

Reply #2
Dancall Logic  :D :D :D :D :D

E buš mi posudil Dancalla da ga integriramo nekak s gimbalom, vidim da svi imaju džipiese a nismo mi veslo sisali pa da ne pratimo tehnologije  ;D
MAK Zapad

Odg: Evo bacio se i ja u gradnju gimbala

Reply #3
Evo bumo na Dancalla i džipiese ugradili
imam u planu nekaj ovak ipak je to među prvim generacijama, ma ne treba mi biti u boji troši više batku



Već sam mu ugradil Tapatalk još i nabaviti ovo



i Full sam mobilan

Sent from my Dancall logic using Tapatalk
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Evo bacio se i ja u gradnju gimbala

Reply #4
Toooooo, imamo morsko i kopneno vozilo, još nam fali neko letalo i kompletni smo!
Pongra je imal ovo kad je izašlo, kasnije sam ga i ja naslijedil



Prava zverčuga
MAK Zapad

Odg: Evo bacio se i ja u gradnju gimbala

Reply #5
E jbg sad , ovo smo dobili u firmi 93' da se služimo



jest da je bio težak, ali si mogel pričat i hodati, došao je ak se dobro sječam 12.000 DEM

onda je došao Dancall logic najmanji i najlakši model (tak su ga predstavljali), pa Nokia

poslije, 97 sam prešel na GSM, Cronet s ovim modelom, još ih čuvam doma ovaj čak i radi jedino mu je batka u banani, nije ni imal SMS a kamoli drugo evo slikica



sječam se 97' išao u Italiju i uzeo burazovog Siemensa S4 bil je star godinu dana bil mi je ko svemirski brod.


pa su onda došli Ericsson


pa onda drugi Ericsson



pa onda legendarni T28



i tako dalje i tako dalje

A gle sad, pun k. toga u njemu pol tog ne koristimo, evo noćas u pol 1 ja dobim poruku na mobu , dobro došli u Sloveniju, a ja na Jarunu, ujutro kupim novine i gledam kad je bila invazija slovenaca, kad su nas napali, mislim si koji je to rat kad je gotov u 2 sata, jer sam išel spavat u 22:30. Ali niti rata niti slovenaca ali moj se spoji na slovence na Jarunu, jbt koji on ima prijemnik u sebi a nisam mu niti antenu izvlačil, sve se bojim izvuč antenu bu mi otišer na roming u Portugal, ove bliže bu preskočil.

e jbg otišel sam u oftopik,
koliko šrota troši gimbal,
kaj misliš da posadimo kuruzu zašrotamo je, i prodajemo za gimbal, a i gimbal kad počne trest samo ga baciš u pečnicu, nahraniš svoje nepce i  odeš po novi, jbt skroz je razgradiv.

lp



Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C