Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1037289 times) previous topic - next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1470
Ne smiješ letit iznad prometnica jer će na hrast napisati da to nije u redu i ja se slažem sa njime pa zato ako već letimo onda negdje gdje je napušeteno. :)
Ne želim da nitko spominje da ugrožavamo bilo koga mi koji letimo 3m od zemlje sa modelima od 500 grama.
A još manje želim da nas izjednačuju sa fantomašima koji kao da žele da nam sve zabrane.
Pogledajte im temu milion slika iznad ovog iznad onog raskršća,  pa jedna pa drug crkva pa fontane po milijon puta iz milion kuteva,  pa maksimir iznad ljudi ,pa onda kada je upao policiji jedan fantom tijekom očevida bilo na vijestima i radiju.
Nije mi jasno što se tim ljudima mota po glavi i zbog čega to rade. 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1471
Istina, neznam kaj mi je bilo da to pomislim, imam jos jednu lokaciju koja je odlicna, javim koordinate ;D


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1473
Ima ona nova zgrada kod Getroa na Vrbanima (45.794407,15.923969) ili napustena zgradurina/shoping centar 50 metara desno od City Centra One na Jankomiru (45.798682,15.889417).

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1474
Tomo znam o kojim zgradama pricas, vec sam razmisljo da se tamo zaletim al nikak vremena naci

Yoda, ak se uspostavi da sam fakat pokurio onu naze onda definitivno ide na onaj novi quad cc3d-cleanflight i javim rezultate  ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1475
Lokacija izmisljena za minije, stavio one koma propove, ima malo jello s njima, ali razbijat ce se , a ono nisam polomio ni jedan, kakav los dan  :'(


Get up don't stop FPV

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1476
Ma kralju!!!! Svaka čast.
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1477
Odvozio bi ja to i brze , ali ja neznam kako ti, meni kad ovako sunce opali pod nekim kutem , nista ne vidim, sve se stopi, uopce nemozes raspoznat sto je sto, ali sto je tu je, bitno da se vozika

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1478
Hm,a ja mislio kod mene skupa kamerica ipak smeće... Ali ono i kod drugih isto,hahaha. Ma i ovo je drug ekstra. Ja moram naći neki "preprekovitiji" poligon. Ovako na oom mom,neću nikad naučiti dovoljno...  :P
Nisko,niže,...šetnja...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1479
Sekile kralju, moramo skupa da bauljamo po tom parku.
Cijev je zakon :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1480
Koja brutala kad se prolazi kroz cijev  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1482
O da, igleda da ću i ja prijeći na mračnu stranu :D ,


što mislite o ovome? Koji preporučate vTx a da mi radi sa mojim fatshark atitude SD?
[attach=1]

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1483
Huhuu... to to... samo gas...

Cuj SunnySky skinuli pola dolara... koje jajare...  ::)

Eh da, provjeri dobro koje antene kupujes, ti nazivi nekada znaju biti mnogo zbunjujući... SMA pa RP pa male/female... a nije na svim sajtovima isto...
najbolje gledati slike...

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1484
Koji ludi francuzi, eto sto je raja. Skupilo ih se hrpa i napravilo FPV dernek kako treba. A jazz fino bi se s njima ganjali.