Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1038183 times) previous topic - next topic

0 Members and 25 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5055
Toooooo !!!!
Bome i ja kad skrsim ove ;)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5057
Adder, lako se dogovorimo tamo nema frke ;)
Ovo ranije sve su bili prijedlozi da vidimo sto se moze a sto ne... iz hrpe prijedloga sigurno se da izvuc nekaj nego da svi sute pa se tamo ceskaju po glavi..
inace izgleda da smo uspjeli napravit vrata koja nije lako skrsit pa cemo doc s njima valjda ;)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5059
Ugrađen time penalty!
ZMR250 - DYS BE1806 - Blueseries 12A - CC3D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5060
Svaka čast na testiranju i trudu Denke! Pravi si gospodin nema šta!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5061
hahahahahaha Zed  :D opalit cu te onim monitorom kojeg nisi dosao skupit  ;D

ubio sam par propova, bitno da nije puko frejm  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5062
cuj frajera....pa ne prcam te! treba zelje i volje za kupit sipke, slozit vrata, ic na livadu razbijat vlastiti quad i onda jos nama debilima dizat video gore.....

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5063
ma sve 5, ti si mi saljivdjija pa mi cudno neku da pohvalu tu dijelis  ;) nije bed testirat.. bitno da se ovo nase ''rejsanje'' digne na neki veci nivo, ono forsam to vec od pocetka proljeca pa evo konacno sada imamo prava vrata ko ovi vani manijaci... glupo mi bilo da stalno po youtube gledam kako vani odrzavaju utrke i gustaju a mi samo picimo ganjavelu kroz sumicu..

mislim da ce ovo konacno otici nivo vise.. nismo vise povrsni piloti koji zuje u stable modu i bjeze na kilometar kada vide prepreku. Mislim da smo onak opako daleko otisli s tom voznjicom, samo treba vise trenkat kroz vrata da udju pokreti u prste, jbg mene desno jos muci  ;D

tako da iskreno meet u Osijeku bi mogao onako odlicno ispast ako se sve unaprijed organizira.. ofkors nakon toga napravit odlicno izrezisiran video i pustit na youtube - ja sam tu deformiran jer rezem preko moba  ;D . i cekat da se okaci koji sponzor izvana..

to je ubiti bila moja zamisao od pocetka ove godine, naci sponzora i krenut ozbiljnije u ovaj hobby

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5064
Ma najjaci smo decki, samo treba pelat sto vise a sto manje bit down, svadjat se i trgat sve zivo. Malo smo se zaleteli pogotovo ja :D


Sad ce doc Vidoviti Milan i rec I TOLD YOU SO


wait for it.... :D


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5066
Lajkam zadnjih par postova! :)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5068
Fino fino ;D hoces rec da konacno moram sim instalirat ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5069
LUĐAK NAČISTO! :-D  ja se speechkam na drugim vratima uvijek .. nema mi realnosti i slušanja komandi ko uživo
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(