Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1038914 times) previous topic - next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5820
Bome lijepo je zaorao,dobio pravi zemljani ton xD.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5821
pravi radni stroj, i bome drzi se jeee....no dobro, posto je pao sa kojih 20 metera, znaci kad sam skuzio da nemam slike, skinem ocale, i gledam di je bik ga jeb....  :D i zujim okolo... nakon par sec vidim na kraju igralista kako pada ko cigla u blato, znaci ne vjerujem koliko je dugo padao :D

toliko je dugo padao da je xiaomi uspio snimit zadnjih par sekundi blesiranja u zraku, a inace mi ubije zadnjih cca 5 sec prije crasha, sto bi reklo da je toliko padao  ;D



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5824
Dobar let Rock 8)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5826
Zed malo si zeznil video cini mi se....


Nego sta se tice vide ne kuzim kako uopce mozes letiti kad je ovakva slika?  ???  Mislim da nece za dugo oci reagirati  :-[

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5827
Svima nam je tak na nekim lokacijama

Naviknes se jer si tolko immersan u let da nakon 2 min to vise ni ne kuzis


Sent from LG-G4

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5828
Znam da sam zajebao video, ali nije niti bitno. Kad završi ugasiš :D


Mogu letiti bitno da se bar nešto vidi, u stvarnosti zaboraviš na sve te gluposti i samo ideš, kao i svi ostali koji su taj dan bili tamo ;)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5830
Suki ubojica,   lokacija naj.  Evo korisna stvar za sve koji imaju minije. Motor mixer, posto nije svaki mini savrseni X tu se ubace tocne dimenzije od motora do motora i on izbaci linije koje copy paste u CLI na cleanflightu i SAVE. Skuzio sam da je YAW odmah bolji. Treba probati


http://www.iforce2d.net/mixercalc/


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5832
CESTITKEEE  ;D

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5833
Čestitam...   ;D
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #5834
Cestitam :)
"Ko leti, vrijedi, ko vrijedi, leti, ko ne leti, ne vrijedi."