Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1040997 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6060
Tnx ekipa event je bio prepresuper.. Organizacija svjetska i super je sudjelovat na takvim natjecanjima da vidimo gdje smo trenutno i kako se to vani radi..
Zed i Ironic su odvozili maestralno...klic i ja nismo imali srece s videom al to je sad nebitno. Kao tim smo na racing karti a to je najbitnije ;)
Ak nadjem koju fora fotku zakacim


Sent from LG-G4


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6061






























Sent from LG-G4


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6062
Cestitke!!!! :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6063
Hvala svima, krasni ste :-*


Svaka čast Mađarima, organizacija je bila vrh vrhova...pomagali su nam oko svega koliko su mogli, slušali i PRIHVATILI prijedloge, dozvolili nam da stojimo itd...oduševljen sam!!
Slijedi san, nije se spavalo preko 14 sati  ;)


Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6065
Legende ste.
Cestitam!!!
 :) :) :) :) :)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6066
bravo legende . :)
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6067
Bravo dečki, svaka čast na vještini i uspjehu!  :)



Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6070
Odlicno Rock  8)

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6071
Ekipa Hvala svima na cestitkama  :)

prvo, ne podcijenjujte Klica i Backspina, jebacki su vozili ali jednostavno toliko je problema bilo da smo samo Zed i ja opstali u zraku..

Ruke i noge se tresle koliko je kwod ispadao u failsafe, znaci krenemo klic i ja u prvoj kvalifikaciji i klic padne i pita me kaj sam ga srusio, reko ne, i sec kasnije ja zavrsim u ogradi, failsafe zrokao ODMAH

i to je to kaj se tice prvih kvalifikacija.. par sati kasnije skuzili di je problem, kamere rokale na 2.4 i takodjer svi taranisi sa EU firmwerom su padali

ok izvucemo jebene antene u zrak sto vise ide i nadat se da nece pasti opet, tek predvecer kada smo imali opet trening batku pa onda dva puta po 3 kruga rejsanja, smo mogli naucit stazu i molit se da ne failsafiramo opet, relativno je ok odvozeno, iako sam opet imao glitcheve i skoro zavrsio na podu par puta, samo da kazem da je slika bila zadovoljavajuca i da se moglo voziti... i eto zavrsili smo tu di jesmo :) najveca trema je bio taj fuckin strah da ti ne okine failsafe... odvratno
btw svi smo se slozili da smo ovo odvozili jedno 60% kak inace pelamo

cestitka champu Zedoooo :-* i ostala dva rejsera Back i Klic

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6072
Čestitam na odličnim rezultatima!
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6073
Bravo!,i Mađare ste rijesili :D,samo tako dalje!

Odg: Racing quad - Team Hrvatska

Reply #6074
tenks  ;D

Suky i Rock, odlicni videi

Suky presao na dark sajd freestajla  8)