Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1038472 times) previous topic - next topic

0 Members and 17 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1860
haha istina jedino daj racun ili gdje da ti posaljem pare hehe  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1861
ma daj nemoj zaj........ kad dodje posaljem ti  ;D

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1863
Uuuu niceeee! Cekam review!

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1864
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1865
Dag, brijem da ce ti master Yoda napisat review vrlo brzo buduci da su kod njega trenutno :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1866
Tnx Backspin sto si ih udomio koji dan, sutra test. Ali cvike su bruuuuuutala. Slika je malo veca, ali me iznenadilo kako je ostrija i sve je jasnije. Tko ce docekati sutra  :D



Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1869
Cvike su finjak čisti :)


blago vama kad imate fpv  :'(  ... ja sam sad vani snimao quad stavio na njega mobitel hehe  :D   uglavnom izgleda da mi je na prvom desnom motoru zavinjena osovina i vibrira da vibrira sve se trese na sve strane ... mozda je i prop ne izbalansian jer mi je udario o betoin par puta budem probao zamijeniti prop  ;)

Pa ja isto s mobitelom snimam :) Probaj stavit da ti mob visi dolje + malo spuzve, tako ubijes dosta vibracija. Ja kad na frame direkt stavim, video je negledljiv, al ovako bude sasvim ok. Iako dobro, ja nemam minija, tako da mi dosta više frame vibrira.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1870
O mamicu ti backspin, morat ces mi dat da bacim oko nutra ;D

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1871
Najbolje da napravis turneju po Zg, svi bi malo zavirili... :)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1872
@ Pupo ma stavio ja mob u spuzvicu od kk2 plocice  ;)  ali bio mi spiner savinut i to posteno  sutra idem k prijatelju po druge i probam snimiti i budem malo nakosio prema dolje jer inace je bio mob na sredini frejma i gledao je prema gore ... a sad bum ga stavio na sam nos mozda ako nebude puno prometa po selu mozda ga  i obletim a ne samo da ga propenjem  ;)

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1873
Evo FPV bando, malo zujanja na CC3D-u, sutra testiram backspinove nove cvike. FPV LIFE - CC3D 14.10 FW

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1874
sekile svaka cast ... to je slimi ili malac  ;)