Skip to main content

Topic: Racing quad - Team Hrvatska (Read 1042629 times) previous topic - next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1905
Ovo s nano quadom je fora, bilo bi jos bolje ga zavrtiti u nekom soping centru ili ducanu :)

 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1907
ovaj mali mi se svidja ;D ce biti flipova :D ja nemrem nikak danas, radim, jedino ako se sutra vrijeme ne pogorsa, ja sam za akciju


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1909
odlicno, ja isto na onog minija planiram neki mini fpv ugurat ali nikak naci vremena :)

kak si spojio ovog malo u kriz? si rezao po sredini utore?
 

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1910
Trazim po netu neki mini FPV i nema bas ispod 60$ a to nedam. Imam onaj mali VTX i mozda samo kameru neku ubodem pa snimam na HD recorder. Nebu bas kvaliteta, ali bude zabiljezeno.
Kaj ti smisljas za mini FPV?


Zapilio sam profile do pola do pola i na tijesno spojio i stegnuo sa dvije fiberglas ploce.
Futaba T14SG & T10CP / MXS EXP 64" / Xperience 132" / Spirit V2 80" / DLG Vortex 60" / NAN Nelly 72" / FPV Quad 500 & 290 &250 & 190 size / FS Dominator / MXS hybrid 49" / Hummer EPP 40"
https://sites.google.com/site/trenutakuvremenu / https://sites.google.com/site/deepskyhunters


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1912
Imaju li ovi Slovenci ikada ovin Gensa od 1550mah ili 1600mah na stanju?  ::) ::) ::)


Smorio sam se čekajući...


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1914
Sad se vec lijepa ekipa skupila na racing sceni kod nas i vani....zivo me cudi da se vec nije nasao netko poduzetniji koji bi ovo pretvorio u finu zaradu


Zamislite "DRONE WARS" u Areni Zagreb - live utrke na velikim ekranima, prodaja quadova, ludnica...Red Bull ovo ono :)


Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1916
Danas je Backspin prosao prvi fpv trening i to odmah u najgorim uvjetima. Toliko je puhalo da je bilo ful tesko ikako voziti ali majstor se nije predao. By the way nove sharkice su predobre. U kombinaciji sa 800tvl effio kamerom cudo od slike.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1917
@ zed e ovo s quadovima i arena centrom i se jako,jako svidja hehe

@sekile naci nove su ti bolje od predatora 2

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1918
tko god misli da je fpv piece of cake vara se...
dost je komplicirano za prvi put.. :D
znam da dost ekipe nece priznat, al jbg tak je :) sve je u skillu. treba puno vjezbat. evo meni za prvi put najvise problema rade procjena udaljenosti od tla, onda kad ode gore, to je obicno 10ak metara  :D a kad si gore, bez osd-a je u pocetku tesko skuzit kamo ti se mini naginje i u koju stranu drifta.. bilo me po svim smjerovima danas, najmanje prema naprijed hahaha
ne predajem se.. ak sutra vrijeme posluzi picim dalje. whoo-ha !

pamtim ovaj post pa cemo vidjet kaj o svemu mislim u isto vrijeme sljedece godine.

Odg: Blackout H mini quad- kopija

Reply #1919
Meni predatorke uopce nisu dobre, slika ima dosta blura i nije mi tako ostra kao na mojim dominatorkama. Ali ove nove v2.2 su jos bolje. Ali opet sve je stvar ukusa. Netko vise voli voziti na monitor a meni eto cvike su zakon