Skip to main content

Topic: ZG letenje za vikend (Read 149774 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #630
Ma  nema........... Dodjem i ja na travicu kad se iscupam odovud

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #631
Eto, mi se naletili bas je bilo super :)


Elfov remaiden prosao odlicno, naravno leti bolje nego prije :D
Pozdrav hrabrima Saši i Kreši :)

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #632
Sunce i lagani vjetric...ajmo jedrilicari, gdje letimo danas?

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #633
Ista meta, isto odstojanje?  Ili preljevnica?

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #634
sve isto 11h

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #635
Ja mogu opet oko  1 ili 2

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #636
dogovoril sam se sa Renatom već oko 11, pokusavam ulovit ovo malo termike sto ima...
nadam se da cemo ostat malo duze pa da stignes doletit! :)

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #637
Danas je bio dobar dan kod Custica...  :)

Konacno sam uhvatio vremena da slozim, a danas i po prvi put lansiram novu jedrilicu - Phoenix 2000 sa HK. Ispocetka su se malo gace tresle ali vrlo brzo smo se dogovorili. Jedrilica se ponasa fenomenalno. Letio sam na TGY 2200 bateriji koja se pokazala malo preteska, al sve se to da srediti. Za prvi put vise nego dobro.
Pravo otkrice je bio Crowbreak mix. Jednostavno sam odusevljen  :P

https://docs.google.com/file/d/0B9jDemFH-F1lRlRTWWQ4NUxUV0k/edit?usp=docslist_api

Filmic by KresimirS
Nadzirao: Diogen

 ;D
Tko visoko leti... nek me nauči, i ja bi :D

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #638
Danas je bio dobar dan kod Custica...  :)

Konacno sam uhvatio vremena da slozim, a danas i po prvi put lansiram novu jedrilicu - Phoenix 2000 sa HK. Ispocetka su se malo gace tresle ali vrlo brzo smo se dogovorili. Jedrilica se ponasa fenomenalno. Letio sam na TGY 2200 bateriji koja se pokazala malo preteska, al sve se to da srediti. Za prvi put vise nego dobro.
Pravo otkrice je bio Crowbreak mix. Jednostavno sam odusevljen  :P

https://docs.google.com/file/d/0B9jDemFH-F1lRlRTWWQ4NUxUV0k/edit?usp=docslist_api

Filmic by KresimirS
Nadzirao: Diogen

 ;D


Ma to je super jedrilica.
Ja sam dodao 20g olova u rep da bi mi CG bio dobar sa 1800 mAh baterijom.
Jučer na 7 stupnjeva C letio s njom 45 minuta, vrat me zaboli.
Crow mix za slijetanje i -15 na elevatoru ju tako lijepo uspori a ostane potpuno upravljiva.
Većina u klubu se zapalila za nju, čak sam na toj hladnoći i malo termike uspio uhvatiti, nije se penjala, al nije ni propadala.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #639
Pa po mojem iskustvu nije da nema termike po zimi, gledao sam jedno dvjestotinjak ptica na skijanju kako se dižu pa i iznad oblaka na -1 i suncu.
Prvo sam mislio da kruže oko neke lešine ali kad su se počele dizat sam skužio da je termina
i to žešća.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

 

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #640
Tako je Toki, ima termike i po zimi naravno. Nedavno su odrzana natjecanja u slobodnoletecim Holiday on ice gdje kako i sam naziv govori se leti na zamrznutom jezeru i temperatura preko dana nije bila iznad -2 pa se letilo u flyoffu preko 7 min sto bez tremike nikako ne bi bilo moguce
JR9303,AlphaJet,J3,Blaze,SkyClimber,GreenSleeve,
EasyStar,Polaris,Diablo3D,TheRegal,Stiry,Crossbow36, Drongo,Pluma,Zagi, Extra Nac,Nelly E , Micro DLG, F1A,F1Q

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #641

Ma to je super jedrilica.
Ja sam dodao 20g olova u rep da bi mi CG bio dobar sa 1800 mAh baterijom.
Jučer na 7 stupnjeva C letio s njom 45 minuta, vrat me zaboli.
Crow mix za slijetanje i -15 na elevatoru ju tako lijepo uspori a ostane potpuno upravljiva.
Većina u klubu se zapalila za nju, čak sam na toj hladnoći i malo termike uspio uhvatiti, nije se penjala, al nije ni propadala.


Di ti dodje CG? na tvornicki obiljezenoj tocki ili si ga pomicao? Ja sam jucer za prvu ruku trimao sa elevatorom, sto nije rjesenje jer onda ima dosta drag-a... mislio sam mozda cak uzed 1500 ili 1300 batku da ga ne moram otezavati dodatno.
Tko visoko leti... nek me nauči, i ja bi :D

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #642
Da, tamo na tvornički obilježenoj, odnosno, kako stoji u uputama koje nisam dobio.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #643
Uvijek je dobro olaksati model pa je laksa baterija bolje rjesenje. Ako se ipak odlucis za 2200 batke servaci se lako prebace u rep posto je trup plastican...

Odg: ZG letenje za vikend

Reply #644
Daj cekajte da ga blevbne kak treba koji put, onda ce tek letit kak spada :D  vidi ih, odma preinake :D :D