Skip to main content

Topic: izbor elise (Read 13027 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: izbor elise

Reply #30
nemam pojma kako bi nesto gradjeno od balze i folije raspona 1200 mm moglo teziti tako malo.

mislim da moras ici na manje dimenzije modela ako hoces 3d performanse.
struja zakon, nitro USTAV


Odg: izbor elise

Reply #32
uvijek mozes kupiti nitro 46 motor koji ce ti biti dosta za 1300 mm i 2500 grama.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: izbor elise

Reply #33
imam os la 46, bio već na akrobatu, sad ide na dvokrilca fokera d7... ali zato imam jednu noviju webru sa kojom neznam gdje bi stavio, 10 ccm, možda imate neku preporuku, imam nacrt katane 2x2 i namjeravam je smanjit jer je po nacrtu oko 4kg,  evo slika i  specifikacija:

Odg: izbor elise

Reply #34
imam os la 46, bio već na akrobatu, sad ide na dvokrilca fokera d7... ali zato imam jednu noviju webru sa kojom neznam gdje bi stavio, 10 ccm, možda imate neku preporuku, imam nacrt katane 2x2 i namjeravam je smanjit jer je po nacrtu oko 4kg,  evo slika i  specifikacija:

MATEJ oprosti GRESKA
tezina praznoga aviona 1kg
crtaj-rezi-ljepi proljece je na pomolu !!!

Odg: izbor elise

Reply #35
imam os la 46, bio već na akrobatu, sad ide na dvokrilca fokera d7... ali zato imam jednu noviju webru sa kojom neznam gdje bi stavio, 10 ccm, možda imate neku preporuku, imam nacrt katane 2x2 i namjeravam je smanjit jer je po nacrtu oko 4kg,  evo slika i  specifikacija:

MATEJ oprosti GRESKA
tezina praznoga aviona 1kg
crtaj-rezi-ljepi proljece je na pomolu !!!

kreecemo.....

Odg: izbor elise

Reply #36
je si li odlucio kakav nacin gradnje,??

Odg: izbor elise

Reply #37
ajd molim te da smo na ti jer imam samo 29. godina.

ne znam za tu webru, ali ja imam west 50t1 sa rezonancom (to je ustvari tunirana webra 50 gt) koji je bio na edgeu 3d tezine 3,5 kg rtftezine i snage je bilo na knap, a tvoja webra je negdje te snage ilislabija.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: izbor elise

Reply #38
Ako mislim na dobar model ,Edge 3,5kg?? Mislim da je to previse kg za model od 1,3m.

Da nije do 2,5kg??

Odg: izbor elise

Reply #39
u pravu si, nije 3,5 nego 2,7 kg i 140 cm, sada sam pogledao
struja zakon, nitro USTAV

Odg: izbor elise

Reply #40
meni se te vase tezine cine visoke,
velika je razlika u tezini kod kupljenoga i modela u samogradnji,
ja bas iz toga razloga nisam nikada kupio gotovi model,
zao mi je sto nisam stavio na vagu moj 10ccm velicine Big-Lift-a to mi ne bi ste vjerovali ali u ljeto se sretnemo,
takodjer nisam uzima Webru nego Austrijski HP to je kopija Webre i radi ju jedna fabrika municije i oruzja u Austriji,kvalitet je ako ne i bolji od same Webre a dosta jeftiniji,
inace je Webra otisla iz njemacke,prodana za sva vremena.

Odg: izbor elise

Reply #41
eewen webra, vidi se na specifikaciji  zapremina je 9.95ccm i snage 1.96 HP.
model katane 2x2  je namjenjen za motore od 26ccm benzince pa na dalje. planiram ga umanjit na 1.5m ili manje tako da bi webra bila ok, motor nije puno korišten, nakon urađivanja je letio možda 3 puna sata tako da je u top konjaži sad  :D :D :D
nešto ću iskombinirat, slagat ću je konstruktivno tako da nece bit teža od 2 kg