Skip to main content

Topic: paypal problem? (Read 1236 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

paypal problem?

Dakle ovako.imao sam prijavljenu Hypo prepaid karticu na paypal uspješno tri godine te nakon isteka sam dobio drugu s istim brojem računa osim zadnje tri znamenke. U međuvremenu su mi javili (paypal) da mi je stara istekla i maknuli je s mog profil računa,znači nemam prijavljenu nijednu!I sad kad uredno prijavljujem opet  novu Hypo karticu i upišem sve podatke i zadnji novi broj paypal je ne prihvača? Na kartici je trenutno 10kn,da li je moguče da opet traži ona 2$ za potvrdu kartice a ja nemam dovoljno? Pomoč!
DJI P3A
DJI MAVIC MINI

Odg: paypal problem?

Reply #1
Dakle ovako.imao sam prijavljenu Hypo prepaid karticu na paypal uspješno tri godine te nakon isteka sam dobio drugu s istim brojem računa osim zadnje tri znamenke. U međuvremenu su mi javili (paypal) da mi je stara istekla i maknuli je s mog profil računa,znači nemam prijavljenu nijednu!I sad kad uredno prijavljujem opet  novu Hypo karticu i upišem sve podatke i zadnji novi broj paypal je ne prihvača? Na kartici je trenutno 10kn,da li je moguče da opet traži ona 2$ za potvrdu kartice a ja nemam dovoljno? Pomoč!
da traži ponovo nofce, ja specijalac nisam aktivirao svoju karticu u banci pa zato mi nije moglo radit  :D.. stavi 20kn i probaj..

 

Odg: paypal problem?

Reply #2
99% da ti je zbog tih 2$

Odg: paypal problem?

Reply #3
cisto upozorenje. kruzi e-mail sa upozorenjem sa pay-pala da imate neke sumnjive operacije, i jel, oni zabrinuti za vas zele vam pomoci da se to rijesi.

NARAVNO, TO JE PREVARA, I AKO SLIJEDITE TAJ LINK IZGUBITI CETE LOVU S RACUNA.

eto, samo nek se zna ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.