Skip to main content

Topic: PA Addiction - napokon! (Read 44650 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #195
Rekbu daje ti krila

[attachimg=1]


Kaj dostavlja burek na livadu? 

Btw. Site ne dela
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #196
Hahaha :D

Made you look! :P

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #197
  Čestitke na maidenu.. Fino to izgleda.. A ovo zadnje slijetanje je iluzija.  :D Svaka čast!
Graupner MZ 24 PRO & 9XR Pro FrSky
Pilot RC EDGE 540 V3 DLE35

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #198
  Čestitke na maidenu.. Fino to izgleda.. A ovo zadnje slijetanje je iluzija.  :D Svaka čast!

Hvala :)
Išao sam povuć' repom po podu za fotku ali sam malo pretjerao pa sam prisilno sletio. Prezabavan avion, baš zbog činjenice da može izvest ovakve poteze :)

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #199
Addiction je nakon cca 160 letova i meeta u Prelogu morao na hitni remont ;)  Elevator se nakon brzog snap-a izvrnuo na jednu stranu, ali avion je uspješno prizemljen. Pretpostavljam da sam kod polijetanja prije odvajanja od zemlje pokupio neku grublju "travu" :D
Elevator je saniran, kao i lijevi wingtip, koji je:
1) Dva puta završio u blatu
2) Četiri puta pretrpio cartwheele iliti po naški "zvijezde"
3) cca. 6-10 puta bio zakucan u štok, vrata od auta, prijatelja, itd.


Sad čekam bijelu foliju od dobrog kolege sa foruma pa ću prekrit popravljene dijelove da idu uz naljepnice  8)







Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #200
Bravo Zed , polako ali sigurno dolaziš u ''Flyfreak Hall of fame''....... 8)
Note: Za one zločeste i slabo informirane , postići ovoliko sati letenja na 3D je podvig u svjetskim amaterskim razmjerima  :o
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #201
Bit će hall of fame kad naučim letit :D


Jučer sam pregledavao stare snimke i ovu temu i skonto da nisam napravio NITI JEDAN filmek od kad je bio maiden! 8)
Čim popravim i stavim malo drukčiji setup (po mom ćeifu) ide video ;)

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #202
Zad zasto te nije bilo u Osijeku?  >:(  Nadam se da sljedecom prilikom navratis vamo da upoznam vec jednom i tebe :)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #203
A slušaj Zed, učenje letenja nikad ne prestaje ,ili da parafraziram druga Tita,revolucija nikad ne prestaje ...teče kao rijeka...ili tako nekako.... :D.
Što se tiče videa..trebao bi te NETKO SNIMATI...a danas je teško imati svog privatnog snimatelja... :(...Veliki  pozdrav iz Splita  :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #204
@Modernwarfare: Nisam mogao do Osijeka zbog privatnih obaveza, a i s novcima nisam trenutno baš na "ti"... :)


@Remote: Naravno, učenje nikad ne prestaje, ali kada stignem vježbat, vježbam samo da bi mogao biti zadovoljan sam sa svojim letenjem...u većini slučajeva to završi tako da guštam dok ne odu sve baterije ili dok ne razbijem model, ali mislim da to tako mora biti. Neki dan sam razbio AcroMastera tak da sam mislio da će u kantu za smeće :D
Kad popravim Addictiona vučem ženu na livadu pa će biti i videa...


Lijepi pozdrav!

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #205
Ako si sa ''ti'' mislio na mene onda sto se tice financija ne stojis nikako dobro hahaha  :)  . Samo leti i lagano ce sve sjest kako treba ... A kad tad ti ja budem snimio let kako treba  8)
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #206
Dogovoreno :)

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #207
ovi servači su predobri, imam dve vrste i prezadovoljan


3.0 kg i 1.8kg precizni su i imaju ležajeve

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #208
Ovi corona servaci, sto Zed ima su za smece od prvog dana!

Sve su samo ne precizni i imaju lufta do bola!

Odg: PA Addiction - napokon!

Reply #209
Moram priznat da se ne slažem. Imam isto par komada i svi su mi super. Što su ti se tak zamjerili?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Spektrum dx7s i razni modelčeki