Skip to main content

Topic: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima (Read 105734 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #330
imam iste simptome... mozda uploadam ovaj test video pa ako netko ima sugestiju da mozda nabaci kakav prijedlog  :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #331
Test najnovijeg firmware za cc3d, treba jos to ustelat ali i ovo je super


CC3D 14.10 RC5 MAIDEN FPV


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #333
Evo jadnog Mandi centra u centru pažnje kamere...
Trebao sam negdje probati 9x4,7 propove pa mi je bilo usput. A ono, duže leti, manje gasa treba ali zato više vibri... Možda da nisu šrot HK propovi?!

http://www.youtube.com/watch?v=_JwtmfiqH7g


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #335
Bitno da se nikome nista nije desilo, gdje si bio? Nisi valjda bio u caddyu i vozikao na ocale? :)

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #336
Hahaha ne, mene su zvali upomoc kad su sletili, pa sam se zajebaval dok smo cekali izvlacenje...

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #337
Evo jedan moj jučerašnji pad, splet loših okolnosti ali najbolja stvar je što sam quada našao za pet minuta pomoću lost alarma (4$)-
vrijedi svaki novčić.
Postam ovo da drugi ne pogriješe.


http://www.youtube.com/watch?v=HuCiUG5Zz9k&feature=youtu.be

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #338
Evo jedan moj jučerašnji pad, splet loših okolnosti ali najbolja stvar je što sam quada našao za pet minuta pomoću lost alarma (4$)-
vrijedi svaki novčić.
Postam ovo da drugi ne pogriješe.





Zašto se leti iznad kuća? zamisli samo da si pao nekome na auto (baja ga dofuro direkt iz njemačke najnovija merđa) i ti padneš na njega.

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #339
Ako nemaš bolji komentar nisi ni taj trebao stavit


Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #341
Ja jedino nisam skuzio zasto je pao, sta batka prazna, sta ono bipa cijelo vrijeme

 

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #342
Batka je puna, nešto sa nazom  se zblesalo. Inače letim u atti modu al tada sam bio u GPS modu jer sam početnik u fpv a znam jer sam odmah stavio novi prop i poletio u istim postavkama i ludovo je opet. Kasnije sve u redu. Bas danas letio i ave OK. Ne brine me to puno jer GPS koristim rijetko

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #343
Sva sreca dok sam koristio nazu to mi se nije dogodilo, ali ti su dani davno prosli i nazu vise nebi stavio ni na policu, vjerovatno bi pukla  :D

Odg: Letilo se! Snimke naših hobby FPVejanja sa multijima

Reply #344
Istog sam mišljenja, gledam tvoja videa i mislim da neću još dugo odoljevat miniju ;)