Skip to main content

Topic: pitanje za ekran (Read 2245 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pitanje za ekran

dali je moguce spojiti prijamnik (onaj koji je na zemlji) na tablet? Znaci da umjesto ekrana koristim tablet, imam vivax-ov 8" i samsungov tab 3. Vivax-ov mi je veci pa bi htio njega spojiti, dali je to moguce spojiti i kako?
lp Nikola

 

Odg: pitanje za ekran

Reply #1
Ovisi o tabletu, makar kolko sam gledao skoro ni jedan nema video in

Odg: pitanje za ekran

Reply #2
neki imaji HDMI izlaz a ulaz mislim da nemaju, i ako imaju do je digitalni signal, a ti imas na video predajniku analogni, znaci konverter,  to je prica za sebe!   najbolja opcija mali tv na 12v ili monitor 7"


Odg: pitanje za ekran

Reply #4
Tak sam ja nesto mislio da se moze preko uba-a kao na laptop, ali sad je pitanje dali je to moguce sloziti kobza laptop?

Da nema ni jedan video in ali mi se cini da je to nekako moguce sloziti...

Da najbolje je mali ekran i sve super radi, ali posto imam ovaj tablet onda bih htio probat preko njega to sloziti :)

Hvala na odgovorima, ako neko jos nesto zna neka kaze :)

Ja sam tu kak mi se cini na forumu negdje vidio da neko ima preko tableta, ili mi se pricinilo :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
lp Nikola


Odg: pitanje za ekran

Reply #6
nije moguce za sada nikako, ili vrlo tesko.

ja bih rekao ovako: ni jedan tablet (narodni a koliko znam ni bolji) nema analogni video in (a ni digitalni). pod mozda bi se dala nabaciti video capture usb kartica (za konverziju analogno-digitalno) na tablet, ali bi tablet prvo trebao imati usb podrsku (usb host), pitanje jel daje dovoljno struje da ta kartica radi, ako ne onda preko napajanog hub-a mozda, i najvaznije, drivere koji bi radili na androidu (citaj linuxu).

mozda bi bilo nesto lakse na windows tabletu, ali to do sada nisam susretao.

pada mi na pamet da bi mozda moglo i nekim portabl media serverom tipa, da konvertira analogni signal u digitalni stream pa se nekim wifijem zakaciti na digitalni stream i otvoriti ga nekim media playerom, ali mislim da je to u praski u kategoriji "zaboravi"