Skip to main content

Topic: Bixler2 flapsovi (Read 2494 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Bixler2 flapsovi

Nisam nigdje nasao vezano uz ovu temu, svugdje pise da je moguce, ali meni nikako ne uspijeva.
Imam stanicu JR XP7202 (hvala niram :)) i bixlera2, pokusavam upogoniti flapsove na bixu, ali nece nikako, ako ih spojim Y kabelom u FLAP kanal onda rade naizmjenicno, jedan gore, drugi dole i obratno.
Probao sam mixati FLAPS-AUX2, stavio AUX2 da je 3 position switch i sada jedino kakve flapsove imam je 100% DOWN i 0% NORM.
Ima tko kakvu ideju gdje fulam? Prekopavam danas cijeli dan po netu, ali nigdje naci tutorial ili neki manual kako to podesiti, ima li tko mozda reverser za servo?

 

Odg: Bixler2 flapsovi

Reply #1
nemozes spojiti flapse preko y kanala treba biti svaki kanal u svojem ili na y imati servoreverser
strong, light and cheap - choose two

Odg: Bixler2 flapsovi

Reply #2
Ili servo reverser, ili moras otvoriti servo i zice prelemiti, imas video na youtube detaljno snimito, imam bixlera i ja sam tako napravio, i radi sve super, inace bez toga nemozes podesiti da ti servo radi kontra.

Odg: Bixler2 flapsovi

Reply #3
To sam si i mislio hvala decki, ima li mozda netko servo reverser za ponuditi, jucer sam zdrobio zadnji vrh na lemilici (6S paket pretvaram u 2S3P), a vrijeme je predobro da se ne leti, cak i opekline po vratu manje pece dok se leti :)


Odg: Bixler2 flapsovi

Reply #5
Mislim da ce tako i biti :) hvala jos jednom :)



Odg: Bixler2 flapsovi

Reply #8
Budem probao, danas sam letio bez flapsova i naravno smrdao clevic (neznam hrvatsku rijec) na rudderu.

Odg: Bixler2 flapsovi

Reply #9
Jesu li bixleru uopce potrebni flapsovi? Slazem jednog pa pitam..

Odg: Bixler2 flapsovi

Reply #10
Nisu, na ovom su vec bili montirani kada sam ga nabavio.

Odg: Bixler2 flapsovi

Reply #11
Ahaaaaa...dobro....nabaci neki video kad bus gotov.