Skip to main content

Topic: easy star 2 (Read 4779 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

easy star 2

Molio bi pomoc,di bi bilo najbolje naruciti trup i rep za easy star2,posto je pao i puknuo?hvala lijepa

Odg: easy star 2

Reply #1
Što ga ne zaljepiš? :o
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: easy star 2

Reply #3
Jedino su krila ostala citava :)

Odg: easy star 2

Reply #4
Pobogu pa sta si to radio sa jadnim modelom, cuj moze se popraviti, dobro ljepilo tj. Uhu por, i malo ojacas gdje je puklo sa staklenim vlaknom i epoxitnom smolom i teraj dalje. Ako bas nađes negdje trup za kupiti uzimaj, imas po prihvatljivoj cjeni bixlera na hk.

Odg: easy star 2

Reply #5
Da bas je gadno,dao sam prijatelju da proba voziti i za 10 sekundi je bio na podu,jbg ovo mi je skola da nikom vise nedam da vozi tko nezna,da gledao sam bixlera ali na u eu skaldistu ga nema,pa mi se neda narucivati iz chine,probat cu naci trup i rep od easy stara! :)



Odg: easy star 2

Reply #8
Da bas je gadno,dao sam prijatelju da proba voziti i za 10 sekundi je bio na podu,jbg ovo mi je skola da nikom vise nedam da vozi tko nezna,da gledao sam bixlera ali na u eu skaldistu ga nema,pa mi se neda narucivati iz chine,probat cu naci trup i rep od easy stara! :)
aha aha sad je kao ono prijatelj kriv. Mala sala, naravno da nedajes onome to nema veze sa letenjem, drugi put ako dajes nekom model da leti,podigni ga visoko da imas vremena da ga spasis.

Odg: easy star 2

Reply #9
Manja kolicina PuMaxa pomijesana sa par kapi vode, kad spojis komade zalijepi selotejp fino jer se siri pri susenju. Nakon toga nema sanse da pukne ma tom mjestu. Ne treba ti staklo niti nista drugo.
Ako neces reci, popravit cu ti model i vratit ga potpuno besplatno. (Ako si u blizini Zg)


Odg: easy star 2

Reply #11
Tesko da postoji kvalitetnije ljepilo za EPO ili stiropor...nije prekrut znaci moze se saviti, a drzi bolje nego EPO sam po sebi. To ga cini najboljim izborom iako je malo nespretno i neugledno s njim raditi dok se ne izvjezbas.

Odg: easy star 2

Reply #12
Manja kolicina PuMaxa pomijesana sa par kapi vode, kad spojis komade zalijepi selotejp fino jer se siri pri susenju. Nakon toga nema sanse da pukne ma tom mjestu. Ne treba ti staklo niti nista drugo.
Ako neces reci, popravit cu ti model i vratit ga potpuno besplatno. (Ako si u blizini Zg)

Ja sam mog Easy-ja tako popravio kao što je Zed napisao.
 Ako si u blizini DJ mogu ti ja pomoći ;)
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Odg: easy star 2

Reply #14
Hvala decki na pomoci,danas sam narucio novi trup i rep,a ovaj neka stoji za sada,mozda ga popravim,svejedno cu morati elektroniku izvaditi iz njega! :)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.