Skip to main content

Topic: pitanjce molim pogledajte (Read 3928 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pitanjce molim pogledajte

Ovako. Zanima me koliko bi me dosao quadcopter velicine oko 15-20 cm da bi mogao letiti oko 15-20 minuta izvoditi flipove i to. Uzmite u obzir da nemam stanicu. Napravio bi ga sam samo mi neko treba reci koji djelovi su najbolji. Ne zelim nista sad egzoticno nego cisto nesro sto nece krepavati svaka 3 mjeseca. Oprosrite sro sam gotovan al pocetnik sam pa ono

Odg: pitanjce molim pogledajte

Reply #1
Recite mi bili to bilo to i dali sw ovaj daljinski moze modificirati kao devo da vozi recimo hubsana itd

Odg: pitanjce molim pogledajte savjet za quadcopter

Reply #2
Ili imate kakav bolji prijedlog? Uglavnom htio bi devo 7e reciver i transmiter
neku dobru plocu (noviju kojoj se updejta firmware)  i koja ima mogucnost kasnijeg spajanja gpsa
da moze izvodit akrobacije. A i da moze go pro na nju. 
I da finalna cijena bude oko 1400-500 kuna.  I naravno da se moze spojiti low woltage buzzer. I da ne bude veci od 250cm. I naravno da leti min 15 minuta bez kamere

Odg: pitanjce molim pogledajte

Reply #3
ne vjerujem da ces dobiti taj flight time za te pare

Odg: pitanjce molim pogledajte

Reply #4
Druškane, ja kao početnik mogu slobodno da ti kažem da nisi dovoljno upućen u sve ovo. Treba tebi još dosta vremena da pregledaš u teoriji kako sve to ide, da počneš sastavljati :)

Odg: pitanjce molim pogledajte

Reply #5
A ne vidim tu puno problema posto sam sam zavrsio za elektrotehnicara. Treba ploca , 4esc, 4motora reciver transmiter i baterija. Lemiti je najmanji problem. Samo su djelovi ( marka problem)

svog hubsana sam prelemio jedno 30 puta.

Odg: pitanjce molim pogledajte

Reply #6
Go pro ti ide na gimbal i na tu velicinu quada ti je beskorisno stavljat go pro i gimbal jer je pretesko za njega,plocicu uzmi kk2 bit ce ti dobra al na nju ti ne moze gps kad budes spreman za gps gimbal i go pro ic ces na bar 450 velicinu btw na ovom sto si ubacio u korpu ti fali punjac,motori i esc-ovi ako oces takav quad uzmi najjeftinije djelove da se naucis letjeti a onda kad budes tje ovece jace ulozis fino lovu u to a sto se flight time-a tice uzmi par batki i bit ces sretan. btw buzzer ti ide na balance port baterije a ne na plocicu tj moze i na nju al isti k...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: pitanjce molim pogledajte

Reply #7
inace sad sam tovorio taj quad sto oce,uzn jega dobijes i kk2 vec a u opisu quada ti pisek oji kontroleri i motori ti trebaju ...
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa



Odg: pitanjce molim pogledajte

Reply #10
Dobre su obe,nova ti ima samo jos osjetljivi senzor sot ej cini kako ja znam malo teze za ustelovat... Ah ja sam gledo pnf,pa eto imas uz njega sve sklopi,pali,vozi.Bolje je da se ''zafrkajes'' jer ako to ne radis postat ces samo jedan od onih ''profi'' snimatelja svatova s quadovima tipa fantom koji su pali i vozi u gps modusu ... Kad se zafrkajes s vremenom se naucis neceg.
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: pitanjce molim pogledajte

Reply #11
U biti nije mi ni bitna kamera. Bitno mi je da je quad brz, okretan moze raditi flipove i da moze letiti 15 tak minuta. I da nije veci od 250. Pa zanima me koliko bi me doslo slaganje takvog sa stanicom. Nebi bilo lose da ima return to home funkciju ako se zafrknem ali ni to nije oglavu.
jedini rakav quad koji sam vidio je galaxy visitor 3  ali on ima corles motorice pa ce ro vjerovatno biti problem i kad bi ga narucivao s banfoda sa expres doatavom 2-5 dana nebi me puno dosao ali neznam bili me oderalo i koliko na carini i pdvu

Odg: pitanjce molim pogledajte

Reply #12
znaci galaxy visitor 3 sa dosta rezervnih djelova i dostavom iz kine za 3-5 dana bi me dosao 1270kn


zna li itko koliko pdva i carine ide na to?
znam da je pdv 22% ali zanima me carina jer je vrijednost paketa 140 eura bez dostave dostava je 25 eura pa neznam jel to ulazi u cijenu a do 150e se ne placa carina koliko ja znam

Odg: pitanjce molim pogledajte

Reply #13
A ne vidim tu puno problema posto sam sam zavrsio za elektrotehnicara. Treba ploca , 4esc, 4motora reciver transmiter i baterija. Lemiti je najmanji problem. Samo su djelovi ( marka problem)

svog hubsana sam prelemio jedno 30 puta.

Tako sam i sam mislio kada sam presao s hexacoptera i quadova na avione, potrgao par aviona i jos ne znam letiti, sada oporavljam avione i spremam se za krenuti od simulatora.

Odg: pitanjce molim pogledajte

Reply #14
Uu druškane svašta bi ti nešto za malo para...  :D
Znaš kako se kaže, koliko para toliko muzike pa ti vidi...

Miniji se ne lete sa gps-om, skoro da nemaju svrhu bez fpv-a i sigurno ga nećeš sklopiti sa svime što ti treba za 1500kn...