Skip to main content

Topic: Raptor 60 poletio???? (Read 6246 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #1
Nitko nema komentara?

Svaki savjet je dobrodošao...

 :)

Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #2
Tko to leti (lebdi)? Pa ne znam da li ćeš i dobiti bilo koji komentar od ovih elektro izbjeglica koji lete po 4-5 minuta po letu pa onda na kraju dana ne mogu upaliti auto :D ;D ;) .
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #3
Ima uvijek netko tko ce pogurat kola :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #4
Aaaa ne, nije to bilo lebdenje bilo je to kak spustit helić da se ne skrši...
 :D
Dok naučimo lebdenje, onda se vidimo na Lučkom..
 8)

Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #5
Super video svaka čast za prvi put i puno bolje nego što je bilo za očekivat.
Ako ovako nastavite brzo se mi vidimo na lučkom. ;D

Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #6
Tko to leti (lebdi)? Pa ne znam da li ćeš i dobiti bilo koji komentar od ovih elektro izbjeglica koji lete po 4-5 minuta po letu pa onda na kraju dana ne mogu upaliti auto :D ;D ;) .

Ima uvijek netko tko ce pogurat kola :)

Marine ma znaš nije ti uopče problem sa guranjem auta jer se nekolicina uvaženih(nabijem ih na k...c) prikopčaju ko paraziti na moj  AMBURATOR ,TAK DA SE NE GURAJU NJIHOVI AUTOMATICI !!!

Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #7
Aaaa ne, nije to bilo lebdenje bilo je to kak spustit helić da se ne skrši...
 :D
Dok naučimo lebdenje, onda se vidimo na Lučkom..
 8)

Križanbrothers ! svaka čast (nakon silnog sranja koje ste prožvakali !!!)
aj sad lijepo navratitie na livadu ,(imate MX 12 čini mi se, a ona se može povezati sa JR ili SPECTRUMOM) tako da prije slijedečeg crasha probate bezbolnije probijati led !!!

Uvaženi kolega i nadasve prijatelj  Simpi vam može iznjeti svoje osobno iskustvo !!!

Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #8
imamo MX-16,ok budemo se culi pa cemo navratit do luckog,dok sam sletio nisam mogo daljinski drzat koliko sam se treso,ali pre dobro je letit,jos da znam malo bolje.... :D,ja sam sa svojim prvim letom zadovoljan,samo sam otiso malo pre visoko,ali dobro je ;)

Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #9
Tko to leti (lebdi)? Pa ne znam da li ćeš i dobiti bilo koji komentar od ovih elektro izbjeglica koji lete po 4-5 minuta po letu pa onda na kraju dana ne mogu upaliti auto :D ;D ;) .

Ima uvijek netko tko ce pogurat kola :)

Marine ma znaš nije ti uopče problem sa guranjem auta jer se nekolicina uvaženih(nabijem ih na k...c) prikopčaju ko paraziti na moj  AMBURATOR ,TAK DA SE NE GURAJU NJIHOVI AUTOMATICI !!!

 
Zato je Majk nabavio 2 akomulator od 100 ampre sati svaki ispravljač od 30 ampera i agregat od 650w na 220 v pa čemo i to riješiti.
A usput rečeno najglavniji razlog je to što ipak trex 700 ide na lipo batke pretežno zbog vibracija tako da sam moro ovo nabavit a i vama ču ublažit muke sa punjenjem agregat troši 0,7 lit na sat tako da nije problem i nema šanse da čemo ostati bez struje.
 
Jedino ču to morati nekako dovući u ZG jer je trenutno dolje,ali kada jednom strpam u auto kao da imam malu elektranu.
 
Robi nećemo više gurat! :)

Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #10
Majki sad si mi porasao u očima 2 kata !!! mislim zbog lipica u trexa 700 ! e a buš dal đir ?


Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #12
ste bili na luckom ovaj vikend? nema slika,komentara kak je bilo i to??

Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #13
Jesmo bili smo i to u subotu i nedjelju.U nedjelju je mrvicu puhalo.
U subotu je bilo tak tak , a u nedjelju isto tak tak.
 
Ma bilo je super, sad sam ja na kablu kod robija pa mogu reć da stvarnoo letim , kad zaserem robi čupa
i za sad je još uvijek jebeno zaposlen !!!
Wesp me jebe sa strane , simpi ljevo ma drugo ljevo daj kolektivu skini kolektivuuu ne diraj ciklikuuuu
Robi na drugo uho , da da simpi dobro ti govori igor moraš ga poravnat prije nego....a meni u glavi ššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš..šššššššššššššš...ššššššššš
 
I onda se nekim čudom dogodi u glavi mir... tišina... spokoj.... ni trunke stresa i uspijem napraviti raversman kak treba a protos krene niz vjetar kao lud ma strahota za vidjeti i čuti. VVVUUUŠŠŠŠŠŠŠŠ jednu jebenu sekundu  imam osječaj da ga imam pod kontrolom jaja naježena iz grla izlazi nekontrolirani vrisak gače mokre i to je to
to je taj trenutak zbog kojeg nije teško buditi wespena da idemo ranije na lučko , čekati robija da prošeta pese , porazgovara s punicom ,  uvijeriti ženu da je bolje za nju da sam na livadi nego u birtiji.
 
Eto kaj ti misliš dali je bilo dobro ovaj vikend na Lučkom ?
 
 
Slika nema jer su vjerojatno Robi i Wesp skužili da imam VVVUUUŠŠŠŠ i ššššššššš.....ššššš.ššš...ššššš
facu na slikama (totalno tupu) pa su me htijeli poštedjeti .
 
 
Pozdrav
simpi
 
 
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: Raptor 60 poletio????

Reply #14
Majki sad si mi porasao u očima 2 kata !!! mislim zbog lipica u trexa 700 ! e a buš dal đir ?

nego šta samo da ga sastavim.
nadam se da neče dugo trajati da ga sastavim.

 
A kaj ga buš sve sam sastavljal???
Bi mogel i ja malo videti kaj delaš?? :) :)
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu