Skip to main content

Topic: Genijator (Read 10531 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Genijator

Reply #16
Moje mišljenje a ne mora biti i Vaše,

Potrošnja automobila je po meni najmanja stavka, što znači kupiti auto koji troši 5l/100km, a rezevni dijelovi i dijelovi za održavanja auta su višestruko skuplji od auta koji troši 7l,

Na ovaj od 5l stave egzotične dimenzije guma koje koštaju dva puta više od ovog 7l koji ima neki standard gume. a tako i sve ostalo, danas kad se kupuje auto prije svega treba vidjeti, koliko koštaju rezevni dijelovi i servis, nego koliko košta auto i koje je marke.
Pogledajte samo koliko košta set za promjenu kuplunga na pojedinim autima, na nekima košta ko i cijeli auto, ali nije bitno on troši 5l.
itd........

lp

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Genijator

Reply #17
Tom , u Splitu ,je svojevremeno načelnik službe za promet bio lik bez vozačke dozvole  a diplomu mu  nitko nije vidio  :'(....Rotor i sada imamo (kod Merkatora) za čije korištenje  bi trebalo diplomirati  psihologiju i borilačke vještine ...tako da me baš i ne čudi ovo što se događa ...nažalost.. :(
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes



Odg: Genijator

Reply #20
Negativ ,dečki,onda bu voda 36 kuna po litri... :'( ;D
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Genijator

Reply #21
Dok neko ne natoči auto do čepa, krene iz zragreba autocestom do slavonije i isprazni rezervar da auto CRKNE. Pa onda opet s tim istim autom istu trasu prjeđe sa tim generatorom. I onda mjerenje ispočetka do kud je došo. Rekla kazala su priče za male djecu.


Evo još jedan biser http://www.njuskalo.hr/ostali-autodijelovi/magneti-ustedu-goriva-benzina-dizela-plina-super-magnet-oglas-6414479



Ovaj s njuskala je jos najbolji!

Bas me zanima kakav kreten covjek mora biti da pada na te gluposti!

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odg: Genijator

Reply #22
Dok neko ne natoči auto do čepa, krene iz zragreba autocestom do slavonije i isprazni rezervar da auto CRKNE. Pa onda opet s tim istim autom istu trasu prjeđe sa tim generatorom. I onda mjerenje ispočetka do kud je došo. Rekla kazala su priče za male djecu.


Evo još jedan biser http://www.njuskalo.hr/ostali-autodijelovi/magneti-ustedu-goriva-benzina-dizela-plina-super-magnet-oglas-6414479



Ovaj s njuskala je jos najbolji!

Bas me zanima kakav kreten covjek mora biti da pada na te gluposti!

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Mislio si da je taj vrh?


Daj vidi ovaj, dobro da nije reko da ima KERS pa da kad ti treba malo šusa samo ga stisneš.. jaooooo zemljo otvori se...
http://www.njuskalo.hr/tuning-snage/f1-eco-socket-usteda-goriva-hit-akcija-samo-59kn-oglas-7032632




hahahahahhahahahahahahahahahhahahahahah


Odg: Genijator

Reply #24
Ovi oglasi su genijalni.
Lp,
Alex

Odg: Genijator

Reply #25
I još je kreten napisao da su količine ograničene radi velike potražnje..... :'( :'( :'(
PLAČI VOLJENA ZEMLJO. :-[
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Genijator

Reply #26
Zar je to itko naručio???!!! :D :D :D :'( :'( :'(
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Genijator

Reply #27
ja imam na kadett-u i još se nije pokvarilo HAHAHAHAHAA

Odg: Genijator

Reply #28
Neznam ja za vas ljudi ali ja sam skužio da mi auto kad ga operem i bolje ide i manje troši, dali je i to isto zbog vode?
 :D :D :D :D :D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Genijator

Reply #29
Neznam ja za vas ljudi ali ja sam skužio da mi auto kad ga operem i bolje ide i manje troši, dali je i to isto zbog vode?
 :D :D :D :D :D

To je točno, em je lakši i ima bolju aerodinamiku, vjetar klizi ne zapinje o prašini na autu.
Ako se voziš sam izvadi sve siceve osim vozačevog, skini tapecirunge, makni rezevnu gumu još će ti manje trošit,  :D :D :D :D
A kad ga prodaješ bit će iznutra ko nov,  :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C