Skip to main content

Poll

Što su chemtrailsi ?

  • -Posljedica izgaranja goriva i prolaska aviona na većim visinama
    18 (58.1%)
  • -Smišljeno djelovanje u svrhu kontrole klime i drugih ciljeva globalne zavjere
    13 (41.9%)

Total Members Voted: 29

Voting closed: October 08, 2014, 08:32:11 pm

Topic: Chemtrailsi nad Zagrebom.. (Read 51213 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #105
Damire , da je to za javnost i da se javno provodi ugradnja , tankanje i ostale popratne radnje davno ne bi bilo zanimljivo.. već sam rekao , nema ni govora o nekom trovanju , jer iovako se već trujemo na tisuće drugih izvora  .. koliko je meni poznato iz okom viđenih izvora na licu mjesta i razgovora , provodi se pod maskom zaštite od globalnog zagrijavanja a stvarna svrha međutim vjerojatnija je zbog poboljšanja rada   uređaja na bazi elektromagnetnih valova određene tehnologije u vojne svrhe.. I da zaključim sa moje strane od teorije zavjere nema više ni "T" ... određene skupine provode odavno svoje zamisli u djelo ..  :) 
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #106
Kem kurtzi a ne trailsi. Ajde da bar neko stavi fotku od nekakvog disperznog sistema aviona a ne punjene utezima sa faze testiranja ili tankovima svodom na ispitivanju vortexa na tipovima krila, strujnica i pizdarija!!!. Ljudi koji sa avijacijom nemaju veze su to stvorili sebi u glavi, a da bi stavio kiflu na avion mora biti evidentirana na njemu. Ljudi ne trabunjajte gluposti. Chemtrails kao takvi kakvim ih vi zamisljate ne postoje!!! Skinite si flightradar 24 pa snimajte sumnjive avione koji nas truju. Ondabute skoro shvatili da vas truje Lufthansa, airfrance, croatiaairlines i ostale kompanije....
T14SGH
Trex 700 DFC VBAR
Durafly P-51 "Old Crow"-

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #107
Neeee ali moras vjerovati  :D

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #108
Kroejsaerlajns bi mogla, poznati smo po tome da volimo smrdati vlastiti narod.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #109
moram reci susedu da prestane na poslu ostavljati boce od coca cole u krilima iz zajebancije, ljudi postaju nervozni :)

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #110
moram reci susedu da prestane na poslu ostavljati boce od coca cole u krilima iz zajebancije, ljudi postaju nervozni :)

Bum bash poslikao kad radim dnevnu smjenu,ima nekih cjevčica kaj vire iza i ispod motora,nikad nisam kužio za kojeg vraga su one tam,a ne vidi se na kaj su spojene,oduvijek mi je to bilo sumljivo,a na lufthansinim kad radimo c-checjove isto,i hrpa čudnih rezervoara ima po avionu,a nitko ne kuži za kaj su,sad mi je malo po malo jasnije!






























 :P :P  :P  :P

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #111
Sve puno chemtrailsa, to su valjda ko ovi s kombajnom jedan kraj drugog pustali :P




Sent from iPhone using Tapatalk
LP,  Chris
... gravity always wins ....



Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #114
Kem kurtzi a ne trailsi. Ajde da bar neko stavi fotku od nekakvog disperznog sistema aviona a ne punjene utezima sa faze testiranja ili tankovima svodom na ispitivanju vortexa na tipovima krila, strujnica i pizdarija!!!. Ljudi koji sa avijacijom nemaju veze su to stvorili sebi u glavi, a da bi stavio kiflu na avion mora biti evidentirana na njemu. Ljudi ne trabunjajte gluposti. Chemtrails kao takvi kakvim ih vi zamisljate ne postoje!!! Skinite si flightradar 24 pa snimajte sumnjive avione koji nas truju. Ondabute skoro shvatili da vas truje Lufthansa, airfrance, croatiaairlines i ostale kompanije....

E, ne diraj mi CA ... Nismo mi ništ tankali ... Da to imamo u rezervarima pol dizelaša po gorici bi ostavljali chemtrailse ... :-X
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #115
Aha, znači Croatia Airlines avioni ne ostavljaju trag iza sebe? To želiš reći? :D :D :D

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #116
Oću reć da mi ne tankamo, mi samo iztankavamo ...
Nekad je jeftinije podijelit keru djelatnicima nego platit INI zbrinjavanje ako moramo praznit rezervare.
Inače ina toči, a pošto oni i proizvode (ili su proizvodili) kerozin, samo oni znaju što je unutra.
Uglavnom to ide direkt u avion iz cisterne i nema sad tu neko da bi još ulijevao neke tekućine dodatno.
Jedino čega se mogu sjetiti je ako imaš gorivo kontaminirano algama, onda ako je u dozvoljenim granicama količine algi dodaje se neka kemija koja ubije te alge i to sve onda izgara u motoru.
Ali ako algi ima previše onda se gorivo mora baciti u golfove, pežoe i slične starije dizele koji podnose do 30% kerozina.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #117
Apropo tog "otpadnog" goriva, cijeli biznis je oko toga kako to gorivo vratiti u ispravno stanje, i operaciju adekvatno naplatiti (koga zanima poznatiji proizvođač opreme je HYDAC).
Čim ga pretočiš u cisternu nema vraćanja u avion. Ali pretakanje iz aviona u avion je dozvoljeno.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #119
Opet su nekog pocele "teorije zavjera" prati.... malo sunca - i odmah u glavu!!  8)
LP,  Chris
... gravity always wins ....