Skip to main content

Topic: Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme? (Read 12465 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme?

Meni osobno nije gušt smrzavati se vani, ali me kriza uhvati jedanput tjedno pa napunim batke i zaputim se u nepoznato.
Najsmješnija mi je situacija kad mi kvad počne driftati u jednu stranu, a ono nigdje ni trunke vjetra i sl. Nakon pola minute shvatim da su prsti toliko utrnuli od hladnoce da jednostavno ne osjetim da vučem palicu u jednu stranu.  :)

Odg: Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme?

Reply #1
danas prije posla malo provozao predatora, nisam mogao odoljet ;D snijeg je prestao padati i sveee je bijelo

odes u lidl i kupis si one biciklisticke rukavice sa izrezanim rupama za prste, meni pomazu  ;D

naravno prije svega je pozeljno letjelicu ostavit malo vani da se iztemperira

Odg: Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme?

Reply #2
tako je treba rukavice s rupama i letiii ... ja svaki dan bar 5 minuta malo prozujim ako nejdem nikamo bar po dvoristu ( ali bez fpv) ja to na oko vozim hahah  ;)

Odg: Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme?

Reply #3
Jeftinih pokrivala ima na HK, odlično griju pošto su od umjetnih materijala :)


Inace ako vam se prsti smrzavaju ne vozite dovoljno atraktivno...to je stara japanska  ;D

Odg: Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme?

Reply #4
haha zed vozis ti atraktivno ili ne svejedno se smrznes ko pingvin ( potvrdila praksa )  ;) ... ja sam si isto mislio neko onaj cover za stanicu i one grijace nutra ali nekako sam bi/nebi  :)

Odg: Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme?

Reply #5
ma kakvi mrtvi grijaci za stanicu :D uzmi u ruke i vozi ;D

ko zna di zed drzi prste da su topli stalno ;D

Odg: Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme?

Reply #6
Danas bio odličan dan za letiti al' ni bilo vremena. Sutra najavljuju neke minuse... :(
Mislim da ću svejedno otići protegnut malo krila ;) Frankycro šta kažeš?
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Odg: Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme?

Reply #7
hahaha Ironic bas tako  ko zna di drzi haha a onda se fali da su prsti topli haha :D


jauzmem u ruke i vozim ali kad malo duze vozim onda moram mjenjati prope jer svako malo malac padne jer mi se prsti smrznu i on udari ako ne u zemlju onda udrvo hehe  ;)

Odg: Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme?

Reply #8
zimsko oranje u Vukovaru, inače vrlo popularan sport ovih dana

Odg: Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme?

Reply #9
Beast, lako za moje prste, ali brinem se za tvog malca...tako mlad a vec pada :D


Odg: Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme?

Reply #11
hahah zed sta ces vremena su takva ( da kinez bolje radi prope valjda nebi svako malo zaorao)  hehe

Odg: Dali letite po ovakvom vremenu ili čekate ljepše vrijeme?

Reply #12
Danas bio odličan dan za letiti al' ni bilo vremena. Sutra najavljuju neke minuse... :(
Mislim da ću svejedno otići protegnut malo krila ;) Frankycro šta kažeš?

Sutra se svakako vidimo na pustari, i modelari i maketari  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis