Skip to main content

Topic: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča (Read 4625 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #15
Dajte ljudi zar nemate pametnijeg posla :D


Pustite budale nek se zabavljaju...kao da smo se svi pametni rodili :)

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #16
Nije stvar pameti nego bahatosti ako te neko nešta pita..

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #17
Ovako se rađaju loše recenzije koje čitamo naokolo. Sad će na HK pisati ne leti nikako, slaba konstrukcija, toliko loš da sam ga odmah bacio u smeče.  :)

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #18
Pa bahatost je isto stvar pameti :)

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #19
Ma dečki nije stvar bahatosti, da mi je neko tak reko na kanalu ili preljevnici nikom niš  nebi reko,
ali nemreš tak letjet po gradu tj mjestu punom ljudi. Zaboravio sam dodat da su nasred te male livade napravili i poligon za pse koji je obično krcat ljudima i kak ovi "lete" nije ih bilo teško pogodit.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #20
Istina ovaj u sredini je iskusniji od vecine tu, leti on svasta, a i voza!

To je frend od Jazavca!

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #21
Nema veze iskustvo s zdravim razumom


Sent from my iPhone using Tapatalk
obožavam sebe osobito kad sam grozan

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #22
Evo sličan primjer neki dan kad sam išao pokraj livade u Dubravi kraj Jadran filma, često tam ekipa s foruma leti.
Vozim se cestom, vidim klince neke kad pokazuju nekaj u nebo, trce ko da su buniku pojeli, a onda ispred mene meteor u obliku aviona bummmmm u cestu...bez nadzora odraslih, sami. I skuzim da je to onaj avioncic iz konzuma za 400kn...a mogel je napraviti stetu od 1400kn da mi bubul u prednji sajbu ili da sam se brze vozio....
Lp,
Alex

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #23
I ja imam jedan primjer koji mi se desio a to je da me je jedan tip zamolio da mu neletim blizu kuće na jednoj livadi koja je relativno jako velika ali njemu kako on kaže smeta zvuk Zagia,i na kraju koliko je tip glup i dosadan toliko je i pametan :D jer nedaj bože da mi slučajno Zagi zvekne njemu na kuću ili na obližnju cestu i da napravim štete više nego što košta Zagi mislim da nebi bilio dobro.Sada idem malo dalje na jednu drugu livadu gdje nikome nesmetam a i nemogu nikoga povrijediti ili napraviti štetu.Eto toliko o opomenama,koliko su glupe toliko su i pametne :) .Bolje letit van dosega svega ;) .

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #24
Istina ali ako ti model ide 300km/h ili leti 90minuta tesko je biti izvan dometa icega :-)
Pamet u prste i glavu i sve 5 :-)

Odg: Tako im i treba-jedna zanimljiva priča

Reply #25
@Mario dobro si postupio
@Coljo neželim se svađat s tobom ali valjda bi barem on trebao znat da nesmije letit tam ;)
Također kaj će mu onda gyro u modelu?
Spektrum dx7s i razni modelčeki