Skip to main content

Topic: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ??? (Read 14407 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Dragi kolege modelari , nerazumijem modelare ili trgovce koji ne stavljaju cijene prilikom prodaje , zar nebi bilo zgodno da sve šta se stavi ima sliku opis stanja i cijenu , kako bi nam bilo lakše kalikulirat dali kupit dali se isplati ili ne , svaka čast ljudima koji stave cijenu a ne da moraš svakome slati pm .
Čim nema cijene postajem skeptičan i automatski mi se vrti da netko precjenjuje robu i nema obraza reć cijenu več trgovinu obavlja tajno
Zanimaju me vaši komentari na temu koja meni izuzetno smeta i izgleda poput hrelića

 ;)
Branimir Vražić Sisak

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #1
Slažem se 100%!!! Trebalo bi ignorirati oglase bez ponuđene cijene pa začas više nitko nebi stavljao takve oglase ili ajmo ih spamat sa ponudama tipa "Nudim 1,25 Kn!!!".

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #2
razumijem one koji prodaju napuhane batke pa ih je sram staviti cijenu ..... pa sve u rukavicama

ja za svoje napišem da su žabe i stavim cijenu ....pa ko voli.....

Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #3
Ajme bezvezne teme, kaj se sramite pitati koliko kaj košta?
Što bi značilo: trebam elisu ali nebi dao za nju 30 već 20 kn onda rađe neću kupiti, pričekat ću povoljniji oglas.
 
Isto tako može svatko staviti oglas kupujem od naj boljeg ponuđača. Samo ne sjećam se da je netko skoro stavio oglas K: ovo i ono
 
# Onima koji žele ući u svijet modelarstva i kupiti nešto savjet je sljedeći: povežite se sa nekim u blizini tko ima iskustva ili se učlanite u neki klub.
 
To je najpametnije i doći ćete do pravih informacija. A to kaj budete pratili cijene tko za koliko što prodaje baš ništa neće pomoći.
 
Nikao ne prvo kupiti a onda tražiti savjete iskusnih.

# Oni koji bi kupili jeftino savjet je onaj sa davanjem oglasa: kupujem ako netko povoljno prodaje.
 
# oni koji bi prodali a neznaju koliko bi tražili sa svoju robu nek napišu temu: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje???
 
 :D
 
Ako te nešto zanima tu je PM, mob a za ostalo kešovina i dogovor. Jako jednostavno.
 
Ljudi koji hoće kupiti i oni koji hoće prodati brzo se dogovore sve drugo je lupetanje prazne slame.
 
Jedan od razloga ne stavljanja cijene je testiranje koliko je kupac ozbiljan  ;)

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #4
kak testiras jel kupac ozbiljan ili ne? zasto mislis da se ljudi brzo dogovore ako su ozbiljni? ti hoces prodati nesto za 1000, po meni vrijedi 800, ti to ne prodas 2 mjeseca i ja te opet pitam jel moze za 800, ti pristanes i ispada da se definitivno nismo brzo dogovorili, a ja sam ipak bio ozbiljan kupac.

prije nesto vise od godinu dana kupio sam nesto za 600 kuna za sto je bilo trazeno 1200 ili 1400 (ne sjecam se vise). netko bi rekao da sam neozbiljan da mu ponudim 50% od trazenog, a ocito da sam bio ozbiljan kada sam to kupio na kraju. ja za sebe smatram da znam kako se kupuje, a zamislite nekog tko je modelarski neiskusan i los trgovac, on bi uzeo model bez pitanja za 1200 kuna i debelo popusio.

uglavnom ne planiram sto cu kupiti vec kupujem kada na nesto zanimljivo naletim i cijena je ok. ako nema cijene i nisam previse zagrijan za robu za cijenu necu ni pitati.

rc mravac je prodavao f3a model koji mene uopce nisu zanimali, ali je imao istaknutu dobru cijenu, ja sam ga uzeo jer sam imao toliko novaca na raspolaganju. sada mi nije niti najmanje zao da sam uzeo taj model. da nije imao istaknutu cijenu nebi sigurno kupio taj model.

ljudi vole zaradjivati cak i na modelarstvu koji im je hobi i to na stvarima koje su koristili i onda ih prodaju za vise no sto su platili. meni trenutno treba motor velicine 46, ali me je sve strah dati oglas jer ce mi se sigurno javljati ljudi koji ce nuditi polovne stvari s cijenama vecima nego sto bi kostale nove. moj stav je da ako hoces nesto jeftino (ili cak ne jeftino nego s realnom cijenom) ne mozes to napraviti preko oglasa gdje oglasavas da kupujes, ali to je samo moj stav.

mogao bi za probu staviti oglas za motor bas da vidim ponude.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #5
kak testiras jel kupac ozbiljan ili ne? Ako ne stavim cijenu znači da ne želim pun mailbox upita koji vode natezanu, cjenkanju bez cilja kupnje
zasto mislis da se ljudi brzo dogovore ako su ozbiljni? Zato jer to tak ide u civiliziranom svijetu, ako ne pitaš bezobrazno tipa: dam ti toliko za to, nećemo se nikad dogovoriti
a opet ako pitaš: jel bi to dao za toliko, onda vrijedi tri minutni ili pet minutni dogovor
 
ti hoces prodati nesto za 1000, po meni vrijedi 800, ti to ne prodas 2 mjeseca i ja te opet pitam jel moze za 800, ti pristanes i ispada da se definitivno nismo brzo dogovorili, a ja sam ipak bio ozbiljan kupac. Nemam takvih iskustva osim toga ako hoću prodati to isto dogovorimo u 5 min a ne u dva mjeseca, da me netko davi dva mjeseca nebi mu prodao da daje i više nakon toliko vremena

prije nesto vise od godinu dana kupio sam nesto za 600 kuna za sto je bilo trazeno 1200 ili 1400 (ne sjecam se vise). netko bi rekao da sam neozbiljan da mu ponudim 50% od trazenog, a ocito da sam bio ozbiljan kada sam to kupio na kraju. ja za sebe smatram da znam kako se kupuje, a zamislite nekog tko je modelarski neiskusan i los trgovac, on bi uzeo model bez pitanja za 1200 kuna i debelo popusio.
1) Voliš kupiti ispod cijene, dobro za tebe
2) Zašto bi taj netko popušio ako to vrijedi te novce, ne moraš sve kupiti po bagatela cijeni, to ne znači popušiti nego želim, platim i nosim

uglavnom ne planiram sto cu kupiti vec kupujem kada na nesto zanimljivo naletim i cijena je ok. ako nema cijene i nisam previse zagrijan za robu za cijenu necu ni pitati.
Kupuješ kad ako je cijena ispod vrijednosti, dobro za tebe.
Pitanje je trebaš li to uopće ili kupuješ samo zato jer si dobio po dobroj cijeni.

rc mravac je prodavao f3a model koji mene uopce nisu zanimali, ali je imao istaknutu dobru cijenu, ja sam ga uzeo jer sam imao toliko novaca na raspolaganju. sada mi nije niti najmanje zao da sam uzeo taj model. da nije imao istaknutu cijenu nebi sigurno kupio taj model.
Kupio si samo zato jer je bilo ipod cijene, malo si se mislio zabaviti a kad ti dosadi nećeš izgubiti ili ćeš izgubiti malo na modelu, bila je dobra prilika i iskoristio si je, dobro za tebe, loše za RC mravca jer je vjerojatno trebao lovu za nešto drugo, sad možda nebi prodavao taj model već ga složio sebi.
Na kraju uopće nisi trebao taj model niti te zanimao, privukla te cijena.

ljudi vole zaradjivati cak i na modelarstvu koji im je hobi i to na stvarima koje su koristili i onda ih prodaju za vise no sto su platili. meni trenutno treba motor velicine 46, ali me je sve strah dati oglas jer ce mi se sigurno javljati ljudi koji ce nuditi polovne stvari s cijenama vecima nego sto bi kostale nove. moj stav je da ako hoces nesto jeftino (ili cak ne jeftino nego s realnom cijenom) ne mozes to napraviti preko oglasa gdje oglasavas da kupujes, ali to je samo moj stav.
Može biti ponuda pum mailbox a ne moraš ni jednu prihvatiti, ne vidim čega se bojiš.
Svi znamo kako su prošli modelarski dućani u Hrvata, baš se na modelarstvu može zaraditi.

mogao bi za probu staviti oglas za motor bas da vidim ponude.
Bravo majstore, ovo dokazuje tvoju vještinu u trgovanju, sad će pljuštati ponude po bagatelnim cijenama  ;)
Nisi ovo slučajno napisao, daš do znanja da kupuješ jeftino i na kraju oglas  ;D

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #6
kak testiras jel kupac ozbiljan ili ne? Ako ne stavim cijenu znači da ne želim pun mailbox upita koji vode natezanu, cjenkanju bez cilja kupnje 
ok, tu se slazem s tobom
zasto mislis da se ljudi brzo dogovore ako su ozbiljni? Zato jer to tak ide u civiliziranom svijetu, ako ne pitaš bezobrazno tipa: dam ti toliko za to, nećemo se nikad dogovoriti
a opet ako pitaš: jel bi to dao za toliko, onda vrijedi tri minutni ili pet minutni dogovor
tu se ne slazem s tobom
 
ti hoces prodati nesto za 1000, po meni vrijedi 800, ti to ne prodas 2 mjeseca i ja te opet pitam jel moze za 800, ti pristanes i ispada da se definitivno nismo brzo dogovorili, a ja sam ipak bio ozbiljan kupac. Nemam takvih iskustva osim toga ako hoću prodati to isto dogovorimo u 5 min a ne u dva mjeseca, da me netko davi dva mjeseca nebi mu prodao da daje i više nakon toliko vremena
ne pricam o davljenju nego te nakon dva mjeseca ponovo pitam

prije nesto vise od godinu dana kupio sam nesto za 600 kuna za sto je bilo trazeno 1200 ili 1400 (ne sjecam se vise). netko bi rekao da sam neozbiljan da mu ponudim 50% od trazenog, a ocito da sam bio ozbiljan kada sam to kupio na kraju. ja za sebe smatram da znam kako se kupuje, a zamislite nekog tko je modelarski neiskusan i los trgovac, on bi uzeo model bez pitanja za 1200 kuna i debelo popusio.
1) Voliš kupiti ispod cijene, dobro za tebe
2) Zašto bi taj netko popušio ako to vrijedi te novce, ne moraš sve kupiti po bagatela cijeni, to ne znači popušiti nego želim, platim i nosim
ne trazim bagatelne cijene, ali ako netko nesto daje ispod cijene, a mene zanima zasto da ne uzmem?
uglavnom ne planiram sto cu kupiti vec kupujem kada na nesto zanimljivo naletim i cijena je ok. ako nema cijene i nisam previse zagrijan za robu za cijenu necu ni pitati.
Kupuješ kad ako je cijena ispod vrijednosti, dobro za tebe.
Pitanje je trebaš li to uopće ili kupuješ samo zato jer si dobio po dobroj cijeni.
ne znam ni sam sto trebam jer sam novi u ovome pa jos probavami tako je bilo sa groovyem, a to sto sam nesto uzeo za 600 kuna po meni je vrijedilo tocno toliko, a na kraju se pokazalo da sam bio u pravu jer je na modelu sve otislo osim samog modela. smatram da tu nisam bio u dobrom dilu vec je to bio primjer kako je to netko mogao uzeti za duplo vise, a vrijedi tocno toliko.
rc mravac je prodavao f3a model koji mene uopce nisu zanimali, ali je imao istaknutu dobru cijenu, ja sam ga uzeo jer sam imao toliko novaca na raspolaganju. sada mi nije niti najmanje zao da sam uzeo taj model. da nije imao istaknutu cijenu nebi sigurno kupio taj model.
Kupio si samo zato jer je bilo ipod cijene, malo si se mislio zabaviti a kad ti dosadi nećeš izgubiti ili ćeš izgubiti malo na modelu, bila je dobra prilika i iskoristio si je, dobro za tebe, loše za RC mravca jer je vjerojatno trebao lovu za nešto drugo, sad možda nebi prodavao taj model već ga složio sebi.
Na kraju uopće nisi trebao taj model niti te zanimao, privukla te cijena.
model me nije zanimao dok nisam vidio da bi ga mogao kupiti, sada mi je jedan od drazih, a u startu sam planirao kupiti tvoj show flyer za cijenu koliko si trazio (mozda malo pregovora za 50 kuna dolje samo radi drazi trgovanja), ali si ga vec rijesio. do sada nisam nista prodao od opreme pa tako necu ni mravcevog groovya.

ljudi vole zaradjivati cak i na modelarstvu koji im je hobi i to na stvarima koje su koristili i onda ih prodaju za vise no sto su platili. meni trenutno treba motor velicine 46, ali me je sve strah dati oglas jer ce mi se sigurno javljati ljudi koji ce nuditi polovne stvari s cijenama vecima nego sto bi kostale nove. moj stav je da ako hoces nesto jeftino (ili cak ne jeftino nego s realnom cijenom) ne mozes to napraviti preko oglasa gdje oglasavas da kupujes, ali to je samo moj stav.
Može biti ponuda pum mailbox a ne moraš ni jednu prihvatiti, ne vidim čega se bojiš.
Svi znamo kako su prošli modelarski dućani u Hrvata, baš se na modelarstvu može zaraditi.

mogao bi za probu staviti oglas za motor bas da vidim ponude.
Bravo majstore, ovo dokazuje tvoju vještinu u trgovanju, sad će pljuštati ponude po bagatelnim cijenama  ;)
Nisi ovo slučajno napisao, daš do znanja da kupuješ jeftino i na kraju oglas  ;D
hehe, za sada ga necu staviti jer pregovaram sa zenom da odobri trosak za nekog novog, japanskog ili europskog. meni stvarno nije problem platiti ako mi to treba i ako smatram da je cijena fer, ali ako netko nesto polovno prodaje po vecoj cijeni nego sto se moze naci novo na ebayu ili nekom hobby shopu s postarinom meni nije problem cekati to novo da postar donese.

struja zakon, nitro USTAV

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #7
Dali su danas ljudi u svijetu i zakon netočni kada nas trgovce tjeraju da stavljamo cijenu da ju istaknemo vidljivo i jasno , dali je to netko smislio bezveze iz neke koristi ?
Zamislite situaciju udjete u konzum i za sve morate pitat trgovca koliko košta ili recimo da se dopisujumo sa kinezima oko cijene , evo još jedan primjer neki od nas modelara nemaju pretjerano vremena da sjede za računalom i dopisuju se s nekime o cijeni i čekaju čak po koji dan na odgovor , meni je to neprofesijonalno
Potaknuo sam ovo pitanje da pokušam navest što više ljudi da stave cijenu i ako su fiksni napišu to i smatram da bi to ubrzalo i poboljšalo našu trgovinu preko foruma

Hvala lijepo svima koji sudjeluju u raspravi
Branimir Vražić Sisak

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #8
kak testiras jel kupac ozbiljan ili ne? Ako ne stavim cijenu znači da ne želim pun mailbox upita koji vode natezanu, cjenkanju bez cilja kupnje 
ok, tu se slazem s tobom

zasto mislis da se ljudi brzo dogovore ako su ozbiljni? Zato jer to tak ide u civiliziranom svijetu, ako ne pitaš bezobrazno tipa: dam ti toliko za to, nećemo se nikad dogovoriti
a opet ako pitaš: jel bi to dao za toliko, onda vrijedi tri minutni ili pet minutni dogovor
tu se ne slazem s tobom
Nisam napisao da se moraju dogovoriti već da mogu, moraš se roditi i umrijeti ostalo nije obavezno.
 
ti hoces prodati nesto za 1000, po meni vrijedi 800, ti to ne prodas 2 mjeseca i ja te opet pitam jel moze za 800, ti pristanes i ispada da se definitivno nismo brzo dogovorili, a ja sam ipak bio ozbiljan kupac. Nemam takvih iskustva osim toga ako hoću prodati to isto dogovorimo u 5 min a ne u dva mjeseca, da me netko davi dva mjeseca nebi mu prodao da daje i više nakon toliko vremena
ne pricam o davljenju nego te nakon dva mjeseca ponovo pitam
U tom slučaju je to je moguće

prije nesto vise od godinu dana kupio sam nesto za 600 kuna za sto je bilo trazeno 1200 ili 1400 (ne sjecam se vise). netko bi rekao da sam neozbiljan da mu ponudim 50% od trazenog, a ocito da sam bio ozbiljan kada sam to kupio na kraju. ja za sebe smatram da znam kako se kupuje, a zamislite nekog tko je modelarski neiskusan i los trgovac, on bi uzeo model bez pitanja za 1200 kuna i debelo popusio.
1) Voliš kupiti ispod cijene, dobro za tebe
2) Zašto bi taj netko popušio ako to vrijedi te novce, ne moraš sve kupiti po bagatela cijeni, to ne znači popušiti nego želim, platim i nosim
ne trazim bagatelne cijene, ali ako netko nesto daje ispod cijene, a mene zanima zasto da ne uzmem?
Naravno
uglavnom ne planiram sto cu kupiti vec kupujem kada na nesto zanimljivo naletim i cijena je ok. ako nema cijene i nisam previse zagrijan za robu za cijenu necu ni pitati.
Kupuješ kad ako je cijena ispod vrijednosti, dobro za tebe.
Pitanje je trebaš li to uopće ili kupuješ samo zato jer si dobio po dobroj cijeni.
ne znam ni sam sto trebam jer sam novi u ovome pa jos probavami tako je bilo sa groovyem, a to sto sam nesto uzeo za 600 kuna po meni je vrijedilo tocno toliko, a na kraju se pokazalo da sam bio u pravu jer je na modelu sve otislo osim samog modela. smatram da tu nisam bio u dobrom dilu vec je to bio primjer kako je to netko mogao uzeti za duplo vise, a vrijedi tocno toliko.
Ovo se ne odnosi direktno na tebe već na sve nas, ovo sa probavanjem kužim i sam tak radim, samo tome nema kraja.
Malo je čudno da neko spusti cijenu 50% ili više.

rc mravac je prodavao f3a model koji mene uopce nisu zanimali, ali je imao istaknutu dobru cijenu, ja sam ga uzeo jer sam imao toliko novaca na raspolaganju. sada mi nije niti najmanje zao da sam uzeo taj model. da nije imao istaknutu cijenu nebi sigurno kupio taj model.
Kupio si samo zato jer je bilo ipod cijene, malo si se mislio zabaviti a kad ti dosadi nećeš izgubiti ili ćeš izgubiti malo na modelu, bila je dobra prilika i iskoristio si je, dobro za tebe, loše za RC mravca jer je vjerojatno trebao lovu za nešto drugo, sad možda nebi prodavao taj model već ga složio sebi.
Na kraju uopće nisi trebao taj model niti te zanimao, privukla te cijena.
model me nije zanimao dok nisam vidio da bi ga mogao kupiti, sada mi je jedan od drazih, a u startu sam planirao kupiti tvoj show flyer za cijenu koliko si trazio (mozda malo pregovora za 50 kuna dolje samo radi drazi trgovanja), ali si ga vec rijesio. do sada nisam nista prodao od opreme pa tako necu ni mravcevog groovya.
Nije ništa neobično da ljudi izguštaju model ili im se iz nekog razloga ne svidi pa ga prodaju, to nije primjedba.
Eto kupio si dobro od Heli mravca makar kod njega nema ništa a da nije u dobrom stanju, uostalom vidio si i sam.

ljudi vole zaradjivati cak i na modelarstvu koji im je hobi i to na stvarima koje su koristili i onda ih prodaju za vise no sto su platili. meni trenutno treba motor velicine 46, ali me je sve strah dati oglas jer ce mi se sigurno javljati ljudi koji ce nuditi polovne stvari s cijenama vecima nego sto bi kostale nove. moj stav je da ako hoces nesto jeftino (ili cak ne jeftino nego s realnom cijenom) ne mozes to napraviti preko oglasa gdje oglasavas da kupujes, ali to je samo moj stav.
Može biti ponuda pum mailbox a ne moraš ni jednu prihvatiti, ne vidim čega se bojiš.
Svi znamo kako su prošli modelarski dućani u Hrvata, baš se na modelarstvu može zaraditi.

mogao bi za probu staviti oglas za motor bas da vidim ponude.
Bravo majstore, ovo dokazuje tvoju vještinu u trgovanju, sad će pljuštati ponude po bagatelnim cijenama  ;)
Nisi ovo slučajno napisao, daš do znanja da kupuješ jeftino i na kraju oglas  ;D
hehe, za sada ga necu staviti jer pregovaram sa zenom da odobri trosak za nekog novog, japanskog ili europskog. meni stvarno nije problem platiti ako mi to treba i ako smatram da je cijena fer, ali ako netko nesto polovno prodaje po vecoj cijeni nego sto se moze naci novo na ebayu ili nekom hobby shopu s postarinom meni nije problem cekati to novo da postar donese.
U pravu si kolega.


Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #9
Dali su danas ljudi u svijetu i zakon netočni kada nas trgovce tjeraju da stavljamo cijenu da ju istaknemo vidljivo i jasno , dali je to netko smislio bezveze iz neke koristi ?
Zamislite situaciju udjete u konzum i za sve morate pitat trgovca koliko košta ili recimo da se dopisujumo sa kinezima oko cijene , evo još jedan primjer neki od nas modelara nemaju pretjerano vremena da sjede za računalom i dopisuju se s nekime o cijeni i čekaju čak po koji dan na odgovor , meni je to neprofesijonalno
Potaknuo sam ovo pitanje da pokušam navest što više ljudi da stave cijenu i ako su fiksni napišu to i smatram da bi to ubrzalo i poboljšalo našu trgovinu preko foruma

Hvala lijepo svima koji sudjeluju u raspravi

A jel na jakuševcu imaju za svi istaknute cijene? Ili u plavom oglasniku?
 
Pa nije ovo online dučkas.
 
Kolega Vi ste trgovac ali mi smo tu mješano društvo.
Vidi pojašnjenje: http://www.flyfreak.net/birtija/piloti-kakve-poznajemo/

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #10
razumijem one koji prodaju napuhane batke pa ih je sram staviti cijenu ..... pa sve u rukavicama

ja za svoje napišem da su žabe i stavim cijenu ....pa ko voli.....

 posteno,pa rekao si da ih ZAC voli !

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #11
razumijem one koji prodaju napuhane batke pa ih je sram staviti cijenu ..... pa sve u rukavicama

ja za svoje napišem da su žabe i stavim cijenu ....pa ko voli.....

 posteno,pa rekao si da ih ZAC voli !

Od jednog nemilog događaja sa žabama kupujem samo u Hong Kongu.
 
Ili kad je hića od provjerenih kolega ali ih prije izmaltretiram sa pitanjima, koliko je napuhnuta? Kad ju stisneš jel se dimi? Kad odstoje jel se vrate u normalu? Kolega pa kaj me hoćeš izraditi?

 

Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #12
Da nema cijena na jakuševcu ali tamo uzmeš stvar u svoje ruke vidiš i pitaš prodavača za cijenu i dobiješ ju odmah , na forumu dobiješ i za dva dana , bilo bi lijepo da i na jakuševcu stoje cijene bila bi lakša trgovina , po meni je lijepo vidjet i u oglasniku cijenu nego zvati da bi saznao
sve je to dodatni trošak vremena
Branimir Vražić Sisak


Odg: Zašto ljudi ne stavljaju cijenu kod prodaje ???

Reply #14
Mislim da bi cijenom ubrzali prodaju i da je to bolje za mješano društvo , još jedan primjer gledam oglas prva tri dana stoji slika modela broj mobitela i nakraju nakon tri dana stavi cijenu
 :D
Još me nitko nije uspio uvjerit da je bolje da se cijana dogovara preko pirvatnih poruka

Branimir Vražić Sisak