Skip to main content

Topic: Programiranje ESCova za quad (Read 8953 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #45
Kreši rade brutalno od samog početka, samo ni on ne shvaća da na 4s baterije, 6x45 propima i 2300kv motorima vuče nekih 35ampera, a regleri su 20a!

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #46
Ti mislis da rade ;D nasa interna spika i dogovaranja nebi rekla tako :-* imas isto tako na youtubu dosta ekipe koja se rusi sa oridjidji motorima a fura xrotor...

moj za sada istrpio preko vikenda brutalni teror na 3 i 4s, i NE PADA, a ne pada jer sam digao minn throttle postavke u cleanflightu VISE nego je min input motora u blheliju, sto bi reklo da sva sranja koja se dese su u pocetku kada motor krece, isto tako blheli 14.0 ima brutalnu kocnicu sto pri flipanju jos vise koci motore, i pri tome vise motor ide u nize okretaje i tu nastaje problem kada se krene dizat u vise okretaje natrag. to je moj zakljucak svih kemijanja do sada

Jos jedna pretpostavka je da bi se ti moglo izbjeci opcijom da su motori u pokretu kada ga armas, ali to nisam probao zasad

treca stvar, mini je ostao bez pezejke jer se drvo naslo na putu  ;D

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #47
Već smo se raspravljali o tome i zaključili da ste ipak uzeli reglere koji valjaju, za razliku što ste VI na hvalili ona smeća od SN reglera, pa su se svi zajebali na kraju, opet ne krivi regler za 4 različita motora i krive postavke! Daj baci koji video gdje ekipa ima problem s xrotor reglerima, ja nisam našao niti jedan!


Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #49
Tu je jedini problem sto xrotor regleri imaju najacu kocnicu od svih reglera na trzistu, pa se to desava i opet svi nabrijavate pidove do imendana, regler tu u videu se uopce nema tih problema, da ima pao bi!

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #50
Evo ti video od istoga,pa nesto mu opako rade regleri i ako debil leti na 4s batrije s 6x45 propima, pa tako cupa duplo vise ampera iz njih!

https://www.youtube.com/watch?v=9n11_50Iq0A

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #51
sve sam ja to vidio coljo, poanta je da imaju slican bug kao i sn i moras se malo izj... da to sve slozis da radi. A na youtube svi sve znaju a sute ko pi..................................

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #52
Nema regler bug, vec svaki, ali svaki regler, motor trazi drugcije postavke timing i ostale gluposti, i to tako ovisi i o cleanflightu i njegovim postavkama!

Bolji regler tesko da ces naci na trzistu, a opet nema iste mane kao sn, prvo ne izgara i uvijek se podesi dok SN se neda podesit i gubi 40% snage!

Ne moze se usporedivati s SN smecem, ako ti imas krive postavke!

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #53
Ajme momci jeste se raspisali. Evo moj rezime reglera. Bas mi je drago Coljo kaj si stavio ovaj video, jer sam mislio da samo ja nemogu ustelat quad na x-rotorima. Znaci liku quad leti za k.. , tocno se vidi kak napuca gas i quad mu neide ravnomjerno u zrak, nego jedan krak zaostaje i to svaki put drugi, znaci nije kalibracija reglera nego nekaj drugo. A nagli okreti na yawu su horor. To kaj ga frajer napuca ravno ful gas ja to ne smatram da leti brutalno, i cigla sa 4 propa ravno. Uglavnom ja sam uspio dobiti sa xrotorima da mi quad ne pada, sad leti ok, to kaj je na 4S i 6045 to nema veze jer ne drzim gas do daske stalno, moraju izdrzat jer mi i bluserija 20A isto tako drzala , istu torturu. Znaci meni su xrotori ok, fino drze klanje i na 4S , zacudo ne griju se mada su u dexu u ruci. Da bi radje stavio afro ili bluseriju, bi, ipak quad vise leti smooth na njima i lakse je podesiti,  ali bluserija mi neide u ruku, a afro nemam. Ove sam nabavio od Rockwella i zasad rade ok, ne zalim se.
Sto se tice SN20A reglera, ja svoje necu prodavati jer na njima quad leti nenormalno stabilno, znam jer sam probao ali sa lumenier motorima. Usrali su motku s tim sto rade samo sa malim brojem motora, ali tko je to  mogao znati. Vidim ekipa koja ima cobre sa njima radi super, i to nije ekipa koja reklamira, jer sta ces reklamirat regler od 10$, nema smisla.


Uglavno ja kazem radje NE kupiti SN reglere, za mene su afro, bluserija favorit, xrotor su odlicni , stvarno izdrzljivi samo ih treba dobro podesiti

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #54
Kreso i ti ga kakas, quad ti nikada nije letio dobro kao s ovim reglerima, samo je vama tesko priznati kada grijesite i mene si trazio da ti prodam i svoje xrotor reglere, a opet vi ste nas nadrkali sve na smece os SN reglera, a sto se tice ovog videa gore bas kakas i kako ti po videu znas kako lik daje komande da se on tako ponasa, leti mu quad super!

A sto se tice sestica elisa, s tim se varas totalno!

Kada nesto testirate, ili dobijete na testiranje, to se ne tice samo reglera, onda morate pokazati i lose strane proizvoda koji ste dobili na test!

Naravno o tome se suti i hvalite samo stvari koje se vama svidaju!


Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #56
Pa pitao sam te zato da ih isprobam, tebe nitko nije nadrkao na reglere stari moj , po stoti put to kazem da su meni radili sa lumenierima mrak, a i sam sa vidio da sa RCX ne drzi vodu. jedini razlog sto sam ih mijenjao jer mi lumenieri nisu drzali 4S i kako sam stavio RCX onda sam skuzio da je negdje zajeb.  A sto se tice dali moj quad leti dobro, pa valjda ja znam jel ga vozim koji mi feeling bio prije i sad .  A ja sam lijepo napisao da nisu SN bajni regler, ali da bi ponovo uzeo x-rotor, nebi.

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #57
Kasnije cu ti staviti video od danasnje voznje, mislim to leti ok, ide ko raketa, ali ni blizu onome kad smo letili kod Denisa tam u sumi kod njega

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #58
Kao prvo ti si nam nahvalio SN reglere uz to i potvrdio da ih kupim, kao drugo odlucit se treba za pricu, na forumu tvrdis jedno, a medu ekipom drugo!

A sto tvrdis da sn radi dobro s manje kv motorima nije istina, testirao sam sa svim mogucim postavkama na 1950kv motorima i vec nakon 5 sekundi gube 40% na snazi i s tim da se gube totalno na gasu!

Xrotor reglere ne moras tu popljuvati samo da nebi priznao da si bio u krivu!

Odg: Programiranje ESCova za quad

Reply #59
Kao sto sam vec rekao valja samo ono sto ste dobili besplatno na testiranje, a sve drugo ne valja!

Kada nesto i dobijete na testiranje, a to je lose treba i to pokazati, a ne samo dobre strane!

Kao na primjer testiranje framea, samo se dobro vidi, lose se nije nikada spomenulo!