Skip to main content

Topic: PITANJE !! MOLIM DA SVI KOJI ZNAJU NESTO O TOME DAJU SAVJET (Read 3962 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PITANJE !! MOLIM DA SVI KOJI ZNAJU NESTO O TOME DAJU SAVJET

DALI ZNATE NEKU STRANICU GDJE SE MOGU KUPIT PLANOVI ZA NPR EXTRA 3m ? plati se i skine u pdf-u te dalje na laser napravi i slicno ??

zanima me radit sam avion pa eto trazim informaciju

hvala


Odg: PITANJE !! MOLIM DA SVI KOJI ZNAJU NESTO O TOME DAJU SAVJET

Reply #2
Pozdrav,molio bih nekoga ako mi moze netko objasnit kupovinu preko hobbyking-a... cijenu dostave,u roku koliko dana bi otprilike naruceno doslo,nacini placanja....

Odg: PITANJE !! MOLIM DA SVI KOJI ZNAJU NESTO O TOME DAJU SAVJET

Reply #3
Pozdrav,molio bih nekoga ako mi moze netko objasnit kupovinu preko hobbyking-a... cijenu dostave,u roku koliko dana bi otprilike naruceno doslo,nacini placanja....

Registriras se na stranicu, artikle bacis u kosaricu i na kraju ti izbaci cijenu postarine koja moze biti 3$ za sitnice ili 16$ za paket. Ova skuplja varijanta ide preko Gls dostavne sluzbe, cca 7 dana do tvog praga.
Za placanje ti treba devizna kartica tipa Visa,, najbolje da placas preko Paypal-a gdje dodas tu istu karticu i kupujes bez brige.

Odg: PITANJE !! MOLIM DA SVI KOJI ZNAJU NESTO O TOME DAJU SAVJET

Reply #4
.

Odg: PITANJE !! MOLIM DA SVI KOJI ZNAJU NESTO O TOME DAJU SAVJET

Reply #5
Pozdrav,molio bih nekoga ako mi moze netko objasnit kupovinu preko hobbyking-a... cijenu dostave,u roku koliko dana bi otprilike naruceno doslo,nacini placanja....

Registriras se na stranicu, artikle bacis u kosaricu i na kraju ti izbaci cijenu postarine koja moze biti 3$ za sitnice ili 16$ za paket. Ova skuplja varijanta ide preko Gls dostavne sluzbe, cca 7 dana do tvog praga.
Za placanje ti treba devizna kartica tipa Visa,, najbolje da placas preko Paypal-a gdje dodas tu istu karticu i kupujes bez brige.


Sve se to odnosi na EU skladište, što je bitno za napomenuti, jer se onda ne plaća PDV.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: PITANJE !! MOLIM DA SVI KOJI ZNAJU NESTO O TOME DAJU SAVJET

Reply #6
Bi li mi mogao sloziti nesto sa hobbyking-a za strykera od balse,0.6m dug i 0.9m sirok.... 210g tezak.. Netreba nesto skupo najeftinije ali da posluzi,dakle 2 serva,motor,elisa,baterija i neznam sto bi jos dobro doslo te neku jefitniju stanicu i prijemnik..Pocetnik sam pa nezelim nesto skupo u slucaju da da ostetim.. Pozdrav..

Odg: PITANJE !! MOLIM DA SVI KOJI ZNAJU NESTO O TOME DAJU SAVJET

Reply #7
Bi li mi mogao sloziti nesto sa hobbyking-a za strykera od balse,0.6m dug i 0.9m sirok.... 210g tezak.. Netreba nesto skupo najeftinije ali da posluzi,dakle 2 serva,motor,elisa,baterija i neznam sto bi jos dobro doslo te neku jefitniju stanicu i prijemnik..Pocetnik sam pa nezelim nesto skupo u slucaju da da ostetim.. Pozdrav..


Stryker nije početnički model za nekoga tko nikad nije letio. Šteta bi bilo to letiti 7-8 sekundi i sve skršiti.
Pročitaj si malo ovdje prvo pa tako kreni , kao i svi:


http://www.flyfreak.net/pocetnici/modelarstvo-kako-poceti/
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.