Skip to main content

Topic: Dva mladića grade prve avione od deprona (Ford je levat) (Read 17276 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Dva mladića grade prve avione od deprona (Ford je levat)

Reply #75
Samo da vas ne pocnu placati k'o kineze... :D
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Dva mladića grade prve avione od deprona (Ford je levat)

Reply #76
I crnogorci su nekad bili crne puti kao sto sama rjec govori ali su od nerada i ono boblijedili. :D

Odg: Dva mladića grade prve avione od deprona (Ford je levat)

Reply #77
Škun fala Bogu da si nam se ti javio.
Na kraju ja ispao kriv , napali me ovi mladi inžinjeri, što nam se nisi javljao.
Kako si riješio krila, jesi li ih izbetonirao ?
Lega nemoj mi to više raditi da se ne javljaš, ova banda inžinjerska neče da rade.
Znaš što kažu ?
Što nam i vrijedi raditi kad nam Škun ne daje podršku.
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: Dva mladića grade prve avione od deprona (Ford je levat)

Reply #78
Jedan od dva mladića poletio sa stirodurcem iz konstruktivnog biroa Miso 227... model je odličan jedino mladić treba bolju stanicu da nemora letit samo u blizini...A i moja malenkost još je malo izvrtila novog larka -pzd...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Dva mladića grade prve avione od deprona (Ford je levat)

Reply #79
Šokac, partrneru u gtradnji, model leti!!!  8)a
Ajd dođi u nedjelju na aerodrom da vidiš kako i šta treba pa  da završiš svoj model! A onda ćemo onih 200 za policiju radit.
Nemožeš vjerovat kako mirno i fino ide, moraš doći  vidjet u nedjelju.
Hava Miši što ga je dizajnirao i Zlatanu što mi je pomogao u finalnoj fazi izrade.  ;)
Mislim da ćemo napraviti mi još koji model  :D
Mili, micro, nano, piko...

Odg: Dva mladića grade prve avione od deprona (Ford je levat)

Reply #80
Bravi kolege drago mi je vidjet da model leti.ajde skoki koliko vidim tvoja pila jos nije poletila aj pozuri da vidimo oba u zraku