Skip to main content

Topic: Graupner MZ-24 (Read 2455 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Graupner MZ-24

Reply #1
Probaj neku drugu stranicu, taj schweighoffer je skup

Odg: Graupner MZ-24

Reply #2
Ne znam da se može naći jeftinija trgovina od Schweiga, Lindigera ili D-M-T-a. A oni imaju cijene uglavnom u cent iste.
Ako ima jeftinije i ja bi volio znati gdje.

Zašto baš MZ-24, kod nas prevladavaju Taranisi, 9XR, Futabe, ... Zbog savjeta kolega, bolje uzeti ono što ljudi koriste u većem broju.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Graupner MZ-24

Reply #3
Za Graupner sam odlučio jer se od malena bavim modelarstvom, doduše imao sam 10ak godina pauze i prva stanica mi je bila Futaba, a poslije sam imao i još imam Graupner MC-22.
Graupner je za mene BMW među stanicama. Košta, ali sam bez brige. Svi "feature-i" implementirani i proširiva je/kompatibilna sa DragonLinkom - vjerojatno su i druge, ali za ovu sam ziher.
Nemoj krivo shvatiti, Futaba je isto dobra stanica, ali preferiram Graupner.

Budem pogledao i u ovim drugim navedenim modelarskim dućanima cijene.

Odg: Graupner MZ-24

Reply #4
Nemam ja ništa protiv Graupnera. Ako možeš sam izaći na kraj sa podešavanjima, a izgleda da možeš, onda je OK. Inače cijena mi se čini povoljnom, nakon što sam pogledao što drugi nude za iste pare. Jedina zamjerka su skupi prijemnici (ali ne skuplji od recimo MPX ili Futabe).
BTW godinama sam imao mc16 još iz vremena kad su ugrađivali JR FM elektroniku, i nisam imao problema.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Graupner MZ-24

Reply #5
Naišao sam na taj podatak da je malo komplicirana za podesiti. Vidjet ćemo.
Pogledao sam još ovih par dućana koje si naveo i svi imaju iste cijene za istu opremu.

To je onda to, hvala na savjetima.

 

Odg: Graupner MZ-24

Reply #6
Imam ja prijemnika viska i telemetrije sigurno 20komada.
Povoljno prodam ak kome treba.
Jeti Duplex DS-24
SAB Goblin 380 NEO, SAB Goblin 500 NEO
SAB Goblin 700 kyle stacy  NEO