Skip to main content

Topic: Servis za turbine u Hrvatskoj (Read 42030 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #45
evo jedan dobar link.. od dobrih 2-3 sata pregledavanja...
Pogledaj koliko je trajalo ne-amateru u izradi jet-ova da napravi su-27 i nakon toga razmisli da li si kadar to sve prolaziti i šta je najbitnije da li imaš dovoljno sličnih prijatelja da te supportiraju na projektu. Također da vidiš da su turbina i stanica najmanji trošak u izradi. Osim enormnog troška na materijal za izradu modela, kalupa i konačnog airframea, obrati pažnju na vrijeme i alat. Čovjek je potrošio više od 3 godine samo na izradu prototipa. ;) eh da.. obrati pažnju na friend and well known german jet manufacturer ;) :)

http://www.su27.de/seite1.htm

Parallel, the construction of a larger SU bega thn. Now I am preparinge first prototype for this “sport”- Suchoi wich will be available in kit form from a friend and well known German jet manufacturer ( approx. early 2005 ).

At the end of 2001, I began with the construction of my large SU 27, scaled at 1/6.5. The model has a length of 3.375 meters and is designed to take two engines in the 160 – 200 Newton class. From the very beginning, the whole project was accomponied by a homepage, explaning all the steps like construction , building the plug, surface detailing ( riveting ) building the molds and making all the glass fibre parts for this all composite model. Up to now I can look back on a substancial documentation wich created lots of interest and this gave me the opportunity to get in touch with modellers all over the world. I am happy to share my “secrets” with all other modellers, and through this three years Suchoi project I did not only collect lots of feedback and useful information, but many new friends worldwide

September 2004

Harald Huf




eh da model je na prodaju..
For sale!

Model is ready to fly (with german licence for model airplanes over 25kg)

2x JetCat P200 and radio equipment included

open for Your offer via email

(daff3229@aol.com)

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #46
ima li kakvih novosti oko ovog modela? hocemo li uskoro vidjeti tog mlaznjaka na nasem nebu ili je entuzijazam splasnuo?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #47
Ne,entuzijazam nije splasnuo nego sam zaboravio lozinku te sam,evo,sada napravio novi račun.
Što se tiče uskoro,ne bih rekao.Eventualno u 10. ili 11. mjesecu ćete vidjeti trainera (Boomeranga ili JetMacha)a scale model očekujte na sljedeće ljeto ili kasnije.

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #48
Pa imas gore gumb zaboravljena lozinka?
Mogu ti je i resetirati ako zelis?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #49
super.. jedva čekam vidjeti nekog jet-a na našem nebu...

Ja nikako da se pokrenem sa su37 EDF projektom.. (čitaj: insufficient funds op.a)  :P znači twin edf 90mm, struja 6S...
Čim se sjetim profila krila... izgubim volju...

No barem netko.. thumbs up

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #50
Odlučio sam uzeti gotovi avion.FEJ F16 ili BVM Super Bandit.
Turbina će najvjerojatnije biti  Jet Central Cheetah(doživotna garancija!)koja 4.9. dolazi u prodaju.

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #51
Pozdrav svim letacima JETova, odnosno EDFa! Drago mi je da nas ima sve vise!
Evo mali savjet u vezi jet turbine jer imam nesto malo iskustva s tim; neznam s čim si pilotirao do sad i koliko iskustva imas ali trebao bi najprije krenuti sa EDFom, naučiti letjeti s njim, nakon toga podesiti EDF da se ponasa kao jet turbina. Što to znači; kašnjenje odaziva na gas od nekoliko sec 3-5, (možda ne zvuči puno, ali kad letiš 250km/h je jako puno), i onemogučiti oduzimanje gasa do kraja, odnosno gašenje motora u letu nego ostaviti 10 do 15% potiska  i slijetati s tim. Nakon toga kreni na pravu jet turbinu.  Sretno!

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #52
dobar izbor - inače jedan BVM Super Bandit već se nalazi u Zagrebu.... 8)
 
lp
 
Toni

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #53
Kaj se dogodi kad mlazni avion ode u fail safe ili kad ga izgubiš iz vidokruga ???
Koju stanicu misliš koristiti i još bolje pitanje koji prijemnik ?
Takva letjelica je jebeno ubojit projektil u neiskusnim rukama !

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #54
Gdje se nalazi BVM super bandit?Koja je turbina u njemu?

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #55
Stanicu ću kupiti u Schweighoferu,2.4GHz(jedino  kaj u Hrvatskoj se ne može letjeti na 2,4 pa ću ići lejeti van).
DX7 po mogućnosti.

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #56
Nego,vidim da modeli berić prodaju jet turbine.Zašto nigdje ne piše cijena?

EDIT:Zaboravite na ovo pitanje,saznao sam sve.

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #57
Stanicu ću kupiti u Schweighoferu,2.4GHz(jedino  kaj u Hrvatskoj se ne može letjeti na 2,4 pa ću ići lejeti van).

????!!!!????
Pa mi svi letimo vani!

Evo ja sam vani, ispred Simpijeve kuce.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #58
i što su rekli Berići???

Odg: Servis za turbine u Hrvatskoj

Reply #59
Prodaju turbinu od 130N za 4500 eura +1200 eura dodatna oprema.5700 eura.No way kada bez problema mogu nabaviti 170N turbinu za 2200 eura u Njemačkoj.