Skip to main content

Topic: Krivo očitanje svih ćelija na bateriji (Read 2562 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Krivo očitanje svih ćelija na bateriji

Pri preuzimanju hacka baterije od Phantoma 2 sam dobio na posudbu totalno punu bateriju.Spojio sam je na hack i prvih 2 minute nije htjelo ocitavati napunjenost iako je baterija bila puna.Nakon toga je sve okej radilo.Danas sam letio 7 puta.Pri svakom letu baterija dode do 2 zadnje crtice i tako ostane.Kada napunim bateriju normalno je prispojim  na hack baterije no on ostane u tom modeu gdje ostane prikazivati zadnju napunjenost baterije.Stiscem gumb i svaki put je nakon 4 -5 minuta vratim na pocetak,tj na ispravno ocitanje.Zadnji put prije leta sam je ostavio napunjenu da vidim hoce li se sam od sebe resetirati i pokazati pravu vrijednost no nazalost ne zeli.Sto mi je ciniti da pokaze ispravnu vrijednost u prvih minutu i pol?Mislim uzeti 4 baterije i na livadi ih izmjenjivati ali ako nakon 1. Baterije stavim 2. Ostat ce ista vrijednost na timeru tj od 1. Baterije iako je 2. Baterija u potpunosti puna i celije su na 4.2 volti.

Odg: Krivo očitanje svih ćelija na bateriji

Reply #1
Lijepo ti na bateriju jedan buzzer pa te nece mucit phantomove ledice,ipak je to hack.

Odg: Krivo očitanje svih ćelija na bateriji

Reply #2
Ma problem je sto ne zeli poletiti samo baci crveno svjetlo (ispod 20 posto )

Odg: Krivo očitanje svih ćelija na bateriji

Reply #3
Pitaj onda onog koji ti je napravio hack.

Odg: Krivo očitanje svih ćelija na bateriji

Reply #4
Znas kako se kaze ko ne plati kurvu plati likara  ;)
mos mislit

Odg: Krivo očitanje svih ćelija na bateriji

Reply #5
Reset se radi s gumbm kaj se ne drzi 3 ili 5 sekundi pa se resetira?

Odg: Krivo očitanje svih ćelija na bateriji

Reply #6
Neznam dali ti navedeno radi. No postoji druga opcija promjenis bateriju a prazne na punu i prikopcas ju na punjac. Za 2 sekunde ce ti punit bateriju i ocitat da je puna.

Odg: Krivo očitanje svih ćelija na bateriji

Reply #7
Jedino sto je dosad radilo je istiskati gumb do mile volje kojih 5 min ,ma da u nekim rare occasionima odmah ga ocita.A ovo za ljekara  :) :) :) .Ma ak se ne sjeti tko neceg treceg ,budem onda samo ovak delo