Skip to main content

Topic: ZAGI? (Read 20634 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: ZAGI?

Reply #60
ma da,nesto krivo reze...

Odg: ZAGI?

Reply #61
ja predpostalvjam da kad krene rezati da nakraju neides po sablonu jer sa malog rebra sidjes i onda ti se rezac digne i ispadne ti debelo.....ja sma sucer pokusao jedno krilo ozrezati i bez ikakvog znanja jer inace nisam nikad rezao delta krila bez problema..i nisam puno ni citao kak se radi....ti krivo jednostavno rezes
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: ZAGI?

Reply #62
Pa ovako ja nemam malog rebra! Nego idem samo po velikome znaci ovako:Odrezem krilo po mjeri ( sa kutnicima),zavrnem šablonu krila,uzmem rezac namjestim ga na udaljenost da mi zica bude paralelna sa obadva brida i krenem sjeci od izlazne ivice...Kada odrezem krilo mi ispadne debelo sa tanje strane....Sad kad sam odrezao sa okrenutom sablonom tj. istom stranom samo drugi polozaj krila ispadne mi dobro a kad sjecem desno krilo onda imam problem zadebljanja...!! :'(


Uploaded with ImageShack.us

Odg: ZAGI?

Reply #63
MORASS IMATI MALO REBROOOOOOO moras imati dva rebra onda ce ti 100000% profil biti krivi..postavis dva rebra i pici.... ja krecem od napadne ivice...ali ja msilim da to nema veze..ugl napavi si malo rebro sta ti ej to???1min posla
i onda ce ti biti dibro sve
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: ZAGI?

Reply #64
Pokušavam skužit al ne ide  ???

Robert32 ti je jako lijepo objasnio i poslikao, gdje je problem? ??? ??? ??? ??? ??  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Odg: ZAGI?

Reply #65
ma on to zajj....kako reze sve on dobro napravi ali radi samo po jednom rebru koliko sam ja skuzio...odnosno ima samo u korijenu krila profil...ali treba da iam 2 rebra jedan an pocetku i jedan an kraju i onda pici po rebrima....
kaj on nekuzi u ovome sto sma aj napravil....
ja sam odrezao krilo..postavio dva sablona.i krenuo rezati sa napadne ivice i odsjekao 2 identicna krila i savrseno je ispalo
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: ZAGI?

Reply #66
ma netreba imat dva rebra,ja mislim da mu zica nije dosta napeta, normalno da ova strana sa sablonom ispadne dobro a kraj krila ne,bas zbog napetosti zice,treba rezat istom brzinom i pustit da zica sama klizi a ne forsirat je,i ja odustajem jer neznam vise kak da objasnim... ??? :)

Odg: ZAGI?

Reply #67
a ja cu jos pokusati da mu slikam kak aj radim...ali nezz nija vise...mozda mu nije zica napeta...
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: ZAGI?

Reply #68
PA da nije napeta onda nebi mogao odrezat ono jedno krilo...Ma problem je sto nerezem dobro kad je desno krilo..


Uploaded with ImageShack.us



Odg: ZAGI?

Reply #71
e daj za mene seljaka , kak da si iz mp4 izvadim .wav,
neče mi snimit iz quick time playera, a windovs media pl neče pustit mp4
ili daj neki ko ima (plavi :) ) te konvertere da mi izvadi, jel može youtube mp4 snimka ili da pošaljem kome na mail?
 
MOV01457.MP4
 
zbilja nemam nikakvih dodatnih programa u kompu, osim ovog wavescopa i nekaj za mobitel :(



Odg: ZAGI?

Reply #74
e sad sam to sve riješio, hvala,
sad označim zelenu crtu, i onda?