Skip to main content

Topic: Vic do vica (Read 733403 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Vic do vica

Reply #240
Rad je zadovoljstvo....

ali sada usred krize nije trenutak

da se prepuštamo zadovoljstvima!

Odg: Vic do vica

Reply #241
Ukrao džepar gospođi novčanik, pa završili na sudu.
Pita sudac:
- Gospođo, zar niste primjetili da vas netko pipa?
- Jesam, ali sam mislila da ima časne namjere.
_______________________________________________________________________________

Razgovaraju dva Hrvata:
- Reci mi, je l' Čačić Mađar ili Hrvat.
Drugi se zamisli pa kaže:
- Ne znam, ali znam da gazi jedne i druge.
______________________________________________________________
 
Kako znamo da su Amadm i Eva bili Hrvati?
Bili su goli i bosi, a mislili su da žive u raju!

Odg: Vic do vica

Reply #242
Mali Ivica udje u brijačnicu, a brico veli jednoj mušteriji:
"Ovo je najgluplji klinac na svijetu!“
Sad ću ti dokazati.
"Brico stavi novčanicu od 20 kuna u jednu ruku i dvije kovanice od po 5 kuna u drugu ruku, zatim pozove malog Ivicu i pita ga:
"Koje bi htio od ovo dvoje, mali?"
Mali Ivica uzme dvije kovanice i ode.
"Što sam ti rekao?" reče brico.
"Taj mulac nikad neće naučiti!"
Kasnije, mušterija ode i vidi klinca kako izlazi iz slastičarnice sa sladoledom.
"Hej, mali! Mogu te nešto pitati?
Zašto si uzeo kovanice, a ne 20 kuna?"
Mali Ivica poliže sladoled i veli:
"Onaj dan kad uzmem 20 kuna, igra je gotova!"

Odg: Vic do vica

Reply #243
-Alo, dobar dan.
      -Dobar dan.
-Jel' to elektra?
      -Ne, ovo je vodovod.
-I vama @#$% mater!
tu tuuuu
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Vic do vica

Reply #244
evo jedan o Perici  :)

Došao perica kod nastavnice i pita on nju nastavniice dali može on spavati sa njom prijatelji ga zezaju
nastavnica pristane na to ali u drugom krevetu  a on nebi i nagovori ju da spava s njom
i pita on nju nastavnice dali vam mogu staviti prst u pupak ona nakon nekoliko upita pristane
on njoj stavi prst i nastavnica kaže Perice to nije pupak pa nastavnice to nije ni prst to je kur..  :D


Odg: Vic do vica

Reply #246
A što da vam kažem kupite auto na plin HAHAAHAHA


Odg: Vic do vica

Reply #248
Jednod dana seta se Bosanski premijer sa pratiljom po Sarajevu i gleda po izlozima.Zastaje pored izloga prehrambenih proizvoda i cudi se kako su cijene prehrambenih proizvoda tako visoke i izjednacene sa cijenama luksuznih stvari.Uhvati ga napad sazaljenja i oci mu se napunise suzama.
 Prilazi mu pandur i pita:" Je li sve u redu,vidim, placete"?
 "Ma gledam ove cijene hrane i mislim na nase penzionere,kako mogu uopste prezivjeti sa onako jadnim penzijama,kako uopste mogu sastavljati kraj sa krajem"rece mu premijer jecajuci.
 U tom trenutku prilazi stariji covjek,penzioner i pita pandura sazaljivo: " Sta se dogadja ,zasto nas premijer place"?
 Na to pandur izvadi palicu i podje udarati penzionera: "Zbog tebe,pizda ti materina,zbog tebe"
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: Vic do vica

Reply #249
Sjede Mujo i amer u avionu. Mujo
vadi jabuku, a amer ga pita:
- Šta je to?
- Jabuka
Amer: kod nas su duplo vece!
_____________________________

U Bosni uveden novi zakon o penziji - tko ima 8 djece dobije penziju, starost nije važna.
Huso sretan ima sedmero djece i jedno vanbračno, pa kaže Fati:
- Ženo, priznajem imam osmo dijete, idem ga donijeti pa pravo ti i ja u penziju.
Ode Huso iz Sarajeva u Bihać uzme dijete i vrati se kući, kuća prazna, nema djece.
- Fato gdje su djeca bona?
- Otišli! Sva'ko doš'o po svoje. Nisi samo ti čuo za novi zakon!
________________________________________________________

Dve babe pričaju o unucima. Jedna kaže drugoj:
• Moj unuk je skroz pošizeo. Celu noc sedi ispred kompjutera, kuca po tastaturi, pa nesto priča kompjuteru i telefon nikad nije slobodan. Ništa neće biti od njega.
Na to če druga baba:
• Moj unuk će biti doktor ili pilot.
• Otkud znaš? - pita prva baba.
• Pa kad god uđem u njegovu sobu, šprice po svuda i on meni kaže: "Baba, hajde da letimo"

_______________________________________________________________

Ustao tip ujutro, pa razmišlja što da radi… Izvadi džoint, izađe na balkon, zapali, gleda grad… Završi, ugasi, kad užarena narančasta kugla proleti s jedne strane na drugu… Gleda on, nije mu jasno što se dogodilo… Loš trip, zapali on još jedan, kad se isto ponovi, opet kugla proleti… Hajd' samo za provjeru, on još jednom zapali… Opet ista stvar, kugla proleti i zaključi on da je vrijeme da uđe u kuću… Ulazi, zatvara vrata, a mati ga pita:

- Gdje si ti bio?

- Na balkonu, pušio…

- Pa zar tri dana?
______________________________________

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

 

Odg: Vic do vica

Reply #250
[attachimg=1]
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: Vic do vica

Reply #251
Idu baba i deda kupiti tele.
Dedi se pripišalo i on se okrene pored puta i počne se olakšavati.
Dok se olakšavao, naleti pčela i ubode ga u onu stvar.
Objasni deda babi situaciju, a baba iskoristi priliku...
popne se na dedu i iskoristi ono što već dugo nije...

Kad je završila, deda prokomentira: - Možemo li sad ići kupiti tele?

A baba će na to: - Jebo tele, 'ajmo kupit pčele!

Odg: Vic do vica

Reply #252
Kineska kvaliteta

Šeta Mujo čaršijom i ugleda čovjeka koji prodaje naočale.
Zaustavi se i gleda sunčane naočale, a prodavač ga upita: - Jeste li za jedne stvarno posebne naočale?
Mujo ga pogleda i odgovori: - Daj da vidim kakve su.
Prodavač mu namigne i pruži naočale. Mujo ih stavi i ugleda sve ljude oko sebe gole.
Veselo pogleda prodavača i reče. - Uzimam!
Krene Mujo kući i putem se smije kao blesav gledajući gole ljude, uleti u kuću i odmah s vrata zavika: - Fato, bona, vidi što sam kupio!
Pogleda on u dnevnu sobu, kad tamo Fata i susjed Haso na trosjedu sjede goli. Mujo skine naočale da ih pokaže Fati, kad ono Fata i Haso i dalje goli!
Ponovno stavi naočale, pogleda ih gole, skine ih, ovi i dalje sjede goli!
Mujo se ljutito okrene na peti i izađe van iz kuće gunđajući: - Već se pokvarilo, jeftino kinesko govno, sad moram ići zamijeniti.

Odg: Vic do vica

Reply #253
Jedan čovek i jedna žena, koji su bili u braku sa sasvim drugim osobama, sreli su se prvi put u životu i to tako što su,
 igrom slučaja, imali vozne karte za istu kabinu u spavaćim kolima u međunarodnom vozu.

ako su se u početku osećali neudobno i nelagodno zbog činjenice da moraju deliti kabinu, oboje su brzo zaspali jer su bili premoreni.
Čovjek je spavao na gornjem ležaju, a žena na donjem.

Oko 1:00 h posle ponoći čovek se nagnuo dole i pažljivo probudio ženu, obrativši joj se tiho rečima……….
‘Gospođo, oprostite što vas uznemiravam, ali da li biste bili tako ljubazni i dodali mi još jedno deku iz tog ormara pored vas?
Strašno mi je hladno’.

‘Ja imam bolju ideju,’ odgovori ona…. ‘Samo za noćas……da se pravimo kao da smo u braku……’
‘Hej!……………….. Pa to je sjajna ideja!’ uzviknu on oduševljeno……………
‘Doobro,’ odgovori ona…………….’Digni se onda i uzmi tu jebenu deku sam.’
…………..Nakon kraće tišine……….. on je prdnuo

___________________________________________________________________________________________________

Kušač vina kod jednog poznatog veletrgovca vinom je umro i firma je objavila oglas za zapošljenje novog kušača. Za posao se prijavio smrdljivi, prljavi pijanac. Direktor firme smišljao je način kako da ga odbije. Dali su mu čašu vina da kuša…
“Muškat, tri godine star, uzgojen na sjevernom obronku, odnjegovan u čeličnoj bačvi. Niska kvaliteta, ali prihvatljiv.”
“Točno”, reče direktor. “Dajte mu još jednu čašu na probu!”
“Kabernet, osam godina star, jugozapadni obronak, hrastove bačve, zrenje na 8°C. Još tri godine zrenja i pokazat će najbolje rezultate..”
“Točno.” Treća čaša…
“Bijeli šampanjski pinot, visoke kakvoće i ekskluzivan”, hladnokrvno reče pijanac.
Direktor je bio zapanjen. Namignuo je sekretarici i nešto joj prišapnuo. Ona izađe iz sobe i vrati se s čašom urina. Pijanac gutne…
“Plavuša, 26 godina. Tri mjeseca u drugom stanju i ako mi ne date posao, reći ću tko je otac!”

_________________________________________________________________________________________________________________

Farmer uzgajivač kokošaka otišao je do lokalnog bara… seo pored jedne žene i poručio čašu šampanjca…
Žena se isprsi i reče ” Kako ovo da razumem? Upravo sam i ja naručila čašu šampanjca?”
“Koja slucajnost!” Reče farmer. Ovo je specijalan dan za mene i ja ga proslavljam.
“Ovo je i za mene specijalan dan. Ja takođe proslavljam” reče žena.
“Koja slucajnost !” reče farmer.
Pošto su se kucnuli čašama, čovek upita: “Šta vi to proslavljate ?”
“Moj muž i ja smo pokušavali da dobijemo dete i danas mi je ginekolog rekao da sam trudna!”
“Koja slucajnost!” reče čovek. “Ja sam uzgajivač živine i već godinama moje kokoške su neplodne, ali danas sve od njih nose oplođena jaja !”
“To je sjajno! ” reče žena. “Kako su vaše kokoške postale plodne?”
“Promenio sam petla” odgovori čovek
Žena se nasmeja i reče: “Koja slucajnost!”
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Vic do vica

Reply #254
Splitska narodna.,.KO RANO RANI,..DA MI GA JE VIDIT' !
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20