Skip to main content

Topic: RACE RAT (Read 125255 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: RACE RAT

Reply #435
idesssss!!!!!!!!! jedva cekam da to vidim u zraku!
lp Nikola

Odg: RACE RAT

Reply #436
Još malo red bull treba doč regler i baterija a do tad moram složiti novi nosač motora jer ovaj ima tri rupe
složene u trokut.


Odg: RACE RAT

Reply #438
nadam see da sad više nema straha od lošeg motora ili slabih nanotecha


Odg: RACE RAT

Reply #440
bravo lijo, taj motor će ti  dugo, dugo služiti...
lp


Toni



Odg: RACE RAT

Reply #443
ne, ovo je 16 khz i 1* timinga...  44s  i A  ko u priči...

Odg: RACE RAT

Reply #444
@denis13 koliko je tezak RTF sa tim pogonom? i koju brzinu razvija ako ste uspjeli izmjeriti?

Odg: RACE RAT

Reply #445
1362 grama je težak sa 2650 4s 40C i ovim malim HET 1W30 , esc gx125A i 4,75x4,75.(race je RClijin)

za točnu brzinu neznam ni tko ni gdje če ju izmjeriti,  neka glupa matematika predviđa od 170-340kmh teoretski (ovisno o programu), niš konkretno se nemože znat. ja za svog zagija koji je navukao 180 u prog nemogu dobit ni 122kmh, a u nekima mi je prop premali ili kv prevelik
 U biti koliko bu išel bit če izmjereno u količini hrvatskog jal-a :D

Odg: RACE RAT

Reply #446
1362 grama je težak sa 2650 4s 40C i ovim malim HET 1W30 , esc gx125A i 4,75x4,75.(race je RClijin)

za točnu brzinu neznam ni tko ni gdje če ju izmjeriti,  neka glupa matematika predviđa od 170-340kmh teoretski (ovisno o programu), niš konkretno se nemože znat. ja za svog zagija koji je navukao 180 u prog nemogu dobit ni 122kmh, a u nekima mi je prop premali ili kv prevelik
 U biti koliko bu išel bit če izmjereno u količini hrvatskog jal-a :D

Samo mala ispravka prop je 4x5-4x5.


I riješena zagonetka s eleronima, mislio sam da su u pitanju servači ali problem je bio u becu ne trpi više od jednog
serva a nisam provao sve do livade spojiti sva tri zajedno.

Na 3s sve radi dobro znači trebam dobar bec

Pošto nisam ni namjeravao letiti race rata nisam sve provjerio kako treba (obuzela me opet trema pa sve zaboravio)
Bude spreman za drugi vikend bez greške :P

Davore brzinu budemo izmjerili kad se odvažim i stisnem puni gas barem 5 sek. ovako samo nagađamo ali ide jako brzo.

lp lija

Odg: RACE RAT

Reply #447
@ davor: kaj bi uopče bilo najtočnije za mjerit brzinu modela, iz wavoscope se da svašta izvuč, neki airspeed meter il ima kaj bolje?

Odg: RACE RAT

Reply #448
a GPS loger neki, najjednostavnije

Odg: RACE RAT

Reply #449
da, 23 grama stvarno nisu puno,
a da se i to srezati ako se baš mora, tipa odlemit usb konektor i maknut cijeli plastičan oklop.. i eto te na 15grama...

http://cgi.ebay.de/3in1-mini-Dongle-USB-GPS-EMPFANGER-DATA-LOGGER-TRACKER-/380167659584?pt=DE_PDA_Zubeh%C3%B6r_KM&hash=item5883c22040

ima frekevenciju zapisivanja podataka 1/sec, što je OK i  za ovu primjenu.
a rezolucija brzine 0.3 km/h,  opet dobro

presuda: naručeno  ;D