Skip to main content

Topic: stanica (Read 10584 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: stanica

Reply #2
hahahaha... i to sma ja skuzio xD... nema nikakih razlika u  funkcijama???  a koja je razlika u prijamnicima? kod koje stanice je bolji prijamnik...? ne kuzim se u elektroniku pa pitam...
lp Nikola


Odg: stanica

Reply #4
ok.

hvala
lp Nikola

Odg: stanica

Reply #5
A tko je GAZA?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24



Odg: stanica

Reply #8
i ja sma malo gledao koj aje razlika i mislim da je samo u prijamnicima... dali se isplati dat toliko love za tu stanicu?
lp Nikola

Odg: stanica

Reply #9
Red bull

Ta stanica je da se igraš prek zime ili?  Znaći mix smo rihtali bezveze?

 ??? ??? ???

A za te novce bolje uzeti Auroru (+ još jedan RX)

Znam, znam, sad se gazda bude ljutil na mene  ;)

Odg: stanica

Reply #10
Red bull

Ta stanica je da se igraš prek zime ili?  Znaći mix smo rihtali bezveze?

 ??? ??? ???

A za te novce bolje uzeti Auroru (+ još jedan RX)


to sam planirao kupit da imam stanicu za vjeke vjekova... nismo mix rihtali bezveze... jer tu stanicu mozda ostavim bratu... a vec ja vozim zagia... pa jos jednom hvala kaj ste mi to slozili... ;D

znaci bolje je kupit auroru 9 nego ovo... ja sam mislio kupit futabu i jos dva prijamnika znaci sve skupa 600 eura sam mislio spiskat....  8)

evo sad je pitanje kaj je najbolje uzet? cjena i kvaliteta stanice? meni je bolje cim manje da potrosim ali da imam pravu stanicu...
lp Nikola

Odg: stanica

Reply #11
Znam da Aurora voli Davore a i Davori Auroru  ;) , navodno osim telemetrije tu i tam svoju požudu ispucavaju na njoj.

Toliko je dobra  :P da komade više ni ne gledaju a kamoli ......

Odg: stanica

Reply #12
Znam da Aurora voli Davore a i Davori Auroru  ;) , navodno osim telemetrije tu i tam svoju požudu ispucavaju na njoj.

Toliko je dobra  :P da komade više ni ne gledaju a kamoli ......
AURORA  je 1a

Futaba je vec Godinama super,
Aurora je nova Stanica a ja idem vec godinama sa Futabom i svi u Klubu takodjer,provjereno dobro,zasto da mijenjam.
koju god uzmes netko ce ti reci zast ne onu drugu,
MULTIPLEX  a narocito SPEKTRUM  jos UVIJEK BOLUJU od Dijecijih Bolesti a nitko ne zna sta je

ako su 63 Modela istovremeno bila u Zraku i svi sa Futabom i niti najmanje smetnje !!!!! Ende

Odg: stanica

Reply #13
Ako ti ne smeta blještav dizajn dostojan kineske nove godine, Aurora je dobar izbor. Želiš li se k tomu gnjavit s programiranjem, Futaba i Hitec su obje odličan izbor. Za sve ostalo Multiplex RP9 je logičan izbor.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: stanica

Reply #14
Ako ti ne smeta blještav dizajn dostojan kineske nove godine, Aurora je dobar izbor. Želiš li se k tomu gnjavit s programiranjem, Futaba i Hitec su obje odličan izbor. Za sve ostalo Multiplex RP9 je logičan izbor.

ipak mi se cini da cu uzet auroru ipak malo manje dodze... ali vidjet cu jos... koliko sma skuzio nitko nema prigovore na auroru... a sta je tako kompliciran za programirat?
lp Nikola