Skip to main content

Topic: I sad!!!!!!!! (Read 13065 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #16
kak možete toliko srati !!! Igor daj reži ovakva sranja !odmah !!!
Pozdrav,Robert Godrijan

U pravu si Robi
 
Vidiš Josip Cindrić iliti Glavati Debeli dobre teme piše na RCP a ovdje se dođe istovariti.
 
Nebi niš napisao o heliću kojeg radi, T-Rex 600 benzinac nego uzduž foruma vrijeđa i riga.
 
Da sam ja moderator dobio bi upozorenje a poslje toga zabrana pristupa na jedno vrijeme a ako nebi i dalje poštovao ovaj forum slijedi brisanje.
 
Takvo ponašanje ne treba tolerirati, niti prostote i nekulturu.
 
Nakon svega što je napisao trebao bi se ispričati svima članovima koji su takvo ponašanje prisiljeni tolerirati a nemaju nikakve veze sa zavadama u kojima se nalazi.
 
Ako ima neke zavade sa nekim nek to riješi licem u lice, na pp ili tel.
 
Nije da nema o čemu pisati i fotke pokazati o tome šta se radi u hangaru.
 
Na kraju krajeva niti njegov nick nije ništa drugo nego provokacija.

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #17
Ma nabijem vas sve na k...c ! dajte rađe serite ko bolje leti...čiji je model brži ko ima bolje baterije...čiji avion je bolji ,ko ima veči ku..c,ko može dulje je...i itd... !!!
kak možete toliko srati !!! Igor daj reži ovakva sranja !odmah !!!
Pozdrav,Robert Godrijan

ja sam novi ovdje i još nikoga ne poznajem ali u potpunosti podržavam gospona Roberta (uz mozda manje koristenje psovki) ;) .

Birtija ili ne, niti na jednom forumu nebi smjelo biti dozvoljeno vrijeđanje bilo koga na bilo kakvoj osnovi.

edit:
vidim sad da je Zac napisal tocno kaj sam ja mislil
No matter how good the violin may be, much depends on the violinist.

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #18
ok...ok..  sammalo  ne zelim diskutirati ko koga vreda jer ja to ovdje ne vidim..... ugl. ne zanima me...

sam ne zelim da ovaj forum ima probleme kao i stari ... radite sto hocete ja ionako citam od pocetnika na nize,

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #19
Necemo tako.... ovo je birtija i tu se moze o svemu  pisati, da je postano pod samogradnja moglo bi se rezati ili prebaciti na prigodni forum kao  recimo birtija....

Ne znam, kome smeta, kome su dosadni i nezanimljivi jednostavno vise  neka ignorira  te postove i  ne cita...  ali trebamo uciti na greskama i ne brisati i zatvarati teme od strane moderatora...  za sada sam  prezadovoljan forumom  8)

A kome pojedine teme ne odgovaraju  neka ih ne cita (kao i ja) i bok...

LP Zoran

Pa i ti si Zorane u PRAVU  !
poz.  Iv

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #20
 :D :D :D :D

Zac sumnjam da si ti napisao ovaj post , više mi slići na autora ove rečenice(ajde priznaj copy past )  , koja kruži po privatnim porukama izabranim forumašima : 
"Kažu da prva informacija ima prednost i formira mišljenje "   
,vjerojatno je autor bio najbolji na bezbednostnim tečajevima ;D


,,čudno mi je da si primjetio da samo ja vrijeđam ??
moj problem je što volim javno , a nevolim jedan na jedan gušt mi je protiv cilog čopora..



Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #21
:D :D :D :D

Zac sumnjam da si ti napisao ovaj post , više mi slići na autora ove rečenice(ajde priznaj copy past )  , koja kruži po privatnim porukama izabranim forumašima : 
"Kažu da prva informacija ima prednost i formira mišljenje "   
,vjerojatno je autor bio najbolji na bezbednostnim tečajevima  ;D


,,čudno mi je da si primjetio da samo ja vrijeđam ??
moj problem je što volim javno , a nevolim jedan na jedan gušt mi je protiv cilog čopora..




Za razliku od tebe ja imam svoje mišljenje i sve što napišem moja je umotvorina.
Na žalost nisi ti jedini koji se da lakao povesti za nekim, u tom dijelu si u pravu.
 
Za tvoju informaciju na pp se bavim modelarstvom a ne ogovaranjem.
 
Jedino tebe sam primjetio da si vulgaran i to je ona doza neukusa koja svakom smeta.
Nije ovo prva ni zadnja svađa samo ove druge prolaze u manje sirovom tonu.
 
Rađe bi da nešto napišeš o T-Rexu 600 benzincu kojeg radiš nego da se deklariraš kao čoban iliti pastir.

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #22
Ja bi ti bio zahvalan da mi ukažeš na moje vulgarnosti !!!! :'(

 8) 8) Kakvi likovi sad su tebe izbacili u prvi plan  !!!!Kako sam ono napisao inferiorni štenac sad se stišće uz gazdu , i gleda što će od ovog izaći!!!!!Što jest jest  s tobom čovjek mora biti puno oprezniji i paziti što će napisati , opak je igrač taj siva eminencija!!!!



Saraga , pošto znam da čitaš ali računaš na digitron bili što napisao ili ne,, jel ti poznato ov " Tvoja prisutnost je ovjde provokacija !!!!! :-X

 
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #23
Ja bi ti bio zahvalan da mi ukažeš na moje vulgarnosti !!!! :'(

 8) 8) Kakvi likovi sad su tebe izbacili u prvi plan  !!!!Kako sam ono napisao inferiorni štenac sad se stišće uz gazdu , i gleda što će od ovog izaći!!!!!Što jest jest  s tobom čovjek mora biti puno oprezniji i paziti što će napisati , opak je igrač taj siva eminencija!!!!



Saraga , pošto znam da čitaš ali računaš na digitron bili što napisao ili ne,, jel ti poznato ov " Tvoja prisutnost je ovjde provokacija !!!!! :-X

Nazivi ne morati početi s "j" da budu vulgarni i neprimjereni.
 
Sličen nazive si iznosio i ranije na drugim mjestima.
 
Evo i ovu temu si otvorio samo da bi mogao nastaviti vrijeđati članove ovog foruma.
 
Nemam ni najmanju namjeru sa tobom ići u prepirke niti se raspravljati, samo želim reći da bi ti i svi ostali trebali poštivati ovaj forum.
 
Nemam mogućnost niti ovlaštenje da štitim bilo koga niti da napadam, niti mi je to namjera. Ali da pretjeruješ, pretjeruješ i to debelo.
Ne napadam ja tebe niti nitko ne stoji iza mojih poruka, samo me smeta kad dođem na forum a čitam svakakve pogrdne nazive.
 
A ti to činiš od dana svoje registracije na ovaj forum sa svojim nickom pa eto i svojim izjavama.
 
Toliko od mene, nisam ja admin pa da upozoravam bilo koga da pripazi na svoje izjave.

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #24
Da , više sam dosadan sam sebi , ali prije nego što nekog optužiš moraš imati dokaze ...paušalne optužbe su za pašnjak , a tu smo izgleda jaki ,,,skupa smo napasali stoku .....
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #25
Ovo je vise prezalosno citat,dajte napisite nesto korisno.Ovo postaje monotono tko koga blati.Nisam mislio reagirat ali sa ipak morao.Djeca citaju ovaj forum krasan primjer im pruzate!
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #26
Ovo je vise prezalosno citat,dajte napisite nesto korisno.Ovo postaje monotono tko koga blati.Nisam mislio reagirat ali sa ipak morao.Djeca citaju ovaj forum krasan primjer im pruzate!

hoces li reci da djeci treba zabranit pristup na forum? ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #27
Djeci ne treba zabranit pristup nego pojedincima.(ja sam jedno veliko djete u duši i to ću ostat). :D
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #28
Djeci ne treba zabranit pristup nego pojedincima.(ja sam jedno veliko djete u duši i to ću ostat). :D

ima rijeci koje ne pripadaju na ove stranice,

i to jako zamjerim WESPU
ako netko ne zna osnovna pravila ponasanja treba mu skrenuti paznju a to moze samo WESP da bi bilo djelotvorno,
dobar dio clanova ovdje su mladi i zar treba da ovakove GADOSTI na ovom Forumu citaju,

ako ovako ostane tada hvala na paznji !
ima i drugih Foruma Modelarstva.
Iv

 

Odg: I sad!!!!!!!!

Reply #29
Teme nevezane uz modelarstvo (ideje i događaje)- a vezane uz ljude koji forum koriste za vlastitu promociju i/ili blačenje drugih osoba treba jednostavno izbrisat. Wesp,znam da je nezahvalno biti sudac jer svi znamo da uvijek postoje bar dvije strane,dvije istine i dva pogleda na istu stvar ali neki si stvarno daju previše slobode i koriste forum na neprikladan način. Dečki,pa najdite se negde na livadi,malo se ispušite jedan na drugog ali nemojte ostale gnjaviti sa svojim međusobnim nerješenim problemima! Tak ste ko babe,pa počupajte se i mir!