Skip to main content

Topic: coro mig 7 combat (Read 35060 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: coro mig 7 combat

Reply #75
neces pozaliti ako stavis .46. prop 9x7 ili 10x6, ja sam probao i 8x8, ali po vjetru i tu sam dosta gubio kada bi isao uz vjetar, a niz vjetar je isao ludo. 10x6 je neki normalni prop za to i ici ce solidno, a sa 9x7 ce ici ko mutav.

ja stavljam .21 zato jer ce ovaj mig biti dosta laksi i zato da ga isprobam s rezonancom posto jos do sada nisam, ali sve je to s figom u djepu jer sam poprilicno siguran da ce .46 ici ubrzo gore.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #76
di to za 17usd ?  ??? jel moze link artikla ? neznam kako nac ista za modele na evil bay-u

Odg: coro mig 7 combat

Reply #77
upisi samo glow engine na ebay i iskocit ce ti puno toga.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #78
e planove jel ima neko u pdfu ? svidja mi se forma, pa mozda odradim u CF  :P


Odg: coro mig 7 combat

Reply #80
procitao sam temu, i gledao po forumu al nisam nasao, a ne volim traziti nesto ili pitat sto je vec 20 puta odgovoreno (nadam se da ni sad nisam)

Odg: coro mig 7 combat

Reply #81
e da, zab sam rec HVALA

Odg: coro mig 7 combat

Reply #82
ja nisam od onih kojima smeta da ljudi nesto pitaju iako je vec negdje odgovoreno...

za skoro svako pitanje postoji odgovor napisan na netu. vezano uz modelarstvo sve je vec raspravljeno na rc groups ili rc universe pa bi prema tome ovaj forum mogao sluziti samo za objavu build logova i prodaju, a i build logovi bi bili visak ako bi neki  slican log vec bio objavljen bilo gdje na netu.

smatram da je ovaj plan samo za coro gradnju i eventualno jos za depron s nekim slabijim elektro setupom.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #83
Probao sam depron verziju, ali barem meni nema smisla ::) .
Što se tiče motora, kao što ti je eewan rekao upišeš "glow engine", price+shipping lowest first, ja sam bidao 20ak motora od jedanput preko gixen.com i dobio ovoga, dosta povoljno, ali treba strpljenja i malo sreće ako za motor ne želiš dati 100-njak usd-a
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: coro mig 7 combat

Reply #84
pa zato gledam kako 17usd, to bas moras pratiti, inace dugo sam vec na ebay-u, ja koristim, snipeswipe za bidanje  ::)

Odg: coro mig 7 combat

Reply #85
danas sam napravio krila, ali sam odustao od retrakata za razliku od jobescua, treba ih jos povezati jedno za drugo, ubaciti serva i obuci u selotejp za izgled.

nadam se da cu ovih dana biti gotov sa svime.  malo sam vagao i racunao i dosao do toga da ce model rtf sa .21 motorom imati oko 1250 grama, a sa .46 motorom nesto malo ispod 1500 grama.

ja sam sa tim tezinama prezadovoljan. vidimo se uskoro na polju. :)

edit: zaboravio sam sliku :)

 
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #86
Evo i ja sam malo bio u garaži, upalio sam ovog royala .46, motor je imao svječicu sa idlebar-om i nikako nije želio upaliti, onda sam mu stavio os#8 kresnuo iz prve.Motor radi super, odlično reagira na gas i vrti se prebolesno sa 9x6,5 propom,
Jedino što ga ne budem stavljao na postojećeg miga, već ću raditi novoga, ali moram u intraco po coroplast.
Izgleda da bude još migova u Dugom Selu, kolega mi se isto zainteresirao, tako da bi combat mogao biti dva na dva Dugo Selo protiv Ivanića  :D
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: coro mig 7 combat

Reply #87
samo nek bude. mi smo gotovi ovaj tjedan i cekamo vas. za sada smo svi u klasi .25 s motorima pa smo si prava konkurencija u zraku.

cekamo vas :D
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #88
Budemo se našli, samo neka mrvicu zatopli, a i dani su sada kratki, čim dođem sa posla već je mrak, nemoj misliti da tražim izgovor, definitivno fight pada.
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

 

Odg: coro mig 7 combat

Reply #89
da da i ja se uključujem u fight migova motor je spreman samo mi još fali model
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm