Skip to main content

Topic: coro mig 7 combat (Read 35058 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: coro mig 7 combat

Reply #90
nema puno posla sa tim modelom.

kad se sve izreze, a to nije puno vremena model se sastavi vrlo brzo.

imamo vikende za fajt i ako nema kise i nije minus letiti se moze. ja stvarno racunam da odmjerimo snage, malo adrenalinske zabave ne skodi. :)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #91
kano, koji motor si predvidio za miga?
struja zakon, nitro USTAV

 

Odg: coro mig 7 combat

Reply #92
magnum .25ica sa propom 9*7 imam takva dva jedan stoji na stalaži i skuplja prašinu pa ću njega staviti
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: coro mig 7 combat

Reply #93
onda sam ja jedini sa manjim motorom iako cu biti i nesto laksi i stavit cu rezonancu pa ste ionak svi gotovi dok vam sjednem na rep.  :D
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #94
Kolko ovo vrijedi, nikad upaljeno bilo nije, znaci novo i dal bi on bio dovoljan na ovakvom combatu ?


Odg: coro mig 7 combat

Reply #95
Koliko vidim to je .25-ica, kopija os fp, kakvog ja koristim na svom migu i odličan je za taj avion, ali smo mi počeli malo pretjerivati sa jačim motorima :) .
Jedino što ti ne valja je što motor nikada nije upaljen, trebaš hitno napraviti miga i gas :D
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: coro mig 7 combat

Reply #96
taj nije ni moj nego ga imam u ponudi za kupiti, zato pitam kolko vredi pa da znam realnu cijenu

Odg: coro mig 7 combat

Reply #97
jel to magnum xl?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: coro mig 7 combat

Reply #98
nemam pojma  ::)
to mi je od frenda (inace klinac od 14 god i nije mi vise ni blizu, o motoru znam samo ono sto se vidi na slikama, neznam ni koja je propela nista :( zato pitam vas,

Odg: coro mig 7 combat

Reply #99
Na gornjoj slici koliko vidim piše 25, os nije jer os ima drugačiju iglu i idle screw, vjerojatno neki magnum ako je novi vrijedi oko 300kn
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: coro mig 7 combat

Reply #100
to me zanimalo, puno hvala, jako ste me zagrijali za miga, i jako mi se svidja izgled samo da se javi jos neko iz okolice rijeke  ::)

Odg: coro mig 7 combat

Reply #101
Evo ja se javljam :-P ... Samo sto me ne zanima mig za radit , ali ako ga napravis mozda nas navuces ;)

Odg: coro mig 7 combat

Reply #102
jutros sam presvukao krila u selotejp. bolje izgledaju na slici nego uzivo, ali u zraku ce biti super.



doljnja strana krila
struja zakon, nitro USTAV

coro mig 7 combat

Reply #103
Svaka čast majstore, gdje kupuješ te selotejpe u boji??


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gaui X3
Trex 600N
Seagull Decathlon 20cc

Odg: coro mig 7 combat

Reply #104
kazu ljudi u narodnim novinama, a ja sam nabavio preko kolege koji tamo radi. ima zeleni, plavi, crveni, crni, zuti i bijeli. meni fali zuti kojeg planiram nabaviti.

ne svidja mi se na selotejpu sto ga je tesko nalijepiti bez da dobije nabore na nekim mjestima i sjaji se previse za warbirda jer ne postoji lak kamuflaza. :-)

skuzio sam da bi bilo najbolje da sam sve obukao prije ikakvog sastavljanja dok su plohe jos ravne.
struja zakon, nitro USTAV