Skip to main content

Poll

Koji helić smatrate najboljim omjerom cijene/kvalitete/cijene djelova?

  • Hobby king 450 MT
    1 (6.7%)
  • Hobby king 450PRO 3D GT/TT
    5 (33.3%)
  • Copterx CX Black Angel 450
    0 (0%)
  • CopterX CX 450SE/AE V2
    3 (20%)
  • Tarot 450PRO
    3 (20%)
  • Aligne T-REX 450SE
    2 (13.3%)
  • EXI 450 PRO Carbon Edition
    1 (6.7%)

Total Members Voted: 13

Topic: 450 KLONOVI (Read 22710 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: 450 KLONOVI

Reply #45
Vidoja o kojem thread lock-u pricas? Jel copterX-ov crveni. Meni drzi taman medium. Nije ga toliki problem odvit (ili mu je prosao rok trajanja ;D ;D).....
Sto se vijaka tice CX450Pro vijci su super. Uglavnom njih koristim.
Enlight me!

Odg: 450 KLONOVI

Reply #46
da taj crveni,odlicno drzi tj. gotovo je ne moguce ga odvrnuti posle.a sto se tice srafova oni su dobri ali je problem pronaci odgovarajuci alat za njih,ali sva sreca i to sam resio.copter x je odlican izbor samo sto su delovi dosta skupi u odnou na hk


Odg: 450 KLONOVI

Reply #48
Gledam od petka kad će već poslati taj žuti papirić.
[attach=1]

Trenutno tak i tak razmišljam o 450 klasi. Ovaj mali 250 me naživcirao totalno.

Platim nekome da mi ga uštima u HH modu.

Sad ga letim(ali samo kad je rep prema meni, jer se ne usudim drugačije dok ne naučim sve u simulatoru) u rate modu koji je stabilniji nego HH mod. Nešto radim krivo znam, ali nikako da skužim što.
Budem danas se popodne poigrao s tim.

A ova dva jeftina kad stignu, slažem jedan s "stock" djelovima kakav je da je. Ide 40A heli ESC, E500 motor, 3 HXT, i MG933 kao rep.
pa da vidimo:). Za žiro, imam par opcija, GA-250, HK401B, i neki s ehirobo Elf Hobby Gyro 240.

Odg: 450 KLONOVI

Reply #49
250GT po 19,90 $ upravo stigao na HK i otišao:) ovaj put uspio ugrabiti 2 komada.
NO

čudna stvar, bio sam na jednom kompu i provjeravam "arrivals" i ništa posebno.

Odem na drugo računalo provjerim mail, i tamo obavijes da je stigao 250GT i rekao idem kliknuti na link, vjerovatno ga opet nema, i ono čuda IMA.
Uzmem dva i nakon toga još uvijek piše "+10" da ih ima. Vratim se na prvo računalo i tam na HK stranici piše da ih nema ???

Odlogiram se spojim ponovo na HK i opet piše da ih nema ???

Odem nazad na drugo računalo s kojeg sam ga kupio piše da ga nema i da stvar koju sam upravo platio, da je reserved.
WTF???

Odg: 450 KLONOVI

Reply #50
Možda ti je Ghost in the machine  ;D ;D ;D hehe
Enlight me!

Odg: 450 KLONOVI

Reply #51
Ma sada čekam da mi se javi online chat da razjasnim.
Ne mogu vjerovati da su u jednu minutu od kada sam kliknuo link iz maila da kupim i do samog klikanja "pay now "svi rasporadani.

sad čekam Ricky online da mi odgovori na situaciju.
Fora je što mi ne da opciju cancell order sada

OK Ricky kaže da mogu cancell order napraviti , ili za bodove ili lova nazad.
Naime od trenutka kada sam otvorio helić na strani do treutka koliko treba dodati dva u košaricu i platiti, su svi nestali:)

Stiže pošiljka nova za dva tjedna:)  pa budem pričekao ipak tak da budu rezervirani.
Tak i tak nije neka turbo žurba.

Odg: 450 KLONOVI

Reply #52
Evo moj heli je danas pusten sa carine, bez ikakve naplate, sutra ga dobivam po nekom normalnom redosljedu.

Odg: 450 KLONOVI

Reply #53
Evo moj heli je danas pusten sa carine, bez ikakve naplate, sutra ga dobivam po nekom normalnom redosljedu.

Ajd postaj kakvu sliku i komentar kad ti dodje na kuću. Bas me zanima sta je kvaka za tu cijenu.
Enlight me!

Odg: 450 KLONOVI

Reply #54
Ok, poslikam i stavim opis. I mene zanima sta cu dobit za tih 9$  ::)

Odg: 450 KLONOVI

Reply #55
Evo moj heli je danas pusten sa carine, bez ikakve naplate, sutra ga dobivam po nekom normalnom redosljedu.

Ajd postaj kakvu sliku i komentar kad ti dodje na kuću. Bas me zanima sta je kvaka za tu cijenu.
a koji

Ja sam uzeja

HK600 GT i čekam vas da mi javite kakav je taj jeftini od 9$ za vježbat.


Quantity   Stock   Product description   Price   Weight   
    OK   HXT900 - HXT900 9g / 1.6kg / .12sec Micro Servo    $10.76   72   
    OK   TY2215-3550 - Turnigy Typhoon 450H 2215H Heli Motor 3..    $11.79   85   
    BK   HKS-450V2 - HK450 CCPM 3D Helicopter Kit (Align T-re..
This item is on backorder*    $8.99   869   
    OK   GWSPARKHPXF/BB/J - GWS Park HPX Servo 19g/.05sec/3.6kg (JR ..    $8.92   35   
    OK   BOX-379g - Extra Length Cardboard Box and Packing 3..    $0.00   379   
    OK   HK-SSH50A - Hobbyking SS Heli Series 50-65A ESC    $11.99   59   
Total: $52.45   1499g   

To je u jednoj kutiji još nisam pustija naruđbu

Odg: 450 KLONOVI

Reply #56
Ovaj jeftini, od 9$, danas je pusten sa carine. Sutra navecer javim sta sam dobio  ;)

Odg: 450 KLONOVI

Reply #57
Moj još čeka na carini, čini mi se da će pasti PDV. :'(

 

Odg: 450 KLONOVI

Reply #59
Naručija ga i ja.Jeftinije je vježbat na plastici nego metalu.
A ko nauči na ovom letit lako se prebacit letit na skupu varijantu.