Skip to main content

Topic: Stanica TURNIGY 9X (Read 2914 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Stanica TURNIGY 9X

....evo ovako da krenemo pa di stignemo...treba mi pomoc..tu famoznu stanicu sam kupio(novu)...al ju nikako ne kontam..nemogu ju njikako namiksat...imam depronca F - 16...normalno treba miksat krilima...nejde..neznam nastimat..a i ne razumijem tolko engleski..imam dvokrilca depronca (4serva)..isti slucaj..nemogu nastimat..povucem gore...zadnje krilo ide dole..ok..pvucem dole..krilo ide gore..ok..rep rad ljevo desno sve kako treba..ok..eeee..treba skrenit udesno  ili uljevo tu nastaje problem...samo jeda servo radi...(provjerio ispravno)...ako slucajno neko zna kako da na nastimam ...neka slobodno mi ispise polako sta sve da stiscem..i ukljucujem ili iskljucujem....ljut sam jako sam ljut..a vrijeme sve ljepse..
eto tako prijatelji molim za pomoc.. :(
Turnigy 9X

Odg: Stanica TURNIGY 9X

Reply #1
....evo ovako da krenemo pa di stignemo...treba mi pomoc..tu famoznu stanicu sam kupio(novu)...al ju nikako ne kontam..nemogu ju njikako namiksat...imam depronca F - 16...normalno treba miksat krilima...nejde..neznam nastimat..a i ne razumijem tolko engleski..imam dvokrilca depronca (4serva)..isti slucaj..nemogu nastimat..povucem gore...zadnje krilo ide dole..ok..pvucem dole..krilo ide gore..ok..rep rad ljevo desno sve kako treba..ok..eeee..treba skrenit udesno  ili uljevo tu nastaje problem...samo jeda servo radi...(provjerio ispravno)...ako slucajno neko zna kako da na nastimam ...neka slobodno mi ispise polako sta sve da stiscem..i ukljucujem ili iskljucujem....ljut sam jako sam ljut..a vrijeme sve ljepse..
eto tako prijatelji molim za pomoc.. :(


Ne treba ti miks, cini mi se.
zadnje krilo... to je horizontalni dio repa? Elevator. I izgleda da radi ok.
na repu pravac isto izgleda da radi ok.
skretanje lijevo desno.. pretpostavljam da mislis na pomjeranje elerona na krilima. ako ti se pomjera samo jedan eleron
a imas 4 serva (1 elevator, 1 pravac i dva eleroni) onda ti ili jedan od tih servoa nije spojen na prijemnik ili veza eleron-servo nije ok. provjeri.
i ne ljuti se, polako
doduse i ja sam na tezi nacin naucio i jos se ucim strpljenju.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Stanica TURNIGY 9X

Reply #2
E kOsta, uključi flaperon, pa tamo naštimaj.
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: Stanica TURNIGY 9X

Reply #3
A da pogledaš upute, tolko engleskoga sigurno znaš. Ako nemaš upute pošaljem ti na mail. A ako ni to ne ide rado ti to sredim na livadi.

Ak si iz ZG-a.

Evo link za upute:

http://www.r2hobbies.com/manuals/rcps61207.pdf

Odg: Stanica TURNIGY 9X

Reply #4
...HVALA SVIMA na savjetu...problem rijesen. :)..moj Prijatelj ;) sve to skonto za pola sata. 8)..i sad sam  ;D...e da ZAHVALJUJEM i onim koi su mi na pp...potanko objasnili....ma ljudi zakon ste..jos jedno HVALA :)
Turnigy 9X

Odg: Stanica TURNIGY 9X

Reply #5
Ma nije to za tebe, za tebe su slobodnoleteći modeli, i eventualno oni na gumicu  :D
Vidiš da sam ti sve namjestio za 15 minuta  :-\
A ljutio si se da ne valja stanica, ne valja prijemnik...ma ne valja gazda hehehe, ajd uvijek sam tu da pomognem, kad se reinkarniraš u tamnoputog amera, sve će ti biti jasno, jedino će dotad sve bit na kineskom  :)
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.