Skip to main content

Topic: POZOR! Lindinger pošiljka oštećena, i nemarno zapakirana. (Read 2351 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

POZOR! Lindinger pošiljka oštećena, i nemarno zapakirana.

Pozdrav, nedavno sam kupio hotliner v-max eco u lindingeru za 220 eura, i trazio da ga posalju prijatelju u SLO nakon sto mi je dojavljeno da je shipping do Lijepe nase  80 eura, a do Slovenije 0. e sada radi se o tome, da ga je on preuzeo bez da je otvarao kutiju iz respecta prema meni, a kutija je bila bitno nagnjecena i krila slomljena na pola. Krila su hollow molded od stakla ( sendvic staklo balza staklo) koje je naravno razmrskano a nazalost otisla je i karbonska remenjača. Pretpostavljam da je do crash-a doslo za vrijeme dostave, jer se lom na krilu poklapa sa nagnjecenim mjestom na kutiji. Svejedno zelim upozoriti na vrlo neodgovorno ponašanje trgovine LIndinger, avion je bio omotan u najobicniju foliju bez ikakvog ojacanja ili stiropora, i tako krila i trup pobacana u kutiji omogucena da se ' tumbaju ' za vrijeme transporta. Na kutiji nisam pronasao bas nikakvu naznaku za oprezno rukovanje ili ono lomljivo, a jos je u kutiju ubacena i litra PVA polivinilalkohola koji sam kupio, tako se to lijepo sve mućkalo -.-

Svjestan sam da je prekasno za reklamacije jer je od dana kada je avion isporucen prijatelju u sloveniji  gotovo proslo deset dana, iako sumnjam da bi ista postigao da sam reagirao na vrijeme jer se transport ne tice lindingera. Tako da ovim putem želim upozoriti sve one koji kupuju u Lindingeru da promisle jos jednom jer sam se nasao u vrlo nezgodnoj situaciji, gdje je njih odnoso prema pakiranju modela stravican.

ovog trenutka saljem reklamaciju i njima, premda je vjerojatnije da cu se baciti na izradu novih krila :/

zanima me ima li jos tko ovakvih iskustava i kako je iznasao na kraj sa njima
cim uploadam slike cu ih linkati.[attach=2]

Odg: POZOR! Lindinger pošiljka oštećena, i nemarno zapakirana.

Reply #1
Uf, bas ruzno, nadam se da ce ti reklamacija proci, ja sam valjda imao srece, meni je iz Lindingera hotliner dosao zasticen u dvostrukoj kutiji, bez ostecenja, ja sam slao obicnom postom u HR i postarina je bila 20 eura, 

Odg: POZOR! Lindinger pošiljka oštećena, i nemarno zapakirana.

Reply #2
Strava! :( :'(