Skip to main content

Topic: NLO  (Read 2262 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

NLO

Znam da ono smijete se dok ulazite u temu,ali stvarno Imate li iskusttva,Prica ono tajnih itd...npr ja znam jako dobrih i prica i svega i stvarno su uvjerljiva :) Pa da malo i u onima razgovaramo  8)
i daska ce letjeti ako stavimo motor

Odg: NLO

Reply #1
npr.!? :-\
ako ciljas na one price vidjanja nlo-a i te fore onda znam neke stvari!!!
i ne kontam sta je to smjesno?! to su jako ozbiljne teme!!!!!!!!! ;)

Odg: NLO

Reply #2
NLO-i definitivno postoje  :D to smo riješili ;) idemo letjeti... Neidentificirani leteći objekt - dakle i šarena patka je NLO ako je ne znamo prepoznati ;) a većinu NLO-a su napravili ljudi tako da je bolje da uživamo u životu i kantamo RC letala :) Doduše tema je ok za neke neobične RC letjelice, stoga bi mnogima mogla biti zanimljiva :) Čisto sugestija kolegama modelarima

Pozdrav svima za kompjutorima

P.S.

Inaće sam pobornik High Tech-a pa nisam mogao odoljeti a da nešto ne napišem ;)
ACRO43HR

CroDEST - Razvoj Web Aplikacija, Informatika i Robotika

Odg: NLO

Reply #3
EEEE moj  dobri kolega zmaltar vidite ja znam jakooo puno prica od mog starog nastavnika modelarstva PZD-a i stvarno sve ima smisla,pogovo znam one glupe stvari poput letecih tanju i slicno,po mom istrazivanju NLO dolaze u obliku 3 tocke i cesto se na nebu zabiljezavalo kao 3 tocke spojene u trokut kako polako nestaju i onda sve ubrazavaju i ubrzavaju dok nisu skroz nestale,Tako znam za jednu pricu Iz Pule koja je tajna hh
i daska ce letjeti ako stavimo motor