Skip to main content

Topic: Puddle Twin  (Read 8337 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Puddle Twin

Reply #15
Po meni Jezero Apsolutnoo Za pocetak... Mirno je ... Lakse se krece i lakse se sljece .

A to Za trud Tnx ... Volim to raditi .. i uzivam u izradi ... A kaj sada padne pande :(( bumo se opet trudili na drugom.... :) ;)
Dalje se malo radilo. Polakirano zadnje krilo , u zuto. sada sljedi lak od ispod u crveno...
Ostalo mi je glavno krilo, zakrilca.
Kotace cu raditi koje cu pokusat napraviti da se Rucno :( izvlace ... Jer smatram da jos nije vrijeme, za toliko truda oko servo kotaca... I onda slagat polako i prilagodavat servace i motore te instalaciju ... :)

 

Odg: Puddle Twin

Reply #16
Super projekt, mislim da ću i ja u gradnju jednog. Nema tvrdog slijetanja i trganja stajnog trapa  8)

LP

Odg: Puddle Twin

Reply #17
nemoraš se brinut ak ne poleti, voda je mekana , možeš glisirat :D

dobro zgleda model, samo čekaj da ga hlebinjo skuži, odma buš nacrt morao kopirat

Odg: Puddle Twin

Reply #18
NEMA KOPIRANJA ahhahahahahaha Nedam nedam :))
Sala Mala ... Ako bude tko htjeo nacrt evo ceka vas....
Ima ljepsa verzija, onda se igras kao ja sa ovime .A ako je ruznija slozis ga za par min i vjezbas pa ako ga rasipas rasipas :))

Denis13> Hahhaha A Za Hlebinja ne sumnjam to ako se ne zaleti u vodu , nezaroni jedno 3m, i ne ulovi Šarana nije Avion ... A ti naravno vristis od smjeha i snimas :)) i nama dajes vristanje na ekranima kao uvijek :)) Lom

Nacrti:
http://www.rc-wasserflieger.at/bau_puddle2.htm
http://www.wattflyer.com/forums/showthread.php?t=30435&page=2
Ovdje najvise opcija i najljepse objasnjeno, te obje verzije aviona napravljene  i vidljivi nacrti :)  ;D
A ovo Je Kraljevstvo Puddle Twina :)
http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=677376
Eto ekipo pa se igrajte :D

Odg: Puddle Twin

Reply #19
Evo i nakon umornog dana dao sam si truda ... i malo se igrao... Nisam imao vremena i zivaca u 11 navecer Lakirat neke dijelove .. Pa sam malo za probu radio, i na kraju mi se cak i svidjelo...:))







Eto sada znam da ce neki reci da nije to Candaer hahahah :) ali ipak neka se vidi je raden kod nas :))) a i ljepse izgleda ... PS Svaki detaljcek dobro dode :)))

Odg: Puddle Twin

Reply #20
meni se ovak svida!

Odg: Puddle Twin

Reply #21
E ekipo pitanjce s kojim Kit-om depron zapunjavate a da mu se nis ne desi  ??????????

Moja pudlica dobla mjesta za servace, pokusno stavljanje zakrilaca zadnjih...
Nesto me tijera da napravim i na glavnom krilu Zakrilca , Ali neznam koliko ima smisla i dal trebaju ....
sada je u izradi  plutace za krila, i mozda neki kotacici .. Ovisno dal ce se voziti na vodi ili na pisti...
Sada smisljam dal da ih radim da se micu ili da budu pomicni na samom modelu ....

Odg: Puddle Twin

Reply #22
Prvo Potapanje U vodu da vidimo napokon jel ce plutat ili tonut ....hahahahah
Rc Pudlle Twin on water
Uz pomoc Denis13, sam nabavio dva motora sa elisama ;D Koje sada treba ljepo smjestiri na model...
Pri probnom bacanju iz Zahebancije hahah sam ostetio repno krilo hahah IDIOT ali naravno  rijeseno u par min...
Eto i slikica .....




Etooo Jos ostalo polako sklapanje moram nabaviti servace . ojacat kuciste serva ... spojiti sipkice,polakirat krilo .. ONO malo po malo  ;)
Ps Hvala Denis13,Gyro,Lija-i na ljepim pohvalama i kompimentima na subotnjem druzenju :)


Odg: Puddle Twin

Reply #24
bacal si model bez motora???  hehe , učiš od najboljih, šteta razbit setup ako avion ne leti, samo jesi CG pogodil?

 :D

Odg: Puddle Twin

Reply #25
ma joj,daj,nemoj ga ni pitat kaj je cg :D haha budala prvi put ga baci cg mu je u guzici ja mu kazem stavi neki uteg napred i probaj ga pogodit bez bacanja modela al me nije htio slusat!pa ga je razbio -_-

Odg: Puddle Twin

Reply #26
odlicno... :)  ... svaka cast...
Turnigy 9X

Odg: Puddle Twin

Reply #27
bacal si model bez motora???  hehe , učiš od najboljih, šteta razbit setup ako avion ne leti, samo jesi CG pogodil?

 :D

Hahahha Pa kaj si sumnjal da bu dugo citav hahahahahaha ..... Nas kaj je najjace kaj normalno leti ... Ali sam ja kemija pa je opal na rep... HAHHAHAH :D

Odg: Puddle Twin

Reply #28
ma joj,daj,nemoj ga ni pitat kaj je cg :D haha budala prvi put ga baci cg mu je u guzici ja mu kazem stavi neki uteg napred i probaj ga pogodit bez bacanja modela al me nije htio slusat!pa ga je razbio -_-

Ti panju Čuti .... :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D

Odg: Puddle Twin

Reply #29
ma joj,daj,nemoj ga ni pitat kaj je cg :D haha budala prvi put ga baci cg mu je u guzici ja mu kazem stavi neki uteg napred i probaj ga pogodit bez bacanja modela al me nije htio slusat!pa ga je razbio -_-
Dečki, tužil bum vas tati da delate 3,14.... hitno mi se javite za SZOT:
http://www.flyfreak.net/samogradnja/build-log-stojedinica/msg17125/#msg17125

Damir

Za svaki savijet uvijek cemo se cut  ;) ;D Iskreno nikako uhvatiti vremena .. ali OK .. Uvijek se nes slozi ... :D