Skip to main content

Topic: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -  (Read 4363 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #1
A jel je sletio...tak mogu i ja :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #2
 :D :D :D koje sljetanje

cobra je isto dobra, skoro ko prava  ;)

   ali ipak ništa ne nadmašuje landing  :) :) :)


izgleda da je to standard kod njih

.
Marine UAV(Raven) Crash And Burn

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #3
isuse, ja sam mislil da je ono krivo sljetanje bilo.... a kad ono.....

to izgleda da je normalno sljetanje za Raven ??? ??? ???

.
Raven UAV Landing



još sam malo zbunjen, ne vidim razlog za takvu shemu spuštanja, osim ak im je cilj bil da dok model sleti preskočiti rastavljenje modela

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #4
a možda je to shema svatko ga može baciti iz ruke a sleće sam tako da - samo koliko puta može tako sletjeti da se ne ošteti šasija i ono što je pod njom....i to onda još uredno vojsci naplate pa ti reci...al domet od 10 km....hmmmm
 
 
lp
 
Toni
 
 
 

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #5
a možda je to shema svatko ga može baciti iz ruke a sleće sam tako da - samo koliko puta može tako sletjeti da se ne ošteti šasija i ono što je pod njom..

Toni taj Raven je napravljen za one koji se baš i ne bave letenjem modela i sl.   :D

Takvi mali UAV nemaju pistu za sletanje nego slijeću sa tzv 'deep stall' ili što bi oni koji lete FF rekli 'determalizer'.
Uzraelci to rade puno mudrije i kvalitetnije, 'model' za slijetanje napuše mali airbag koji ga čuva od oštećenja, vidi ovaj jubito ( ima još stvari za vidjeti u ovom jubitu osim airbag i deep stall  :P   )

Skylark I-LE UAV by Elbit Systems

Damir

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #6
baš me zanima kad bi naše stanice imale bolje antene i dozvolu da rade na barem 5W da li bi naši modeli imali domet po 15 km ;)

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #7
ne treba ti 5W snage, stavi samo jacu antenu na predaju, recimo nekih 12-14dBi i imas bez problema 10KM

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #8
NIK 001

da li to nekome nesto govori
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #9
@wora:  naše stanice i ovako bez ikakvih dodataka imaju 'domet' i preko 15 km:
http://www.flyfreak.net/elektronika-i-baterije/26-km-range-test-na-35-mhz/msg9283/#msg9283

ali to praktički ne znači ništa; naš najbolji letač, svjetska klasa, može letiti do daljine od 1,5 km provjereno loggerom i to model od skoro 4 m raspona krila, i to je krajnja granica za koju veli da može nekako upravljati.

@sid: ne znam, što je to?

Damir

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #10
Diogen: fpv produljuje 'domet' letenja,
jer se ne mijenja vidljivost i upravljivost s obzirom na udaljenost modela od tebe,
sve dok ne pukne veza :)  ;D  :D , jedna će puknuti prije druge sigurno... a sad fpv ili stanica, e to je već nauka, zato najbolje pretjerati sa svime pa si se pokrio :)

to toni i wora imaju u glavi kada se spominju kilometri...


(ima jedan član na forumu najjači link u Hr, još se nije pohvalio,
po specsima probija sve, pa i više slojeva betona :P  :D  ;D)  jasno, to nije moguće sa GHz spikom  ;)

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #11
@wora:  naše stanice i ovako bez ikakvih dodataka imaju 'domet' i preko 15 km:
http://www.flyfreak.net/elektronika-i-baterije/26-km-range-test-na-35-mhz/msg9283/#msg9283

ali to praktički ne znači ništa; naš najbolji letač, svjetska klasa, može letiti do daljine od 1,5 km provjereno loggerom i to model od skoro 4 m raspona krila, i to je krajnja granica za koju veli da može nekako upravljati.

@sid: ne znam, što je to?

Damir
Prototip hrvatske izvidjacke bespilotne letjelica, nastao 1992. godine u Zg, prvi let sa Sonijevom kamerom za video nadzor demontiranom iz hodnika, na verifikaciji 1994 godine Ameri nisu vjerovali da smo to napravili, moj udio je bio malen
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #12
(ima jedan član na forumu najjači link u Hr, još se nije pohvalio,
po specsima probija sve, pa i više slojeva betona :P :D ;D )  jasno, to nije moguće sa GHz spikom  ;)

Da i ja sam čuo....

Kako je u naslovu ove teme 'sletanje u nulu', rekli bi 'u sridu',  jedno takvo slijetanje na jubitu:
How To Land Your Glider

Inaće, ima i kod nas jedan Na Kanalu koji može ovako precizno slijetati 'u nulu', samo ne mogu nači, mislim da je nešto kao ..u ruku i ples...  :D

Damir

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #13
i ja sam radio na bespilotnoj. stanica fc 28, prijem je onda bio s malim nabrijavanjem. tuhelj -velika gorica pleso.

 

Odg: KAKO AMERI KORISTE PATCH ANTENU I SLEĆU U NULU -

Reply #14
koja ekipa, znam da je u to vrijeme bilo nekoliko ekipa, jedan nasa, nesto MUP i decki iz SB,

vidil sam posao od ekipe iz Slav. Broda, majstori improvizacije, decki su slozili sustav preko Motorole, iako tehnicki nije bio u klasi naseg modela, njima jednostavno moram skinut kapu jer su do maksimuma iskoristili sve do cega su mogli doci,
svaka cast deckima
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF