Skip to main content

Topic: prodajem !!!!!! (Read 9619 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

prodajem !!!!!!

ovaj forum za neko vrijeme postat će u najmanju ruku PLAVI OGLASNIK
Sbach 342 DLE 55cc,MX-2,Easy Glider PRO,Graupner Mx-12 na 2.4

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #1
to se mene ide  ???
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #2
frend sory ali ovo je letački forum i samim tim se podrazumijeva da je to samo za to ...
bezveze mi je čitati prodajem sjedalicu , piliće klavijature komp itd.....
Sbach 342 DLE 55cc,MX-2,Easy Glider PRO,Graupner Mx-12 na 2.4

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #3
kolko ja vidim ti si jedini koji se žali.....

ne vidim ništa loše u tome zašto nebi neko zamjenio ili prodao neki printer,kompjuter,sintisajzer da nabavi opremu za modelarstvo....

a osim toga sam administrator je napravil podforume za ostala modelarstva.

daj se odi buni na facebook-u za takve stvari...

I NE VJERUJEM DA TI BUDE NEKO KUPIO OVU ŽALBU...


Odg: prodajem !!!!!!

Reply #4
buniš se protiv prodaje elektronskih uređaja a PRODAJEŠ ŽALBU......

ajd da je bar na struju al ovako...... 

 8)

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #5
Nije mi jasno kome moze smetati to sto neko nesto prodaje u rubrici "kupujem/prodajem"...

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #6
dobro došao u klub....  ;D

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #7
tu si se na forum jucer prijavio,neznas ni sta se desava ovdje vec si poceo pametovati, ako ti se nesviđa nemoj citati takve oglase, kakve veze ima to sto ja dajem za zamijenu klavijaturu za model aviona,!!   netkom treba klavijatura, meni treba avion, i sta je tu lose??  

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #8
udri brate šta če neko da nas gazi!!!!

u boj u boj, svi u boj!!!!!
u boj u boj, svi u boj!!!!!


Odg: prodajem !!!!!!

Reply #9
Ja predlazem da ga svezemo za stub i da mu ti sviras zikino kolo na klavijaturi dok se tipke ne rastope...hahaha

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #10
ili da ga zavezemo za stup i zabijemo mu PLAVI OGLASNIK i PILIĆE i KOMP i KLAVIJETURE u njegovo lipo DUPE >:(

ako netko voli modelarstvo a nema trenutno novaca u sebe a ima npr: 2 kompa zasto se nebi mjenjao sa nekim modelarom za aviončić ili helić ........


( :) Sory admini......nemogu izdržat ;) )

NEBITAN SI, FEJK, SMARAŠ
Ništa nije na cijeni. Cijena je na svemu.

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #11
A ja mislio da moj oglas za Yak 55 kit treba u birtiju jer smo ga zaspamali :D :D
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

U vezi sa prodajom ne modelarske robe

Reply #12
Da se razumijemo da se ne bunim,objasnit cu kasnije,sto kolega prodaje tu sjedalicu ali dali je u redu?Ako nitko nije vidio naslov stranice na kojoj se nalazi,a vidio je,e pa na njoj na vrhu pise Fly Freak MODELARSKI FORUM.Ovo sa kupujem i prodajem sto kolega tvrdi e to kupujem i prodajem se odnosi na kupovinu i prodaju modelarske opreme i modela.Nas novi kolega sto se buni je u pravu jer za robu kolege koji prodaje sjedalicu postoji i pravo trziste ili pravo mjesto oglasavanja a s tim da je on fulao trziste evo sad zna di oglas i izloziti, njuskalo.hr.
E sad kolega ako si vec izlozio ovaj oglas nas si pa neka ide ali ne znam koliko ces uspijeti naci ovdje pravo trziste za to,u svakom slucaju mi smo svi ovdje velika djeca u dusi ali fizicki i nismo bas djeca pa tako da imas neku vecu sjedalicu mozda bi je i prodao.
P.S.Na austrijskom modelarskom forumu ako oglasis nesto sto nema veze sa modelarstvom brisu ti oglas.Na njemackom forumu ako si njemac nece ti ni pasti na pamet da oglasis nesto ne vezano za modele,mozda zbog discipliniranog odgoja a mozda zbog mentalne ogranicenosti(i tamo bi ti izbrisali oglas),tako da se dalo ustanoviti da nas kolega,odnosno mi balkanci nismo ograniceni,pa neka ostane oglas.
Crap!I took the red pill.Damn you Morpheus!

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #13
Pa da, mi smo balkanci i zato chill  :)

Šta uvijek svi izigravaju policajce nekakve, nece nikog ubit neka tema kojoj tamo možda nije mjesto..
...Once upon a time there were Nitros, flybars & frequency pins...

 

Odg: prodajem !!!!!!

Reply #14
Pa kad smo kod pravila nekih drugih foruma, red bi bio da se novi član predstavi. Ovaj to nije napravio, a skoro svi postovi u kojima je sudjelovao, bili su upravo kupujem/prodajem rubrika. Pa tko je tu onda plavi oglasnik >:( >:( >:( >:( >:(
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...