Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 523423 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #885
Pozdrav i od mene svima novodošlim članovima,uživajte uz ovaj odličan forum :)

Odg: predstavite se

Reply #886
Živio Krešimire ,pozdrav i dobrodošlica ,a duhovitost je veoma važna životna komponenta ;D ...Tebi je vidim ne fali.LP iz Splita. ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #887
Ehej, hvala!.
Duhovitost? A što ćemo,  da se ne bi lagali,  svi mi te modele kršimo, neki češće, neki stalno.....  ako nije zeka uz to, čemu onda sve ? :D

Odg: predstavite se

Reply #888
Krešimir 27 godina BiH, totalni početnik. Za sada samo čitam i tražim jeftinu letjelicu :D

Odg: predstavite se

Reply #889
Dobro nam došao Krešo , podsjetio si me na fantastiču rok stvar:  ''Absolute Beginner''...nadam se da znaš da je to prvi izveo David Bowie , a za poklon evo Ti video :

http://www.youtube.com/watch?v=r8NZa9wYZ_U
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #890
dobru stvar si izabrao za početnika  ;)

Odg: predstavite se

Reply #891
Imenjaci   ;D

 

Odg: predstavite se

Reply #892
Pozdrav svima. Moje ime je Tomislav, 32 g. iz Zagreba sam i novi sam u modelarstvu.
Već duže vrijeme me ovaj hobi jako privlači i konačno sam odlučio početi sa izradom svog prvog modela.
Zanimaju me quadcopteri i to će biti moj početak.
Na forumu sam našao puno dobrih informacija i stvarno ste ekipa za svaku pohvalu.


Odg: predstavite se

Reply #893
Dobrodošao Tomi , Oooo Tebi će biti lako jer si u Zagrebu , a tamo žive ''izumitelji'' quadkoptera ,između ostalih i Sekile , pa imaš što vidjeti i  pitati....Pozdrav iz Splita... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #894
Pozdrav!
Ja sam Tomislav, 33 godine, iz Osijeka.
Bavio sam se modelarstvom prije 10ak godina, vozio utrke modela 1:10 elektro, prešao u aviomodelare, letio sve i svašta, počeo letjeti hanggliderom i prestao biti modelar.
Sada se polako vraćam u ovaj svijet i puno toga se promijenilo, baš kao i ekipa koju dosta slabo poznajem :)
Za početak ulazim u svijet quadcoptera, fpv-a i snimanja iz zraka pa rek'o da se logiram ponovo i počnem upijati znanje :D
Živili!

Odg: predstavite se

Reply #895
Pozdrav Strahonja,
Sve znaš i gdje smo i kada smo na livadi :)
Sad prvo malo čitaj i uči, pa se vidimo.

Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: predstavite se

Reply #896
Ooooo pa kolega Strahonja, pa di si ti čovječe. Pa nismo se vidli ni čuli od zadnje utrke u Osijeku. Ajde baš mi je drago da se vračaš polako hobiju.

Odg: predstavite se

Reply #897
Pozdrav, ovdje Ivan iz Zagreba, 36 god. Nov u RC svijetu, slažem jedan mini quad za početak.  :)

Odg: predstavite se

Reply #898
Ivane , želim Ti dobrodošlicu, dobar provod i uspješne konstrukcije... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: predstavite se

Reply #899
Pozdrav dobri ljudi, nov sam u RC svetu a odlucih se da pravim malo ozbiljniju spravicu za letenje, pa sam dobio preporuku od druga da se prikljucim ovom forumu, jer kako kaze njemu je dosta pomoglo a nadam se da ce i meni. No, ja sam Mirko, pored elektrotehnike bavim se fotografijom. Pa se nadam da cu na ovom forumu naci odgovore na pitanje kako napraviti multicopter koji moze da digne DSLR u vazduh! :)
In <3 with photo