Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 523500 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #945
Pozdrav svima,
moje ime je Damir. Imam 41 godinu i ponosni sam sin Zagrebačke Dubrave.
Ranih 80tih sam bio član kluba mladih tehničara "Franjo Kluz" u Grižanskoj i tamo sklapao avione od balze sa više-manje uspijeha.
Od tada je prošlo sitnih 30tak godina i gotovo sam sve zaboravio.
Prije nekoliko tjedana sam slučajno doletio na FlyFreak i ponovo se zarazio.
Ako bude sreče možda i za koji mjesec poletim (samo da mi perje ponovo izraste)

Ekipa drži te se i možda se vidimo na nekoj livadi  ;D
 

Odg: predstavite se

Reply #946
Dobro došao Damire, ako gdje zapneš slobodno se obrati ovdje na forumu
Lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: predstavite se

Reply #947
Pozz svima
Moje je ime Milan 35 g dolazim iz Splita.Ovaj sam hoby oduvjek volijo ali nisam ima vrimena da se zabavim sa njim. Sad imam vrimena i volje. Zanimaj me quadcopteri Vježbam vec neko vrijeme na Hubsanu i zadovoljan sam sa malim quadom. Imam jos Helic T2M HM-5-10 Pro.Sad mi je napet zmr250, pa lagano krecem u kupnju dijelova.Bija bi zahvalan ako neko zna neke stranice di je brza dostava i mali shiping da naručim dijelove za ovaj model....
Pozz svim Flyfreakovima
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: predstavite se

Reply #948
Dobro došao Milane, imaš u Splitu jako dobrih modelara koji su spremni pomoći,


lp


Marjan
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: predstavite se

Reply #949
Super. Hvala
Ich seh den Wald vor lauter Baeumen nicht!!

Odg: predstavite se

Reply #950
Ekipa iz Splita javite se na PM da se koji put nađemo i razmjenimo iskustva  :)

Odg: predstavite se

Reply #951
Pozdrav svima ekipa! :o

Koliko sam novi toliko sam i stari poznanik multirotora, a dobio sam jos jednu titulu, da se pridruzim ovome forumu,  ::) , kao što sam napisao bavim se multirotorima nekih, pah manje od godinu dana, početak je bila jedna mala letjelica koja je brzo otisla ća  :D , dolazim iz BiH iz malog mjesta u, pa...sada nije ni Bosna niti Hercegovina nego ono ''i'' (BiH) haha  :) , Kupres dakako, cak sto vise prvi sam u okolici radijusa 50km koji ima letjelicu,a nju sam dobio(UAV) prije nekih mjesec dana i ide bolje nego sto sam ocekivao, pada nisam imao nikakvog, a pojam da sam visoko  ne predstavlja mi granice, samo nebo moze da mi sudi, huh, toliko ekipa za sada, novi sam dakle na forumu, ali ne i u svijetu multia, tako da uzivajte i nemojte da vam kakva baba gadja grudvama letjelice haha, LP.
Bitno da se leti.

 

Odg: predstavite se

Reply #952
POZDRAV svima modelarima i ljudima dobre volje.
Moje ime je Franc,novi sam na vasem forumu i dolazim iz SLO(Murska Sobota)
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: predstavite se

Reply #953
Pozdrav svima, imam 25 god. i iz Istre sam. Odvijek me zanimalo letenje, a i elektronika pošto mi je to struka, pa sam tako nedavno krenuo u te vode. Složio sam jedan quad za početak i sad krećem dalje!

Odg: predstavite se

Reply #954
Bok svima!
Ime mi je Dragan, lokacija Pula i imam 36 godina.  Avio modelarstvom  bavio sam se još kao klinac, bila je to 1986 pa na dalje  :D
Trenutno sam počeo slagati prvog xcoptera i mogu reci da sam se zarazio u sve njegove mogučnosti  :)
Mislim da sam na pravom mjestu da zasipam pitanjima.

Odg: predstavite se

Reply #955
Pozdrav svima, zovem se Mario, imam 42 godine i iz Zagreba sam, obožavam tehniku iako mi to nije struka.
Do sada sam imao prilike upravljati helikopterima i automobilima.
Sada tražim informacije o kupovini ili samogradnji multirotora.

Odg: predstavite se

Reply #956
Pozdrav svima,Davor iz Crikvenice piše,38 godina...nedavno sam krenuo u ove vode i nabavio jednog hubsanaX4 za početak i odmah se oduševio.Što više proučavam više me zanima,posebno 250FPV quadovi i homemade FPV googles.Kad malo više ovladam gradivom planiram složit jednog nadam se...a do onda puno čitanja po forumima,youtube filmića i relativno novaca....ako ništa nadam se kojem korisnim savjetom od iskusnijih 

Odg: predstavite se

Reply #957
Pozdrav "mladići" i dobro došli na forum i u ovaj lijepi hobi. I ja sam se zarazio u ranim 40ima sa modelima na daljinsko upravljanje.
I zaraza je prešla u tešku ovisnost.
Za početak, najbolje proučite forum, jer na mnoga početnička pitanja imate već podosta odgovora.
Naravno, tu su i upute za apsolutne početnike koje se odnose skoro za sve vrste modela,barem da shvatite kako sve funkcionira, pa pročitajte i to:


http://www.flyfreak.net/pocetnici/modelarstvo-kako-poceti/
Ovdje treba ići potpis - no ja sam nepismen.

Odg: predstavite se

Reply #958
Pozdrav novim članovima.
Lp,
Alex

Odg: predstavite se

Reply #959
Pozdrav svima,
Zovem se Dinko, 31g, Novska, elektroničar.

Oduvijek me zanimala rc tehnika, ali ovdje me doveo konkretan problem popravka primopredajnika.

Htio bih sebi sastaviti jedan brod, najprije od jeftinijih komponenata, a dalje kako financijske mogućnosti odrede..

Pozdrav,
Dinko