Skip to main content

Topic: Stiže zamjena za naše Mig-ove (Read 2177 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Stiže zamjena za naše Mig-ove

Reply #1
Toni,

nije DZABE,
obaveza je 2017 kupiti EUROFIGHTERE jer se ide na to da svi u NATO imaju te najmodernije i po potrosnji najekonomicnije Avione,
naravno da Amerima to ne odgovara,oni bi radije da prodaju njihove 16-stice

Ja veoma dobro poznam PHANTOM i za mene je to veoma dobar i siguran Avion po gotovu sto ima najmodernije Rojsove Motore.
jos i sada lete u Avganistanu.
Pozdrav, Iv

Odg: Stiže zamjena za naše Mig-ove

Reply #2
ne znam koliko je to za džabe kad poklanjaju samo avion kao avion... komad metala... bez tehnike i tehnologije, obučavanja ljudstva, naoružanja... bez ičega... i ja bi volio da mi se pokloni američki, stari auto... ali će mi se pokloniti bez plačene vozačke, bez goriva, bez servisa i najbitnije, bez registracije... takav mi ne treba :)) tako da, ne znam koliko je to za džabe i kolkia je to ušteda... najbolje kupiti komplet pa koliko god košta... novo i sa svime... nego američke spike o besplatnim Falconima... a doteglili bi Židovska ****, a njima dodijelili najnovije Blockove... svaka čast Amerima, ali i Hrvati znaju logiku i matematiku :) isto vrijedi i za ovu ponudu Švaba... neka daju ponudu Eurofightera i nadlijetanje i nadzor našeg neba svojim avionima i to je sve... postave cijenu i doviđenja... o besplatnim spikicama neka pričaju sa nekim drugim :) :) nadam se da ovim tekstom nisam nikoga uvrijedio i povrijedio... ako i jesam, nije namjerno  :) :)

Odg: Stiže zamjena za naše Mig-ove

Reply #3
Eh moj MAVERICK !

hoce li Vojska imati Para za Benzin da mogu letiti ?
a ti bi da se kupi,
sta,odakle Peneze a Piloti niti Platu ne dobiju redovno,
daj spusti se malo na Zemlju a ovi su Avionu u odnosu na to sto Vojska ima MERCEDESI !

a da nije Njemaca i Lufthanse gdje bi bila Croatia Airlines ???

Odg: Stiže zamjena za naše Mig-ove

Reply #4
ma brate i ovo su kante ko i nasi MiG21, za 5 godina ce biti starom željezu, ali naravno da ce naši popušiti foru i objeručke uskladištiti hrpu smeća...to je zato jer mi idemo dalje
sta kaze kolega Ivan: da nije Njemaca i Lufthanse gdje bi bila Croatia Airlines
-pa sad ce švabi napraviti na fino ono šta je Hitler htio silom za vrijeme drugog svjetskog rata, uvalit ce na kiturinu do jaja, sad nam je vec na pola unutra (T-Com) jer recimo neki menađer koji upropasti CroatiaAirlines za 20 miliona kunica dobije jos otpremninu sa savjestan rad od 2-3 miliona
 ;)

Odg: Stiže zamjena za naše Mig-ove

Reply #5
mala napomena:

PHANTOM je samo F 4.

no HF ikome
tko leti vrijed, tko ne leti ne vrijedi, GRUNF

Odg: Stiže zamjena za naše Mig-ove

Reply #6
bez obzira što osobno mislim o nabavi novih zrakoplova znakovit mi je bio odgovor jednoga našega vojnog pilota kojemu je postavljeno isto pitanje...samo je kratko rekao "nije važno, samo da imamo na čemu letjeti"...nažalost izgleda da je to sada tako i najgora opcija bi bila da se ostane bez te vojne komponente....
 
lp
 
Toni