Skip to main content

Topic: Outrage Velocity 50 (Read 56519 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #120
Ima HobbyCity :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #121
Da, te ću i uzet, samo šteta kaj nemaju 620 :/
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #122
Ja složio cijeli frame i ostalo, sad kad sam slagao rep mi je jasno zakaj ga davor toliko hvali, stvarno su super rep iskemijali i nije mi jasno zašto su ga išli "poboljšavat" na Fusionu, i na novom N2 dolaze repovi s Fusiona. Trebalo se malo poigrat, ali sad slider ide full glatko a lufta nema ni mrvicu.
Uglavnom, u kitu mi fali samo 2 šarafića M2×4mm (za torque tube), sutra idem provjerit da li ih imaju u Imbusu.
Finalni setup je:
YS 56SR i Outrage pajp
Futaba CGY 750
Futabe BLS 451/BLS 251 i Hitec HS-325HB na gasu (mislim da nema smisla stavljat nešto skuplje na gas)
Flex Reg Pro, Zippy 2S 2650mAh 40C
Fiberglass 600mm sablje s HK  :D
PushGlo Pro
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #123
Sa HK jedino Z-wave su dobre. Ja imao 500mm Z-wave i skroz su bile ok, dok ove fiberglas su znatno losije.
Ne znam za 600-tke, iako te Z nisu bas ni jeftine. A i rijetko ih ima.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #124
Ne mislim divljat s fiberglasicama da ne bi bilo boom strikea. Makar sumnjam, ionak je u sabljama balza ili spužva, samo su obložene tankim slojem karbona ili stakla.
Njih ću iskoristit za recimo prvi galon, uštelavanje i sve, pa ću onda uzet SABice vjerojatno.
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #125
Ne mislim divljat s fiberglasicama da ne bi bilo boom strikea. Makar sumnjam, ionak je u sabljama balza ili spužva, samo su obložene tankim slojem karbona ili stakla.
Njih ću iskoristit za recimo prvi galon, uštelavanje i sve, pa ću onda uzet SABice vjerojatno.
evo ti kako izgledaju plasticne sablje iznutra,karbonske slicno izgledaju samo su jace pojacane unutra i punooo su krutije

JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #126
Eto, stiro FTW :D
Na 450kama su full carbon ili staklo
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #127
Čekamo "samo" elektroniku i sablje, sve je na putu. Tek sad kad sam stavio boom vidim koliko je to ogroman heli  ???

[attachimg=1]
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #128
Mrkli mrak!!! :D
--
Brže nisam mogo, sporije nisam htio...


Odg: Outrage Velocity 50

Reply #130
Kaj su faze na glavi pomaknute za 45° ili se to glava okrenula zato kaj nije linkana?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #131
jedva čekam da vidim kako to dimi  :)

Uh, ja isto, svaki dan sam sve više napet :)


Kaj su faze na glavi pomaknute za 45° ili se to glava okrenula zato kaj nije linkana?


Ovaj dio ispod samog kućišta glave još nije zašarafljen (mogu ga micati gore-dolje) zato što još gore nisu servači i FBL kontroler. Inače na ovoj glavi ruke koje idu na blejdgripove sa swasha nisu savršeno paralelne s glavnom osovinom, to je tak. Samo treba jako paziti na to da ne bi bilo problema s faziranjem. Malo me frka toga jer nemam iskustva s takvim glavama, bilo bi ga šteta ubit zbog takve gluposti.
MAK Zapad

 

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #132
Ovaj dio ispod samog kućišta glave još nije zašarafljen (mogu ga micati gore-dolje) zato što još gore nisu servači i FBL kontroler. Inače na ovoj glavi ruke koje idu na blejdgripove sa swasha nisu savršeno paralelne s glavnom osovinom, to je tak. Samo treba jako paziti na to da ne bi bilo problema s faziranjem. Malo me frka toga jer nemam iskustva s takvim glavama, bilo bi ga šteta ubit zbog takve gluposti.

Uh oh, jedva čekam da sve to vidim! Ne buš valjda sâm išel na prvi hover (huver kak bi Jurica rekel :D)?
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #133
Ma nebum išel sam, ak me heli pogodi da netko može hitnu zvat  :D
Iskreno, ne sviđa mi se ta glava previše (iako kažu da radi fenomenalno), ali mislim da će bit pejn in di es to posložit
Imaš ti digitalni pitch gauge možda?
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #134
Ma nebum išel sam, ak me heli pogodi da netko može hitnu zvat  :D
Iskreno, ne sviđa mi se ta glava previše (iako kažu da radi fenomenalno), ali mislim da će bit pejn in di es to posložit
Imaš ti digitalni pitch gauge možda?

Nope :(, samo analogni ;)
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3