Skip to main content

Topic: Outrage Velocity 50 (Read 56526 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #180
Točno, sad mi je žao kaj nisam išao na high voltage servače i 2S LiPo direkt da izbjegnem regulator voltaže, ali nije loše imati regulirani napon. Ma sve je to OK, ionak ja ne znam letit, bit će dobro i ovak
Ali grizem nokte dok čekam pakete...  :D
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #181
Cistunci kazu 3S lipo i regulator za HV da imas maksimalni napon cijelo vrijeme.
Oni koji su probali kazu da ne kuze razliku izmedju HV i normalnih servaca, visih i nizih napona baterije tak da je to sve stvar imanja ili nemanja novaca.
I kak radi S-Bus?
Samo spojis i radi ili treba nesto podesavati?
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG


 

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #183
Mislim da bi ja uzeo 251 za rep. HV servaci su jos uvijek preskupi.
Najjeftiniji izadje Outrage, 130-150$ komad, jos ak uzmes kombo moze se proci i sa manje puno.
Mislim da nema bas neke razlike.
A i da ima sve u Futabi...
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #184
Cistunci kazu 3S lipo i regulator za HV da imas maksimalni napon cijelo vrijeme.
Oni koji su probali kazu da ne kuze razliku izmedju HV i normalnih servaca, visih i nizih napona baterije tak da je to sve stvar imanja ili nemanja novaca.
I kak radi S-Bus?
Samo spojis i radi ili treba nesto podesavati?

Ja idem na 2S LiPo, regulirano na 6V (ili malo više) samo na servače za cikliku, repni, servo gasa, prijemnik i CGY750 će dobivat konstantnih 5.3V

http://www.perfectregulators.com/index.php?route=product/product&product_id=50

Na 2S idem zato kaj ekipa s Perfect Regulatorsa kaže:
Quote
for nominal performance, use a 7.4v input voltage
A i Outrage NRG 3600 2S taman stane na battery tray, CG je dobar i 3600 bi trebalo biti dosta za dosta letova prije punjenja
Inače Outrage Torq servači se daju nabavit za dosta manje od ovih Futaba, tak da nije stvar imanja/nemanja novaca, nego jednostavnosti štekanja 2S LiPo direkt u 750 ili prijemnik

Kaj se tiče S-Busa, u prijemnik je uštekam samo S-Bus preko kojeg prijemnik ustvari i dobiva napon i ništa drugo. Nisam morao mijenjat nijedan kanal na 8FG ili CGY750, sve radi out-of-the box. Mislim da 750 nije najbolje rješenje za nekoga tko ne "vozi" Futabu, ali ovak mi se čini savršena kombinacija

2 Luxo: Odabral sam BLS251 jer je duplo skuplji i teži 3.5g  :D :D
Ma zato kaj je narrow band (760 mikrosekundi na 560 hertza) i servo je neusporedivo bolji od DS650, *ebeš to kaj na papiru piše.
Ali Align DS610 + DS650 mi je bila ustvari opcija, ali čitao sam previše negativnih stvari o njima, pogotovo na nitro helijima, nekad odu jako brzo valjda zbog vibracija

Npr.
Quote
Futaba BLS tail servo all the way. This year alone I burnt up 2 Align DS650’s and by buddy lost 2 as well that’s 4 within less than 12MO not good odds. My Futaba 251BLS tail servos ROCK with tons of life left also the Outrage HV tail servo is good too.

(ima još dosta toga, nije ovo jedini post)

A iz ovog razloga sam uzeo spori servo za gas
Quote
Every article and posting I have read about governors and the GY701 says to stay away from super fast servos. They say that the governor reacts so fast that if you combine it with a super fast servo you can end up with all kinds of problems.

750 ima governor identičan 701 i senzore za 701 (normalno 701 ima samo jedan za rudder, dok 750 ima 3)

Mislim da bi ja uzeo 251 za rep. HV servaci su jos uvijek preskupi.
Najjeftiniji izadje Outrage, 130-150$ komad, jos ak uzmes kombo moze se proci i sa manje puno.
Mislim da nema bas neke razlike.
A i da ima sve u Futabi...

Ma ne mogu se ti jeftini Savoxi uspoređivat s BLS Futabom... Nisu loši, ali za 600ku ja mislim da je ipak bolje stavit bolji servo od tog Savoxa/Aligna... Ušteda je 80$ kratkoročno, ali dugoročno može ispast puno skuplje ak skršiš heli kad ostaneš bez repa i još na kraju kupiš Futabu  :D
MAK Zapad



Odg: Outrage Velocity 50

Reply #187
A pogledaj, 3 lika su dala 1 zvjezdicu i napisala da im je prdnuo DS650, a 2 od ta 3 su ga koristila na nitru... Malo me frka
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #188
A pogledaj, 3 lika su dala 1 zvjezdicu i napisala da im je prdnuo DS650, a 2 od ta 3 su ga koristila na nitru... Malo me frka

Je, i to baš na nitru. Onda sam išel gledati za DS610 ali izgleda da drže na nitru.
FUTABA 14SG, T8FGSUPER
T-REX 700E V3 V-Bar DFC
FIVE F8X.04 DJI A2 Z15 GH3

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #189
Op, op, op, stigle sablje na Zagreb 10003! Stvarno su brzi ovi s Fast-Lada!
Samo se bojim da će me infinity sje jer sam naručio snail-mailom prošli tjedan... Možda mi se potrefi pa dođe do petka... S Infinityja čekam Alignov 3-way filter goriva i shut-off klempice za gorivo
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #190
Evo, Fast-Lad
3/21/2012 5:58:00 PM    CROATIA    ZAGREB 10003    Receive item at office of exchange (Inb)       
3/21/2012 6:25:00 PM    CROATIA    ZAGREB 10003    Send item to domestic location (Inb)       
3/22/2012 7:52:00 AM    CROATIA    10004 ZAGREB CARINA    Send item to domestic location (Inb)

BTW dečki hitno trebam 3-way filter goriva i shutoff klempice jer mislim da mi neće stići s Infinityja danas/sutra, a htio bih poletit to čudo za vikend
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #191
Filter sam neki dan prodao Vedranu. Pa ak je voljan ti posuditi dok tvoj ne dođe.
Ovih kvačica za crevo imam još par komada.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #192
Evo, Fast-Lad
3/21/2012 5:58:00 PM    CROATIA    ZAGREB 10003    Receive item at office of exchange (Inb)       
3/21/2012 6:25:00 PM    CROATIA    ZAGREB 10003    Send item to domestic location (Inb)       
3/22/2012 7:52:00 AM    CROATIA    10004 ZAGREB CARINA    Send item to domestic location (Inb)

BTW dečki hitno trebam 3-way filter goriva i shutoff klempice jer mislim da mi neće stići s Infinityja danas/sutra, a htio bih poletit to čudo za vikend
Robi kad cete letit?..ja moram vidjet sa financijama ako cu moc doc..filtera ti ja imam tako da ako oces mogu ti i danas busom ili cime oces poslat da te to ne zeza
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #193
halo : D    jesi poletio, oces da ti stiropori dolete : D

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #194
Ej nisam :D
Daj da to riješimo za vikend najbolje, ili sutra popodne
Dođeš na livadu za vikend?

BTW Veki - 3/22/2012 12:13:00 PM    CROATIA    10712 Zagreb PKP    Receive item at delivery office (Inb
Znaaaači, imam i sablje, imam gorivo, nije mi stigao servo gasa ali maznut ću starom jednog, tako da imam i to. Dođeš? Bilo bi mi drago :)
MAK Zapad