Skip to main content

Topic: Outrage Velocity 50 (Read 56792 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #210
odlicno izgleda,canopy je ekstra kao i elise.....malo bi ja samo poradio na estetici,tj. probaj umesto belih vezica staviti crne i onu minus zicu sto ide do bloka stavi sa donje strane da se ne vidi ;)

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #211
Eh da, i mene pika wiring, baš sam loše to izveo   :-\
A ne da mi se sad raskopavat, nek bude kak je, vidjet ćemo nakon leta.
Uglavnom, nije bilo spavanja, ali su zato servači instalirani, CGY750 podešen za maiden itd.
Sam CGY sam podesio za nekih 20ak minuta, mrak.
E da.. Okrenuo sam skije prema naprijed jer ste me izmasirali (inače nisam baš obraćao pozornost na to) i na kraju skužio da su mi ipak ljepše naopačke. Al reko nema šanse da opet mijenjam :D
Na kolektivu dobijem 12.5° pozitivnog pitcha a u negativu 13°. Inače bih to išao sanirati, ali mislim da ovaj put neću, baš nemam volje sad opet sve linkove pretumbavat, pa CGY750 slagat itd. 0.5° neće bit neki problem.
Još sve što moram napravit je stavit boom supportove i heli je napokon spreman :)
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #212
Znaci sljakalo se do jutra! Mrakaca,mrakaca...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr ja ovaj vikend nisma u Zg..ostavim ti gopro i fotic pa porokajte maiden  :D
T-Rex 550 DFC
Easy star
Futaba 8fg
www.nvsweddings.com
www.mirko-sorak.com

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #213
Uh, nemoj mi od fotića ni torbu ostavljat  :D Prefina je to oprema za mene :D
A šteta kaj te opet nema...  :-\ Da ti malo zamastim objektiv  :)
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #214
kakav stroj...preljepo,ne isplati se razbit ga.......

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #215
I meni se sviđa.Počeo sam malo študirati Outrage,ali Fusion verziju,po netu...nikad se nezna.... ;D
Javi za letenje.

LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #216
Sutra valjda maiden, išel bih danas al nisam napunil stanicu. Možda doma zaverglam motor tek tolko da vidim da li pali.
BTW hoće ko kupit ovog Veloa prije nego sam ga razbio? Retail price je oko 12 000 kn, moj street price je niži  ;D
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #217
Nema razbijanja,nisi ti od tih!Javi kad i gdje da slikamo,i onak nemam kaj pametno raditi pa ja donesem 450 igračke ;D
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #218
OK, onda sutra maiden ak se nekaj ne promjeni, stanica je prištekana. Probat ću kasnije motor upalit
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #219
Upalili makinu, pali na zub, samo se treba s iglama poigrat malo
MAK Zapad

 

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #220
Evo prvo paljenje ikad, ler je bio malo prenizak

Outrage velocity50
MAK Zapad

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #221
super pila  ;) ;) ;)

idemo sutra na maiden
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #222
 :D :D  lijepo upali a još se ljepše čuje ....
   mene oduševio motor  :D :D

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #223
Lijep projekt i zakon zvuk motora :)
Lp,
Alex

Odg: Outrage Velocity 50

Reply #224
i onda ti reci da nitro nije zakon..jeb... se cuje  :)
JR XP9303
Raptor 50 o.s. max 50sx-h
Raptor 30/50
No limit boat 54cc
U dolasku ostatak flote