Skip to main content

Poll

modelari, a sto vi kazete?

  • za
    25 (31.6%)
  • protiv
    47 (59.5%)
  • suzdrzan
    7 (8.9%)

Total Members Voted: 75

Voting closed: January 21, 2012, 10:52:25 pm

Topic: nas mali referendum (Read 57071 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: nas mali referendum

Reply #135
"BEZKICMENJACI"

je pravi izraz za Jezgro Hrvatske Nacije a to nisu Dalmatinci nisu Slavonci nego vi koji se izdajete za velike i jedino prave Hrvate,

osvrnite se nazad i pogledajte proslost,
lizali Guzicu Austrougarskoj pa Madjarima i u drugom Svjetskom Ratu Musoliniju i Hitleru i u ovom Ratu ponovo Njemcima,
izabrati Demokratskim glasanjem Ljude koji treba da vode Zemlju i odmah ih popljuvati je karakteristika Vas,
nemate svoje JA !
nepoznate sami dovoljno vlastiti Jezik,
Zrakomlat-Helikopter,
Sablje-Rotori Helikoptera
Samokres-Pistolj
Uhicen-Uhapsen
Putovnica- Pasos
i jos mnogo toga,
DIJASPORA - samo zahvaljujuci Dijaspori i Parama koje su dali je Hrvatska danas Hrvatska a prema njima se odnosite nistavno i prikazujete ih kao Teret ove Hrvatske,

I Dalmacija je Hrvatska pa je Advokat od uvijek Advokat i Hiljada i danas Hiljada,

Mlatite ovdje PRAZNU SLAMU umjesto da zavrnete Rukave i prihvatite se posla a to necete izbjeci kada dodje EU a to Vama vecini SMRDI - RADITI

cast malobrojnim izuzetcima !
Poz. Iv


Prvo pozdrav Iowi  razmišljao sam dali da se uopće osvrnem ili da samo zaobiđem..ali na ovakve objede...(ispričavam se svima na par buduće napisanih ružnih riječi)

Ma tko si ti obični šuftiguze da držiš ovakva predavanja i da nas učiš što i kako da radimo veliki Kroato..
Dao si pare tvoj problem i tvoja pušiona ..te iste pare pokrala klika koja je došla od temo gdje si i ti ... došli bez gača i preko noći se obogatili dok je moja generacija ginula na ratištima diljem Lijepe naše...
Ti seronjo češ nekome držati predavanja o radu...Malo sam pogledao čime se dičiš .. što misliš onakve potleušice kod nas mi od lesonita radimo..
A ako je tko lizao guzicu kome to možeš biti samo ti jer mi smo ovdje ili stajali na braniku domovine a ostatak naroda je stezao remen i podnosio teret rata, a podnosi ga i dan danas..


Tako da završim u lijepom tonu samo ti budi tamo gdje jesi i uživaj jer takvih " domoljuba " imamo i previše
Sram te bilo tamo gdje jesi

Ispričavam se svima na par ružnih riječi...

lp...svima

Nemas razloga da se ispricavas,
niti meni a ni drugima,
te rijeci su Legitimacija kvaliteta tvoje licnosti a to je i razlog da ti je tako kako jeste,
Poz.Iv

Odg: nas mali referendum

Reply #136
Ispričavam se Pongri. Kad sam poslao ovaj moj gornji komentar vidio sam njegov.

Odg: nas mali referendum

Reply #137
Ispričavam se Pongri. Kad sam poslao ovaj moj gornji komentar vidio sam njegov.

Ti si veliki Rodoljub a jos i nekolicina drugih,
gdje ste bili kada je Grmilo ?

u Misjoj Rupi !

Poz.Iv

Odg: nas mali referendum

Reply #138
"BEZKICMENJACI"

je pravi izraz za Jezgro Hrvatske Nacije a to nisu Dalmatinci nisu Slavonci nego vi koji se izdajete za velike i jedino prave Hrvate,

osvrnite se nazad i pogledajte proslost,
lizali Guzicu Austrougarskoj pa Madjarima i u drugom Svjetskom Ratu Musoliniju i Hitleru i u ovom Ratu ponovo Njemcima,
izabrati Demokratskim glasanjem Ljude koji treba da vode Zemlju i odmah ih popljuvati je karakteristika Vas,
nemate svoje JA !
nepoznate sami dovoljno vlastiti Jezik,
Zrakomlat-Helikopter,
Sablje-Rotori Helikoptera
Samokres-Pistolj
Uhicen-Uhapsen
Putovnica- Pasos
i jos mnogo toga,
DIJASPORA - samo zahvaljujuci Dijaspori i Parama koje su dali je Hrvatska danas Hrvatska a prema njima se odnosite nistavno i prikazujete ih kao Teret ove Hrvatske,

I Dalmacija je Hrvatska pa je Advokat od uvijek Advokat i Hiljada i danas Hiljada,

Mlatite ovdje PRAZNU SLAMU umjesto da zavrnete Rukave i prihvatite se posla a to necete izbjeci kada dodje EU a to Vama vecini SMRDI - RADITI

cast malobrojnim izuzetcima !
Poz. Iv


Prvo pozdrav Iowi  razmišljao sam dali da se uopće osvrnem ili da samo zaobiđem..ali na ovakve objede...(ispričavam se svima na par buduće napisanih ružnih riječi)

Ma tko si ti obični šuftiguze da držiš ovakva predavanja i da nas učiš što i kako da radimo veliki Kroato..
Dao si pare tvoj problem i tvoja pušiona ..te iste pare pokrala klika koja je došla od temo gdje si i ti ... došli bez gača i preko noći se obogatili dok je moja generacija ginula na ratištima diljem Lijepe naše...
Ti seronjo češ nekome držati predavanja o radu...Malo sam pogledao čime se dičiš .. što misliš onakve potleušice kod nas mi od lesonita radimo..
A ako je tko lizao guzicu kome to možeš biti samo ti jer mi smo ovdje ili stajali na braniku domovine a ostatak naroda je stezao remen i podnosio teret rata, a podnosi ga i dan danas..


Tako da završim u lijepom tonu samo ti budi tamo gdje jesi i uživaj jer takvih " domoljuba " imamo i previše
Sram te bilo tamo gdje jesi

Ispričavam se svima na par ružnih riječi...

lp...svima

Nemas razloga da se ispricavas,
niti meni a ni drugima,
te rijeci su Legitimacija kvaliteta tvoje licnosti a to je i razlog da ti je tako kako jeste,
Poz.Iv

Ma nisam se tebi ispričavao smeće jedno ....
Ispričavam se ljudima a ne tebi gnjido koja si dozvoljavaš pisati i pričati o onome što ne znaš.....

A ja se majmune jedan ni riječju nisam žalio kako mi je....
U mojoj Hrvatskoj , a ne iseljeničkoj Hrvatskoj ja sam zadovoljan i sretan za razliku od tebe...

Budi tamo gdje jesi i samo uživaj nitko ti nije zavidan...


Isprika na par ružnih riječi koje inače ne koristim (ALI TIP JE SPECIFIČAN I GADI MI SE )

PS Rodoljub ti na ženi kod nas je domoljub.....

Odg: nas mali referendum

Reply #139
"BEZKICMENJACI"

je pravi izraz za Jezgro Hrvatske Nacije a to nisu Dalmatinci nisu Slavonci nego vi koji se izdajete za velike i jedino prave Hrvate,

osvrnite se nazad i pogledajte proslost,
lizali Guzicu Austrougarskoj pa Madjarima i u drugom Svjetskom Ratu Musoliniju i Hitleru i u ovom Ratu ponovo Njemcima,
izabrati Demokratskim glasanjem Ljude koji treba da vode Zemlju i odmah ih popljuvati je karakteristika Vas,
nemate svoje JA !
nepoznate sami dovoljno vlastiti Jezik,
Zrakomlat-Helikopter,
Sablje-Rotori Helikoptera
Samokres-Pistolj
Uhicen-Uhapsen
Putovnica- Pasos
i jos mnogo toga,
DIJASPORA - samo zahvaljujuci Dijaspori i Parama koje su dali je Hrvatska danas Hrvatska a prema njima se odnosite nistavno i prikazujete ih kao Teret ove Hrvatske,

I Dalmacija je Hrvatska pa je Advokat od uvijek Advokat i Hiljada i danas Hiljada,

Mlatite ovdje PRAZNU SLAMU umjesto da zavrnete Rukave i prihvatite se posla a to necete izbjeci kada dodje EU a to Vama vecini SMRDI - RADITI

cast malobrojnim izuzetcima !
Poz. Iv


Prvo pozdrav Iowi  razmišljao sam dali da se uopće osvrnem ili da samo zaobiđem..ali na ovakve objede...(ispričavam se svima na par buduće napisanih ružnih riječi)

Ma tko si ti obični šuftiguze da držiš ovakva predavanja i da nas učiš što i kako da radimo veliki Kroato..
Dao si pare tvoj problem i tvoja pušiona ..te iste pare pokrala klika koja je došla od temo gdje si i ti ... došli bez gača i preko noći se obogatili dok je moja generacija ginula na ratištima diljem Lijepe naše...
Ti seronjo češ nekome držati predavanja o radu...Malo sam pogledao čime se dičiš .. što misliš onakve potleušice kod nas mi od lesonita radimo..
A ako je tko lizao guzicu kome to možeš biti samo ti jer mi smo ovdje ili stajali na braniku domovine a ostatak naroda je stezao remen i podnosio teret rata, a podnosi ga i dan danas..


Tako da završim u lijepom tonu samo ti budi tamo gdje jesi i uživaj jer takvih " domoljuba " imamo i previše
Sram te bilo tamo gdje jesi

Ispričavam se svima na par ružnih riječi...

lp...svima

Nemas razloga da se ispricavas,
niti meni a ni drugima,
te rijeci su Legitimacija kvaliteta tvoje licnosti a to je i razlog da ti je tako kako jeste,
Poz.Iv

Ma nisam se tebi ispričavao smeće jedno ....
Ispričavam se ljudima a ne tebi gnjido koja si dozvoljavaš pisati i pričati o onome što ne znaš.....

A ja se majmune jedan ni riječju nisam žalio kako mi je....
U mojoj Hrvatskoj , a ne iseljeničkoj Hrvatskoj ja sam zadovoljan i sretan za razliku od tebe...

Budi tamo gdje jesi i samo uživaj nitko ti nije zavidan...


Isprika na par ružnih riječi koje inače ne koristim (ALI TIP JE SPECIFIČAN I GADI MI SE )

PS Rodoljub ti na ženi kod nas je domoljub.....

Pokazao si bogatstvo hrvatskog-tvoga rijecnika,

mogu ti samo pozaviditi na obrazovanju koje ovdje pokazujes,

meni takve rijeci nikada nisu zatrebale a niti ne postoje u mome "Bosansko-Srpskom" rijecniku

nije li to prednost "Bosansko-Srpskog" ???

Poz.Iv

Odg: nas mali referendum

Reply #140
Ispričavam se Pongri. Kad sam poslao ovaj moj gornji komentar vidio sam njegov.

Ti si veliki Rodoljub a jos i nekolicina drugih,
gdje ste bili kada je Grmilo ?

u Misjoj Rupi !

Poz.Iv

Znamo gdje si ti bio. Mi smo valjda bili prelijeni da odemo nekud.

A ima ih i ovdje koji su bili tamo gdje ti nisi.


Hvala lijepo kao klincu od nešto preko desetak godina imao sam parkiran  VBR na 50 metara od kuće. E to je stari GRMLJAVNIA

Možda me zanimaju helići jer svaki dan je UN heli sletao s ranjenima u bolnicu na oko 150 metara od mene.

A po noći si gledao vatromet na nebu! NE!!  TOOOOOO je GRMLJAVINA!!!
Pa ajmo tko je gdje bio!!!


Odg: nas mali referendum

Reply #141

Ne mogu vjerovati pa da nitko tom š***u ne odgovori. Vrijeđa Hrvate gdje god stigne i kad god mu se ukaže prilika a pod firmom da je tu zbog modelarstva. Kako se samo hvali. Ja pa ja. Ja sam najpametini i imao sam auto 1966. (Pa znamo tko je imao auto 1966). A vi ste Hrvati "BEZKICMENJACI". Neradnici. Glupani. Samo ližete guzice i SMRDI vam RADITI. Čudim se moderatoru da mu dozvoljava toliko srati po našoj Domovini i Hrvatima, a i nekima ovdje koji mu povlađuju. Soli nam pamet o jeziku a piše neku mješavinu bosanskog i srpskog na latinici. Sjedi za kompom i čeka kako će mu se ukazati prilika da omalovaži sve što je hrvatsko preko ovog portala.  I nije mu to prvi puta. Imam neki osjećaj da je on očajan, jadan i bijedan.

Osim toga i krade malu djecu. Kad sam bio lima, tata mi je kupio 1:10 nitro autić, kojeg sam prodao kako bih od Ivana Ajove iz Des Mojnes mogel kupit Raptora 30. I tako smo si bratić i ja svaki kupili jednog Raptora. Kad smo ih došli pokupiti, Ivan Ajova from Des Mojnes nam je dao kitove i rekao da fali par šarafića unutra, pokoji sitni dio, da je njegov prijatelj iz Dojčlanda zatvorio RC dućan i da rasprodaje sve kaj mu je ostalo, ali da ima te dijelove koje je povadio.
Mi (bratić i ja, ovdje je na forumu i može potvrditi priču, Mario Jančec) smo napravili spisak dijelova koji nam fale (falilo je pol kita) i Ivanu Ajovi from Desi Mojnes smo slali mailove da nam nabavi te dijelove koji nam fale.
Ivan Ajova from Des Mojnes nikada nije odgovorio na te mejlove i nikada nismo dobili te dijelove. Ja sam svoj kit prodao za siću nakon koju godinu nekome na starom flyfreaku (Indyju čini mi se), a bratićev još uvijek trune u podrumu  :D
Ivane Ajova, da li si na taj način zaradio i sve to ostalo kaj imaš u životu? Tako si ostvario Američki san?  :D
Vi svi najveći Rvatne ste se i za vrijeme rata skrivali i pomagali vašoj dragoj Rvackoj tak kaj ste poslali 100-200$/DEM-a, hvala vam lijepo jer zahvaljujući svemu sada imamo Hrvatsku koju su ti isti pripadnici dijaspore rasprodali još tamo prije početka rata. Heroj Šušak je dopizdio iz neke vukojebine slične u kojoj ti sad živiš, oprao ruke od brašna jer je taman prestao mijesit pizzu i došao ovdje vodit politiku.
Zato nam sad i je tak kak nam je (jedan od faktora)  :D
MAK Zapad

Odg: nas mali referendum

Reply #142
decki, ajmo mi radje o europskoj uniji i nikolini pisek.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nas mali referendum

Reply #143

Ne mogu vjerovati pa da nitko tom š***u ne odgovori. Vrijeđa Hrvate gdje god stigne i kad god mu se ukaže prilika a pod firmom da je tu zbog modelarstva. Kako se samo hvali. Ja pa ja. Ja sam najpametini i imao sam auto 1966. (Pa znamo tko je imao auto 1966). A vi ste Hrvati "BEZKICMENJACI". Neradnici. Glupani. Samo ližete guzice i SMRDI vam RADITI. Čudim se moderatoru da mu dozvoljava toliko srati po našoj Domovini i Hrvatima, a i nekima ovdje koji mu povlađuju. Soli nam pamet o jeziku a piše neku mješavinu bosanskog i srpskog na latinici. Sjedi za kompom i čeka kako će mu se ukazati prilika da omalovaži sve što je hrvatsko preko ovog portala.  I nije mu to prvi puta. Imam neki osjećaj da je on očajan, jadan i bijedan.

Osim toga i krade malu djecu. Kad sam bio lima, tata mi je kupio 1:10 nitro autić, kojeg sam prodao kako bih od Ivana Ajove iz Des Mojnes mogel kupit Raptora 30. I tako smo si bratić i ja svaki kupili jednog Raptora. Kad smo ih došli pokupiti, Ivan Ajova from Des Mojnes nam je dao kitove i rekao da fali par šarafića unutra, pokoji sitni dio, da je njegov prijatelj iz Dojčlanda zatvorio RC dućan i da rasprodaje sve kaj mu je ostalo, ali da ima te dijelove koje je povadio.
Mi (bratić i ja, ovdje je na forumu i može potvrditi priču, Mario Jančec) smo napravili spisak dijelova koji nam fale (falilo je pol kita) i Ivanu Ajovi from Desi Mojnes smo slali mailove da nam nabavi te dijelove koji nam fale.
Ivan Ajova from Des Mojnes nikada nije odgovorio na te mejlove i nikada nismo dobili te dijelove. Ja sam svoj kit prodao za siću nakon koju godinu nekome na starom flyfreaku (Indyju čini mi se), a bratićev još uvijek trune u podrumu  :D
Ivane Ajova, da li si na taj način zaradio i sve to ostalo kaj imaš u životu? Tako si ostvario Američki san?  :D
Vi svi najveći Rvatne ste se i za vrijeme rata skrivali i pomagali vašoj dragoj Rvackoj tak kaj ste poslali 100-200$/DEM-a, hvala vam lijepo jer zahvaljujući svemu sada imamo Hrvatsku koju su ti isti pripadnici dijaspore rasprodali još tamo prije početka rata. Heroj Šušak je dopizdio iz neke vukojebine slične u kojoj ti sad živiš, oprao ruke od brašna jer je taman prestao mijesit pizzu i došao ovdje vodit politiku.
Zato nam sad i je tak kak nam je (jedan od faktora)  :D

stvarno je sitnica nedostajala i to za samo jedan Komplet,
vjerujem da imam jos uvijek Maile koje sam ti slao da mi napises sto nedostaje  a na koje NIKADA nisi odgovorio kao i sto do danas nisi nicim pokazao
da si imao problema zbog nedostatka tih dijelova,
posljednji mail si mi napisao da taj heli jos uvijek stoji kod tebe.
kazi mi koliko je visoka nadoknada za dijelove i dobit ces Novac,
jesi nekada pokusao da me kontaktiras u vezi sa tim ??   NISI a sada pises gluposti !
Kompleti nisu bili moji to znas,



Odg: nas mali referendum

Reply #146
Nećemo sa valjda dijasporu ocjenjivati po Iweku. Do sad je svatko ponaosob trebao zaključiti tko je i kaj Iwek.
Svi koji su bili na ratištu znaju da je jedan dio dečki iz dijaspore i sigurnosti došao braniti domovinu i zbog tih dečki treba djeliti žito od kukolja. Neki su davali novac nek je i njima hvala, nažalost nisu ti ljudi krivi kaj je taj novac pokraden.
Upravo reagirate kako je Iwek i očekivao.

Osim toga i krade malu djecu. Zato nam sad i je tak kak nam je (jedan od faktora)  :D
@robi1kenobi zašto me ovo nije nimalo iznenadilo  :D
________________________________________________________________________________
Jedno je sigurno ekipa se više pali radi referendumskog pitanja nego radi Nikoline  ;D
 

Odg: nas mali referendum

Reply #147
ja više neznam kaj je tim ljudima te AVNOJ te antifašicti pa komunisti pa antikomunisti pa hdeze pa sdp, fakat jel bu se ko primil kakvog posla  ;)

dosta mi je više te politike, nabijem vam   nikolinu pa nek leti i ona malo :P


Odg: nas mali referendum

Reply #149
Da dosta, otišlo je rpedaleko.

Zaključaj temu i donesi pivo za sve!